Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tybetańskie księgi wiedzy tajemnej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#16

Labamba.
  • Postów: 59
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niesamowity tekst. Jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że wiedza starozytnych przewyższała naszą obecną...


no własnie przewyższała, ale niema się czym podniecać bo z tego co widze to o tym że starożytni coś wiedzieli dowiadujemy sie dopiero jak sami to odkryjemy więc właściwie ich wiedza jest nam do niczego nie potrzebna bo i tak nie umiemy z niej skożystać :)

wogóle to mi to wyglada na oszustwo, np palnet jest 8 a nie 7, i ziemia wcale nie leżała na boku :lol : to że bieguny magnetyczne były w innych miejscach nie miało wplywu na oś obrotu ziemi :) ale co ja was będe uczyl, samiw iecie najlepiej :lol :
  • 0

#17

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ostatnio w TV słyszałem, że prawdopodobne jest przewrócenie się Ziemi, tak jak piłki.
  • 0

#18

TyrexVasim.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może chodzi o przebiegunowanie? (planeta x itp)
  • 0

#19

aRON.
  • Postów: 108
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nibiru nie tylko wpłynęłaby na rotację Ziemi
  • 0

#20

maciek.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak ja rowienierz podzielam zdanie innych forumowiczy ze jest to bardzo ciekawy tekst :)
  • 0

#21

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najdziwniejsze jest to, że w każdej starożytnej cywilizacji znajdziemy coś co niedawno zostało odkryte, a tam wiedzieli już o tym od dawna i wykorzystywali tą wiedzę. Może nie wiedzieli tyle o technice, ale jako astronomowie nie mieli długo sobie równych, a w niektórych przypadkach dalej nas przewyższają :surprised: Jak dla mnie to nie zaskoczenie, że takie kolejne dowody na inteligencje i wiedze naszych poprzedników zostały znalezione, pewnie jeszcze nie raz usłyszymy o innych tego typu odkryciach :P
  • 0

#22

davros.
  • Postów: 19
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no to czytajmy na nowo Bławatską
http://www.dobreksia...a-blawatska.htm

8-)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych