Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFO w Kędzierzynie-Koźlu!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

W ostatnim czasie jak wiadomo liczba przypadków obserwacji Noli gwałtownie wzrosła. Niewiadomo czym jest to spowodowane. Może głównym czynnikiem jest wzmożone zainteresowanie się nami rasy obcej. To są tylko przypuszczenia.
Odszukał mnie ostatnio kolejny świadek takiej obserwacji. Otóż Pan Jędrzej, mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla grając w piłkę na pobliskim boisku, nagle patrząc w górę dostrzegł coś dziwnego, co różniło się znacznie od samolotu! Był to obiekt, który przypominał jakby dwie złączone się ze sobą miski, poruszał się ruchem jednostajnym-nie wykonywał żadnych gwałtownych ruchów. Co więcej jego powierzchnia była metaliczna i można było zauważyć wyraźne odbicie się od niej promieni słonecznych. Pytając świadka czy wierzy w UFO odpowiada, że tak i jest przekonany, iż nie był to wytwór ludzkości. Dodam także, że cała akcja działa się 3 kwietnia bieżącego roku o godzinie około 16.30 w Kędzierzynie-Koźlu za halą sportową Manhattan.

Poniżej przedstawiam prosty rysunek świadka:
Dołączona grafika

Redakcja UFOAREA prosi mieszkańców o napisanie do nas w przypadku, gdy spotkali się Państwo z czymś podobnym. Apel tyczy się mieszkańców całego kraju!

Źródło: http://ufoarea.ovh.org
  • 0

#2

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No prosze, to juz 2 przypadek o jakim slysze w sprawie Kedzierzyna-Kozla, BTW: to moje rodzinne miasto :) szkoda, ze nie ma zadnego zdjecia
  • 0



#3

janusz.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:crazy: lal zaje fajnie wostatnim czsie duzo sie slyszy otym ze polske odwiedzaja kosmici a swoja droga ciekawe czego unas szukaja :crazy:
  • 0

#4

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

janusz badają ziemie tak jakby amerykanie badali inne planety :P
  • 0

#5

pandemia.
  • Postów: 440
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No prosze, to juz 2 przypadek o jakim slysze w sprawie Kedzierzyna-Kozla,


A czy słyszałeś o tym też z innych źródeł czy tylko z tego forum?
  • 0

#6

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A czy słyszałeś o tym też z innych źródeł czy tylko z tego forum?


Mowili w radiu Park FM (miejscowe radio) w wiadomosciach. W pierwszym przypadku obserwowana byla pomaranczowa kula, widoczna na osiedlu NDM w Kędzierzynie. Obserwacja odbyła się za dnia.
  • 0



#7

layla.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja też jestem z Kędzierzyna ale nie udało mi się tam nigdy zobaczyć NOLa.
  • 0

#8

Richardus.
  • Postów: 47
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cholera co się to dzieje że tyle tego nagle się pojawiło? Pamiętam czasy kiedy takie obserwacje niedość że były mało spotykane , to jak już próbowano wmówić iż doznał ktoś halucynacji i wszyscy się śmiali. Jak pisałem wcześniej widziałem takie dziwne rzeczy i nie tylko ja na szczęście bo pewnie co niektórzy powiedzieliby że mam zwidy i nie brano by mnie na serio.W takich przypadkach naprawde mieć faktycznego innego obserwatora który by to potwierdził.
  • 0

#9

PREDATOR.
  • Postów: 67
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Do redakcji Radia Park dzwonią słuchacze, którzy obserwowali dziwne światła nad Kędzierzynem-Koźlem. Jedną z osób jest Ryszarda Kozłowska, która obserwacji dokonała na osiedlu Piastów. Najprawdopodobniej mamy do czynienia z klasycznym UFO - podkreśla Robert Bernatowicz szef Nautilusa.
zródlo:http://www.kkozle.pl/ :)
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych