Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jasnowidz

jasnowidz demon

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

piesek9567.
  • Postów: 6
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mój brat podzielił się ze mną prawdziwą i niezwykle dziwną historią o jasnowidzu, którego napotkali kilka lat temu w Jacksonville na Florydzie.

Mój brat i jego kumple pili w barze, gdy obcy mężczyzna podszedł do nich. Brat mówił, że początkowo poczuł się jedynie zaniepokojony przez obecność tego człowieka, ponieważ wyglądał jak darmozjad, który próbował wtrącić się do rozmowy. Powiedział mi, że facet starał się być miły, śmiał się, jakby nie wiedział, o czym kumple rozmawiają, próbując "wsunąć się" do grupy. Jego wygląd był bardziej uciążliwy niż cokolwiek w tym momencie, a żaden z chłopaków nie wydawał się być zainteresowany rozmową z tym nieznajomym, ale mu udało się wejść do ich kręgu. Mój brat powiedział, że znikąd nastrój tego faceta zmienił się całkowicie, kiedy zapytał przyjaciela mojego brata: "Jeśli mógłbym ci coś dać, to co by to było?" Początkowo przyjaciel zaśmiał się, ale on zapytał ponownie: "Jeśli mógłbym ci coś dać..." Przyjaciel odpowiedział coś w stylu: "Nie wiem, człowieku... pieniądze i naprawdę gorącą żonę"
Sytuacja stała się naprawdę dziwna, gdy obcy powiedział, że mógłby zrobić te rzeczy dla niego w zamian za jego duszę.
Potem zaczął otwarcie dzielić się szczegółami jego własności, a konkretnie demona Belzebuba i, że jego obowiązkiem jest
znalezienie człowieka gotowego poświęcić swoją duszę, jedna osoba co rok lub coś podobnego. Mój brat zauważył, że jego oczy w pewnym momencie stały się czarne i pojawiła się wokół niego zła aura nie do opisania. Kumple byli coraz bardziej wystraszeni. Nieznajomy chciał dowieść swoich umiejętności, więc poprosił kolegę o zadanie jakiegokolwiek pytania o sobie. Więc przyjaciel mojego brata zapytał: "Jak ma na imię moja mama?" A człowiek odpowiedział: "Kelli" - z "i". Odpowiedź była poprawna. W tym momencie, będąc bardzo wystraszeni, koledzy postanowili wyjść.

 

Chciałem podzielić się tą historią, ponieważ jest zdumiewająca. Problem w tym, że nie umiem powiedzieć co mi się podoba, bo nawet podając nazwę tego demona mam gęsią skórkę.

 

Tłumaczenie własne

 

Źródło - http://paranormal.ab...h-the-Devil.htm


  • 0

#2

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W sumie, to jakby to nieco dopieścić od strony warstwy słownej, to byłaby z tego całkiem niezła pasta.

 

Ale niezależnie od wersji, i tak nie nadaje się ta opowieść do obecnego działu, więc sugerowałbym prośbę o przeniesienie, którą można uskutecznić poprzez wciśnięcie przycisku "raportuj" i wpisanie odpowiedniej treści.

Najbardziej odpowiedni wydaje się być dział "Nasze historie" (bo na creepy, jak wspomniałem, trzeba by to jednak trochę dopieścić).

 

Nie ma za co.


  • 0



#3

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nic ciekawego. Fajnie że zajmujesz sie tłumaczeniami angielskich artykułów, ale mogłabyś wyszukać coś ciekawszego. Bo to co teraz tłumaczysz jest niezbyt wartościowe.

Historia pewnie podkoloryzowana przez pijanych typków.


  • 0






Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: jasnowidz, demon

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych