Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szatan...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#1

Irey.
  • Postów: 474
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Poniższa historia tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

Znam pewnego mężczyznę. Mieszka w tym samym bloku co ja. Dawniej był on niedobrym człowiekiem. Nie chodził do kościoła, przepijał całe pieniądze. Robił tak cały czas. Aż do pewnej nocy... Słyszałem tę historię od wielu ludzi. Gdy wracał pijany do domu, spotkał Szatana. Podobno tak się przestraszył, że od razu się nawrócił :surprised: Aż mi ciarki po plecach przeszły. I od tej nocy to inny człowiek całkiem. Chodzi co Niedzielę na Mszę, przyjmuje co Niedziele Komunię. Co o tym sądzicie? Gość nigdy nie chodził do kościoła, a teraz co niedzielę nawet Komunie przyjmuje.

Gdybym ja spotkał Szatana to, eh nawet nie chcę myśleć. Już pewnie nigdy bym nie wyszedł z psychiatryka...
  • 0

#2

aph.
  • Postów: 684
  • Tematów: 3
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wiec szatan przyszedl do niego, zeby on sie przestraszyl i sie nawrocil? to chyba nie w jego interesie, nie?
  • 0

#3

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Poniższa historia tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

Jakoś nie odczułem strachu :P

A tak na powąznie, to myśle że nawet jesli twoj sasiad spotkał jakas istote to raczej nie był to szatan we własnej osobie. Szatan taki majestatyczny król piekieł pofatygowałby się do twojego sasiada? No nie wiem nie wiem.

przepijał całe pieniądze

Może byl wtedy pod wpływem procentow i zobaczyl kominiarza którego wziąl za szatana??
  • 0

#4

Assassinio.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dawniej był on niedobrym człowiekiem. Nie chodził do kościoła,


ekhmm.. taaa w takim razie jestem "niedobry" :P
  • 0

#5

bloodprincess.
  • Postów: 166
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja wierze że spotkał szatana każdemu mógł się pokazać. Szatan może chciał mu powiedzieć żeby dalej tak robił bo to jest dobre a on się go przestraszył i się nawrócił.... przecież nikt nie może sprawdzić czy to prawda czy nie
  • 0

#6

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ekhmm.. taaa w takim razie jestem "niedobry"  

Chcesz o tym porozmawiać w tym temacie?? :lol : :lol : :P

ja wierze że spotkał szatana każdemu mógł się pokazać

No dobra dobra oczywiście że tak. Ale czy szatanowi chciałoby sie isc do zwykłego człowieka i mówić mu że jego złe czyny sa dobre?? Według podan szatan ma wiele sług i oni są od czarnej roboty. Tak mi się wydaje
  • 0

#7

waziu.
  • Postów: 66
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Człowiek po pijaku nie jest tak bardzo strachliwy:P A skąd ten facet wiedział,ze to napewno szatan ?? Pewnie jakieś plotki,może poprostu zmienił się chłop:P
  • 0

#8

Ginyu.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czemu do mnie szatan nie przyszedł mnie nawrócić :D ?

Pewnie się chłopaczyna przepiła ^^
  • 0

#9

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czemu do mnie szatan nie przyszedł mnie nawrócić  ?

No nie wiem chłopie czy to spotkanie dobrze bys wspominał, o ile wogóle byś wspominał :P

Człowiek po pijaku nie jest tak bardzo strachliwy:P

No to prawda ale w tym wypadku, koles mogł byc po pijaku i po pijaku się przestraszyc, wkoncu ewentualny szatan to nie jakis dres.
  • 0

#10

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

moze faktycznie i wtedy zaduzo popił Dołączona grafika
  • 0

#11

losiu99.
  • Postów: 155
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szatan taki majestatyczny król piekieł pofatygowałby się do twojego sasiada? No nie wiem nie wiem.


żbikowaty, taka uwaga czemu uważasz że w tym tekście słowo"Szatan" odnosi się upadłego Anioła Światłości, może zostało ono użyte zastępczo dla słowa demon lub diabeł??? Bo w sumie skąd wiadomo że Szatan to Szatan a nie jego sługa :mad: Więc słowo "Szatan" w tym kontekście może być wyrazem synonimicznym do słowa "diabeł".

[ Dodano: 2006-11-01, 20:04 ]
I i jeszcze jedna uwaga nigdy nie byłem piajny ale z tego co wiem jeśli jest się w stanie upojennia alkoholowego to nie pamięta się wielu rzeczy :smile:
  • 0

#12

Jola1957.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nigdy nie byłem piajny ale z tego co wiem jeśli jest się w stanie upojennia alkoholowego to nie pamięta się wielu rzeczy

Jest to prawda, gdy upojenie jest nadmierne, ale nie za często. Alkoholicy właściwie są cały czas pod wpływem alkoholu, więc tu już raczej nie ma czegoś takiego, jak zanik pamięci. Natomiast nie ma też świadomego Ja.

Gdy wracał pijany do domu, spotkał Szatana.

Nie ma w tym zdarzeniu niczego dziwnego. Do osoby pijącej (i nie mówię tylko o alkoholikach, choć ich to dotyczy najbardziej) Szatan, Diabeł (jak zwał, tak zwał, to nie ma znaczenia) ma otwarty dostęp. Alkohol, narkotyki niszczy naszą osłonę energetyczną i ... droga otwarta do takiej osoby.

I od tej nocy to inny człowiek całkiem. Chodzi co Niedzielę na Mszę, przyjmuje co Niedziele Komunię

Jeżeli coś takiego się zdarzyło, to znaczy, że jego świadome Ja jeszcze się tliło i dokonał wyboru. Wielu alkoholików wybiera inaczej.
  • 0

#13

Ginyu.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czemu do mnie szatan nie przyszedł mnie nawrócić  ?

No nie wiem chłopie czy to spotkanie dobrze bys wspominał, o ile wogóle byś wspominał :P

Człowiek po pijaku nie jest tak bardzo strachliwy:P

No to prawda ale w tym wypadku, koles mogł byc po pijaku i po pijaku się przestraszyc, wkoncu ewentualny szatan to nie jakis dres.


^^ heheheh, a wspominałbymD:D: Napewno bym se z nim pogadał ;d
No mówie Wam ...nie doczytałem że to była opowieść dla ludzi o mocnych nerwach.. przeczytałem i ... teraz nie zasne D: :D :D :D

Co jeszcze Wam chciałem powiedziec.. aaaa
jeżeli ktoś naprawde chce spotkać Mr.Szatana odsyłam go tutaj:

  • 0

#14

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Poniższa historia tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

prawie spadłem z krzesła jak to przeczytałem xD

taa,Wielki Szatan, zbuntowany anioł o którym piszą już tysiące lat zstąpił na Ziemię po to aby powiedzieć pijaczkowi że jego czyny są OKEY , nie ma co, filmy Sc-Fi czekają na tą opowieść

Słyszałem tę historię od wielu ludzi

to mówi samo za siebie :]
  • 0

#15

Cierń.
  • Postów: 161
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cała ta historia jest tak szczegółowo opisana że tylko człowiek z mocnymi nerwami może to czytać :P ;-)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych