Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rząd USA sprzedał nas Obcym


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
130 odpowiedzi w tym temacie

#16

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Super artykuł dopisuje sie do podziękowan , co to Obranych ze skóry zwierząt mialem o tym cała ksiązke - martwe krowy wygladały jak po potraktowaniu głowy jakims 1kW laserem ... wypalona doszczetnie do samych kosci tkanka - sporo przemawia za tym ze sa to fakty :) i ja takze przy takim twierdzeniu pozostane
:drink:
  • 0

#17

Hippo.
  • Postów: 350
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no no... pochwalam cinex za ten tekst. USA moze dostaje technologie od obych, ale co sie stanie jak USA bedzie mialo dosc ufolkow i ich zaatakuje? Wojna Światów poprostu bedzie... :cry: w co nas wpakowalo te cholerne panstwo ktore sami je stworzylismy ...
  • 0

#18

Pylbas.
  • Postów: 281
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Do mnie jakoś ten tekst nie trafił... Za samą prace przy nim daje 5... Pozdro
  • 0

#19

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobry tekst, zbebrał informacje, które znałem wcześniej do kupy.
Tylko denerwowało mnie zdanie o tym, że nowe technologie są "be" bo spowodują bezrobocie.... No sorki, konserwatyzm w tej dziedzinie raczej nie wyjdzie na dorbe, ale co tam. Jak było zaznaczone, tekst trochę nieaktualny, więc wybaczę :)

Ogólnie podoba mi się to i nie potrzebuje więcej tłumaczeń, choć pewnie nie jest to pełny obraz rzeczywistości...
  • 0



#20

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dziś tez pewnie rządu USA konaktuje sie z obcymi, bo skąd tak OGROMNA przepaść technologii wojskowych miedzy USA a reszta świata ??


A o tym, że nakłady na wojsko, USA ma największe na świecie, to nie słyszałeś?

Cały artykuł to zbiór bajek, domysłów i bzdur przyprawiony antyamerykańskim sosem. Mało strawne danie.
  • 0

#21

Kudłaty.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aż głowa mi napuchła od takiej ilości informacji ;-) atrykuł świetny ... peace
  • 0

#22

cieniek.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystko już zostało powiedziane ... ja tylko gratuluję świetnego tekstu.
  • 0

#23

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Świetna robota Cinek.. Niektórym być może łatwiej bedzie teraz zrozumieć dlaczego.
Pozdro
  • 0

#24

Mrozik.
  • Postów: 32
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Indoctrine fakt czytałem, że USA na zbrojenia wydaje 400mld dolarów, w porównaniu Rosja 60mld, a Chiny 40mld...ale cos tu jest nie tak...Skąd oni dostaliby takie technologie ?? Jedyna opcja to obcy...
  • 0

#25

kalokja.
  • Postów: 86
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Większość informacji zawartych w tekście już słyszałęm oprócz tego, ża alieny kroili też ludzi - szok :surprised:
Co do tego, że usa sprzedało nas obcym to (jeśli to prawda) spóżcie na to z innej strony, obcy czy za zgodą czy bez wujka Sama porywali by krowy i ludzi, ja myśle, że amerykanie postąpili całkiem dobrze, w zamian tego uzyskali troche technologii która mogła posłużyć do zbudowania jakiejś broni przeciw alienom.
  • 0

#26

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Choc te "astronomiczne herezje" nie byly jedynymi jego "grzeszkami", to glownie one przyczynily sie do jego spalenia na stosie.

Eurycide, nie mogę się z Tobą zgodzić. Bruna spalono w 1600 roku, a heliocentryzm ocenzurowano dopiero w 1616 roku (wtedy wciągnięto kopernikańskie "O obrotach..." na indeks ksiąg zakazanych).

Bruna uważano za człowieka niebezpiecznego politycznie, przeciwnika kurii i heretyka. Poglądy filozoficzne (w tych czasach helicentryzm był tylko filozofią; nie był jeszcze potwierzdzony dowodowo) Giordano Bruno nie miały w wydaniu wyroku śmierci większego znaczenia.

Więcej szczególów dotyczących historii Bruna można znaleźć np. tutaj
  • 0



#27

YaRoO.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:arrow: no wiec przeczytalem wszytko wogoleto fajne forum ciekawe, fascynujace artykuly ; )

nie wiem co o tym myslec ale wiem ze ejst w tym cos prawdy.... naprawde barrdzzo ciekawey artykul

ja mysle ze to ejst prawda ; )
  • 0

#28

Isentor.
  • Postów: 51
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chociaz po tym co pisalo w Projekcie Serpo ralem EEBEnow za milszych. :)

Może ich rasa również składa się z czegoś w rodzaju państw bądź osobno zasiedlonych planet przez tą rasę...ta z projektu Sepro jest przyjaźniejsza od tej, która nas nęka.

Gdyby np. Rosjanie nękali jakąś mniej rozwiniętą formę życia nie znaczyłoby to, że inne państwa są tak samo złowrogo nastawione.

Poza tym...ładny art tylko troszkę krótki sądząc po zapowiedzi wydawało mi się, że będzie on nieco obszerniejszy i będzie zawierał więcej informacji. Sam fakt sprzedania nas przez rząd amerykański jest jak najbardziej prawdopodobny.
  • 0

#29

Hippo.
  • Postów: 350
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I mi nalozylo sie pytanie, jakim prawem USA moze nas sprzedawac innym? Rozumiem, jakby amerykanskie spoleczenstwo itp. ale nie wszystkich? :-|
  • 0

#30

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Inna sprawa, że USA rości sobie prawo do decydowania za całą ludzkość... coś tu chyba nie tak!
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych