Skocz do zawartości


Zdjęcie

Stwór z jeziora Champlain (Film)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mieszkańcy z okolic jeziora Champlain koło Nowego Jorku twierdzą iż mają własnego potwora z Loch Ness. Zwą go 'Champ' i jest on lokalną legendą. Stał sie on inspiracją do różnego rodzaju parad, obrazków na T-Szirtach, czapeczkach i wszelakich gadżetach.

Telewizja $$$ pokazała pewne nagranie zrobione przez dwóch rybaków ... twiedzą oni iż mógłbyć to słynny 'Champ'.

Rybacy są pewni iż istota , którą uwieńczyli na filmie niepasuje im do wszelakiego rodzaju stworzeń jakie znają (a są rybakami).

Cały artykuł:
http://www.abcnews.g...tory?id=1648547

Film:
http://www.abcnews.g...ndex?id=1648662
  • 0



#2

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

W stosunku do tego zjawiska jestem bardzo sceptyczny. Nie przekonują mnie ani te materiały, ani cała historia "nowojorskiej Nessie".
  • 0



#3

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Też mi się wydaje, że tam po prostu ktoś chce narobić szumu medialnego, żeby zainteresowanie miastem wzrosło.
  • 0



#4

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

filmu nie ma :lol :
  • 0

#5

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale był, ja go przynajmniej widziałem.
Sfilmowali niby coś przepływającego pod mostem...
  • 0



#6

Paris.

    V.I.P.

  • Postów: 282
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Znalazłam to przed chwilą i zauważyłam, że nie ma tego na forum.
Sam autor filmiku przyznaje, że nie uważa, by był to Champ, ale coś dziwnego, co zarejestrował na filmiku.

Na wydrę i psa to nie wygląda, dokładnie w minucie 1.31, ponieważ ma za dużą głowę. Po wielkości fali można również przypuszczać, że to coś dużego.

4 lipca wędkarz Carl Roberts wraz z swoimi kompanami łowił ryby w pobliżu Wilcox Docks, gdy oczom wszystkich ukazało się dziwne zwierzę. Do godziny 20:00 ryby brały wyśmienicie, gdy nagle to się zmieniło. Jezioro było spokojne, bez najmniejszego wiatru. W odległości 100 metrów pokazało się to coś. Wędkarze szacują długość na 15 m, widzieli dokładnie nawet wystający grzbiet. Grupa obserwowała, jak zwierzę płynie w kierunku portu. Nie płynęło ono jak wąż, ani jak delfin. Wędkarze umieli dokładnie opisać czarnozieloną skórę zwierzęcia. Przed półwyspem stwór zniknął pod wodą i już więcej nie wypłynął...

Film uznawany jest za autentyczny ale to co na nim widać nie znalazło jeszcze wytłumaczenia.


źródło: www.kryptozoologia.pl
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych