Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tajemnicza postać


  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1

Emilyjulia1.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam. Chciałabym zacząć od tego, że nie jestem w stanie sobie przypomnieć dokładnie tego, co się zdarzyło.

Miałam wtedy ok. 4-5 lat, mieszkam w zwyczajnym budynku, który co prawda powinien być już dawno zniszczony, gdyż jest bardzo stary, ale.. Nie bede się o tym rozpisywać. Przejdźmy do mojej historii. Zaczęło się od tego, że chciałam wejść do kuchni, aby napić się wody. Gdy weszłam, nie oświecałam światła. Odrazu na końcu pomieszczenia tuż obok lodówki ujrzałam człowieka pół przezroczystego. To znaczy człowiek, który był podobny do ,,kościotrupa". Odrazu krzyknęłam, lecz nikt się tym nie przejmował (w dzieciństwie często krzyczałam, więc to nie było nic nowego.. :) ). W ręce trzymałam mojego pluszaka. Po chwili ujrzałam, iż mojego misia nie ma w mojej ręce a jest w zlewie, wtedy ,,tajemnicza postać" znikła. Odrazu mówie, że nie zmyśliłam tego i dokładnie nie pamiętam. Hejty zostawcie dla siebie. Dziękuję za poświęcenie czasu na przeczytanie tego postu. ;)


  • -1

#2

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2572
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To tylko dziecięca bujna wyobraźnia.


  • 0



#3

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witam. Chciałabym zacząć od tego, że nie jestem w stanie sobie przypomnieć dokładnie tego, co się zdarzyło.

(...)
Odrazu mówie, że nie zmyśliłam tego i dokładnie nie pamiętam. Hejty zostawcie dla siebie.
 

 

Czy hejtem będzie stwierdzenie, że trochę szkoda czasu na komentowanie historii, której autor, już w pierwszym zdaniu pisze:

 

cyt. nie jestem w stanie sobie przypomnieć dokładnie tego, co się zdarzyło.

 

...sugerując tym samym, że to o czym pisze mogło równie dobrze się nie zdarzyć albo mieć przebieg zupełnie inny do tego, co nam przedstawia?

 

 

W tym kontekście, stwierdzenie

 

cyt. Odrazu mówie, że nie zmyśliłam tego

 

...brzmi niespecjalnie wiarygodnie, tym bardziej, że zaraz po nim, dobijasz nas tym fragmentem

 

cyt. i dokładnie nie pamiętam

 

:facepalm:

 

Skoro nie pamiętasz dokładnie, to o czym mamy rozmawiać?


Użytkownik pishor edytował ten post 31.05.2016 - 15:04

  • 2



#4

Maska.

    Entuzjastyczny sceptyk i spiczastonose dulary

  • Postów: 711
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Według mnie było tak: wchodzisz do kuchni, a tam jakieś ubrania lub coś innego na wieszaku.

Krzyczysz i jednocześnie odruchowo wzdrygasz się, a twój misio ląduje w zlewie, wyrzucony przez ciebie w powietrze.
Z powodu młodego wieku nie chciałaś zakceptować tego, że nic tam nie było.

Jest to tym bardziej prawdopodobne z tego powodu, że sama zaznaczyłaś swoją dziecięcą "przypadłość" czyli krzyki (zgaduję że nie mówiłaś głośno, a po prostu krzyczałaś w chwilach zdenerwowania). Dziękuje za uwagę.

Użytkownik Post edytował ten post 31.05.2016 - 16:01

  • 0



#5

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Było już wiele podobnych tematów na forum. Pisałem już wiele razy jak można to wyjaśnić. Dzieciom we wczesnych latach życia zdarzają się takie spontaniczne zwidy. Potwierdzi to każdy psycholog dziecięcy albo psychiatra. Jest to normalny etap kształtowania się osobowości.
  • 0



#6

D!vine.

    超自然現象調查

  • Postów: 58
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wyobraźnia
  • 0

#7

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja widziałam cienistego kota jak sunął po ścianie, ale byłam nieco starsza od ciebie, dlatego jestem w stanie ci uwierzyć :D


  • 0



#8

Maska.

    Entuzjastyczny sceptyk i spiczastonose dulary

  • Postów: 711
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja widziałam cienistego kota jak sunął po ścianie, ale byłam nieco starsza od ciebie, dlatego jestem w stanie ci uwierzyć :D


Ja widziałam cienistego kota jak sunął po ścianie, ale byłam nieco starsza od ciebie, dlatego jestem w stanie ci uwierzyć :D

Najpierw małe czarne dziury lub wiązania kwantowe atomów, które pozwalają ci widzieć inne wymiary (tak to rozumiem). Duchy psów. Także inne rzeczy których już nie pamiętam.
Teraz jeszcze cieniste koty :) :) :). Albo masz wybujałą wyobraźnie jak twierdzi @D!vine, albo musisz zbadać głowę.
Oczywiście wykluczam oszustwo i kłamstwo w celu zbadania reakcji ;).

Użytkownik Post edytował ten post 31.05.2016 - 21:00

  • 2



#9

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Najpierw małe czarne dziury lub wiązania kwantowe atomów, które pozwalają ci widzieć inne wymiary (tak to rozumiem). Duchy psów. Inne rzeczy których już nie pamiętam.
Teraz jeszcze cieniste koty :) :) :). Albo masz wybujałom wyobraźnie jak twierdzi @D!vine, albo musisz zbadać głowe.
Oczywiście wykluczam oszustwo i kłamstwo w celu badania reakcji ;).

 

Główkę mam zdrową. Od tamtego czasu w swoim życiu przeszłam 2X MRI i 1 raz TK oraz parę razy EEG i za każdym razem wyniki wychodziły bardzo dobrze, więc moją główkę zostaw w spokoju :)

Wzrok miałam ostatnio badany i jestem w grupie nielicznych osób , które maja tak idealne oczy. Więc problemy ze wzrokiem odpadają również.

Pod względem psychicznym jestem zdrowa jak ryba ( tak stwierdził mój wujek , który jest psychiatrą), z którym rozmawiałam również o moich paranormalnych przypadkach :)

 

Wiele moich snów, przeczuć i wizji się sprawdziło i to z ogromną dokładnością.i cały czas się pojawiają nowe i aż się boję o zachód :/


  • 0



#10

kubiq.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myślę, że każdy z nas ma jakieś niewyjaśnione sprawy, historie, wspomnienia z dzieciństwa. Jednak umysł małego dziecka lubi płatać figle, więc niestety te dziecięce obrazy, które przechowujemy w głowach są mało wiarygodne. Chociaż z drugiej strony istnieje przecież teoria? (jeśli się mylę, to mnie poprawcie), że dzieci są niezwykle wyczulone na zjawiska paranormalne. I bądź tu człowieku mądry.


  • 0

#11

rsk1990.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do przezroczystej postaci to też kiedyś zaraz po przebudzeniu widziałem przez chwile chłopca max może z 10 lat(tylko nie wyglądał jak kościotrup, zwyczajnie taki przezroczysty). Tylko, że to było po przebudzeniu to człowiek jeszcze troche nie kontaktuje więc pewnie zaspane przywidzenie. Mimo, że dom poniemiecki to tu nigdy nie straszyło więc chyba okej. :)


  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych