Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy to jest sen?

sen świadomy sen drugi wymiar inny świat drugi świat drugie życie

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

MerryKateEl.
  • Postów: 3
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich. Odkąd pamiętam zawsze gdy zasypiam przenoszę się do innego świata. Nazywam go Drugi Świat. Mogę tam czytać, sprawdzać godzinę, dowiadywać się nowych rzeczy, poznawać nowe smaki i, co ciekawsze, doznawać obrażeń. Gdy w Drugim Świecie się zranię, mam tą ranę i bliznę po niej tutaj. Nie mogę za to doznawać nowych uczyć (smaki, zapachy itp.) tu,  mogę tylko odczuwać to, co było w Drugim Świecie, ale mniej intensywnie.
Co to za rodzaj snu? Który z tych światów to sen? I najważniejsze: mogę zostać Tam na zawsze???


  • 0

#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A jakich to ran doznajesz? Masz złamaną rękę, podbite oko, rozciętą wargę? Uważaj żeby nie sniło ci się, że ktoś do ciebie strzela, bo możesz się po takim śnie nie obudzić.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 24.06.2016 - 18:10

  • 0



#3

MerryKateEl.
  • Postów: 3
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A jakich to ran doznajesz? Masz złamaną rękę, podbite oko, rozciętą wargę? Uważaj żeby nie sniło ci się, że ktoś do ciebie strzela, bo możesz się po takim śnie nie obudzić.

 

To normalne życie, nie mogę postarać się, żeby mnie nie zastrzelono :P Ale np złamałam Tam żebra, rozbiłam kolana, ot taka codzienność.


  • 0

#4

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A możesz coś tam kupić? Co wtedy się dzieje, masz coś nowego jak się obudzisz?
  • 0



#5

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciekawe czy w "drugim wcieleniu" upicie kończyło się kacem we wcieleniu pierwszym a tak poważniej złamałaś tam żebra a tutaj miałeś obrażenia i odwiedziłaś lekarza? Jak dla mnie bujda na resorach  A czy czas we śnie jest ten sam co na jawie, chodzi mi o datę? Jeśli tak to napisz sam do siebie maila albo zadzwoń.  W gazecie nie trudno odczytać datę.


  • 0



#6

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Uważaj, żeby nie zaliczyć, bo w realnym świecie będziesz musiała dzieciaki wychowywać :D a z tego co widzę, to masz max 17 lat. Wakacje się zaczęły i gimbaza zamiast na boisko, w gałę ciąć, to w internety uderza...a kysz!


  • 0



#7

Edward IV Groźny.

    Greater than you

  • Postów: 248
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 12
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

13466030_640288896123198_108568959065297695_n.jpg

closed.gif


  • 0






Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: sen, świadomy sen, drugi wymiar, inny świat, drugi świat, drugie życie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych