Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ogromny NOL w kształcie litery V nad Plainview


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

"Choć miało szerokość mili, znajdowało się dość blisko gruntu, może 30 - 60 metrów" – mówi Mark Hormon, mieszkaniec Wayland w stanie Teksas. Pomimo swych ogromnych rozmiarów i dużej prędkości, z jaką się poruszał nie słyszałem żadnych dźwięków.”
Dołączona grafika
Hormon, 48-letni operator pracujący na Providence Farm Supply uważa, że poniedziałkowej (16 X 2006) nocy stał się świadkiem bliskiego spotkania z UFO.

Nigdy w życiu nie widziałem czegoś takiego – przyznaje Harmon. Tak naprawdę nie wiem, co to było. W poniedziałek, 16 X 2006, w przerwie meczu footballowego, świadek wyszedł na zewnątrz domu aby zapalić papierosa. Noc była piękna, świadek spojrzał w niebo i nagle zauważył te dziwne światła.

"Coś nadleciało zza krawędzi domu. Miało kształt litery V i posiadało siedem wyraźnych żółtawo-białych świateł. Oglądałem programy z UFO, gdzie ludzie rysowali dokładnie tę samą rzecz."

Obserwowany przez świadka NOL wyglądem przypominał obiekt na rysunku znajdującym się obok. Oczywiście, chodzi tylko o ogólny kształt.

Hormon podkreślił, że światła nie migały ani nie zmieniały koloru i poruszały się bardzo szybko. Obiekt znajdował się w znaczniej odległości od niego.

"Choć to coś mogło mieć z milę szerokości, znajdowało się całkiem nisko nad ziemią, może 30 – 60 m." Ogromny NOL poruszał się na wschód, Hormon obserwował go przez zaledwie jakieś 4 – 5 sekund poczym UFO zniknęło za drzewem. Świadek pobiegł szybko w tamtą stronę jednak już więcej go nie zobaczył.

"Faktem, który uderzył mnie najbardziej, była głucha cisza. Byłem zaskoczony i natychmiast zatelefonował do stacji telewizyjnych w Lubbock, aby zapytać czy słyszeli o jakimś niezidentyfikowanym obiekcie nad Plainview. Otrzymałem odpowiedź przeczącą."

Harmon był bardzo ciekawy czy ktoś inny również zauważył na niebie coś dziwnego. Miał zatelefonować do osoby z telewizji KLBK po serwisie informacyjnym o 22:00. Jednak, jak mówi po opowiedzeniu tej historii swym synom oraz szwagrowi, rozpoczęła się rodzinna dyskusja i potem już nie zadzwonił.
http://www.npn.ehost...t_from=&ucat=1
  • 0



#2

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przypomina sie sprawa phoenix lights 1997- tam byl widziany bardzo podobny obiekt.

Szkoda, ze nie ma zadnego zdjecia :-/
  • 0

#3

janusz.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

lal sam chcialbym cos takiego zobaczyc musi robic wrazenie :surprised:
  • 0

#4

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mój tata osobiscie opowiadał o podobnych "bumerangach" jak był w holandii miedzy rokiem 1992-1993 jesli dobrze pamietam :) historyjka jak historyjka nie wiemy ile w tym prawdy :P ale fakt , ciekawe
  • 0

#5

Czejen.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

od razu zauwazylem tu B-2 lub f-117 mogl pomylic z tymi samolotami...

F -117 od spodu czesto mylone z ufo pewnie to bylo to...




I JESZCZE JEDNO "UFO"


ewentualnie B-2 choc bardziej w tym wypadku pasuje mi f-117

B-2 tez czesto mylone z latajacymi trojkatami w szczegolnosci noca


nic dodac nic ujac...
  • 0

#6

Shadow87.
  • Postów: 36
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

miało szerokość mili

Z tego co mi wiadomo wymienione przez ciebie samoloty są troszkę mniejsze ;-)
  • 0

#7

Czejen.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

miało szerokość mili

Z tego co mi wiadomo wymienione przez ciebie samoloty są troszkę mniejsze ;-)






owszem w gre wchodzi tutaj moim zdaniem bledne ocenieniee odleglosci obiektu, lub brak punktu odniesienia w momencie obserwacji, pamietajmy ze kolo obserwowal obiekt 4-5 sekund , czesto to za malo zeby ocenic wielkosc obiektu jego odleglosc itp, czesto umysl sam sobie wiele dopowiada w takich chwilach :)
  • 0

#8

Shadow87.
  • Postów: 36
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak mi jeszcze wyjaśnisz co to za światła i dlaczego to "coś" nie wydawało żadnego dźwięku to uznam, że to był zwykły samolot :]
  • 0

#9

Czejen.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

prosze bardzo :)


SWIATLA: wiadomo ze kazdy samolot ma swiatla pozycyjne i tutaj znowu zrzuce wszystko na czas obserwacji, nie wiem jak wy ale jakbym ja takie cos zobaczyl to nie bylbym w stanie w 4-5 sekund opanowac umyslu i skupic sie na liczeniu swiatelek ile ich jest ich barwie itp (moglbym tylko przypuszczac ze prawdopodobnie bylo ich tyle i tyle nigdy nie byc pewnym)

CISZA: hmmmm i tu nie wiem co napisac. moge mniemac ze moze wial silny wiatr i zagluszyl silniki, moze bylo duze opoznienie dzwieku do predkosci samolotu i koles nie skojarzyl samolotu z pozniejszym dzwiekiem (predkosc naddzwiekowa), moze byl kolo pod wplywem (przerwa meczu- czy ktos oglada z was mecz bez % ;) ) moze bylo glosno u niego w domu i na zewnatrz zagluszylo silniki + wiatr itp moze mieszka niedaleko ruchliwej ulicy mozliwosci moge wymieniac i wymieniac :)

Dla mnie jak bum cyk cyk samolot :)
  • 0

#10

Shadow87.
  • Postów: 36
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

światła nie migały

O ile dobrze mi wiadomo to światła lecącego samolotu mają raczej zwyczaj migać...
A światła pozycyjne stosuje się tylko na lotnisku i są one koloru zielonego i czerwonego.


Noc była piękna

Teoria ogłuszającego wiatru odpada.
  • 0

#11

Czejen.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

chodzilo mi o swiatla w czasie lotu, kazdy samolot ma obowiazek ich uzywac zeby byl widoczny (nie wiem jak w przypadku konfliktu zbrojnego) migaly czy nie migaly , myslisze ze ile razy ci mignie w ciagu paru sekund (np zegarek i wskazowki zegara od odmierzania sekund jak spojrzysz na nia czasami wydaje Ci sie ze jedna sekunda trwa dluzej a druga krocej zalezy w ktorym momencie spojrzysz na wskazowke ;) )tak samo moglo byc z mignieciem moze migaly a on tego nie zauwazyl.

PS Piekne niebo w wietrzny dzien , piekne niebo nie oznacza ze nie bylo wiatru ;) zimno jest gdy nie ma chmur na niebie i z wiatrem jest podobnie wiatr czesto wieje przy bezchmurnym niebie. Chyba nawet czesciej niz przy zachmurzonym ;)

Zreszta on i tak byl napity :)
  • 0

#12

Shadow87.
  • Postów: 36
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po pierwsze światła w samolotach migają pulsacyjnie, po drugie nie niebo było piękne tylko noc (czyli raczej nie wiało aż tak mocno, żeby nie usłyszeć samolotu przelatującego kilkadziesiąt metrów nad ziemią), a po trzecie nigdzie nie masz napisane że on był napity :mrgreen:
  • 0

#13

Czejen.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

fakt pulsacyjnie... srednio co sekunde jest puls swiatla, hmmm nie wiem moze zapomnial wylaczyc swiatel postojowych i dal dlugie ;) nie no tak serio to faktycznie sa pulsacyjne i raczej w stanie absolutnej trzezwosci powinien zobaczyc mrugniecia.

dla mnie ogladanie meczu to synonim bycia napitym ... ;p

[ Dodano: 2006-11-07, 16:38 ]
jeszcze oczywiscie mogl to byc nastepca B-2 czyli owiany nutka tajemnicy samolot o kryptonimie "AURORA" ktory napewno istnieje i napewno odbywaja sie po cichu jego loty probne :) (istnieje juz temat na ten temat :P )
  • 0

#14

Raziel.
  • Postów: 405
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nawet napity człowiek słyszałby hałas jaki wydaje przelatujacy samolot wiec tak na moje albo jakis dziwny nieostniejacy oficjalnie samolot albo naprawde to było UFO
  • 0

#15

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

mnie najbardziej zdziwiło że to tak niesko leciało.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych