Skocz do zawartości


Zdjęcie

pozz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1

pozz.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich :smile:
Po kilkudziesięciu dniach na forum i zapoznaniu się z tematyką postanowiłem się ujawnić.
A więc jestem Przemek.
Mieszkam w Lesznie.
Studiuję na Politechnice Poznańskiej.
Bardzo interesuje mnie tematyka poruszana na tym forum w związku z czym pozwalam sobie często korzystać z zamieszczonych tu informacji.
Widze, że niektórzy w powitalnym poście piszą, że przydażyło im się coś "paranormalnego".
Mi również parę razy i to w różnych dziedzinach. Może kiedyś opiszę jakąś sytuację.
Jeszcze raz witam wszystkich i liczę na owocną współpracę w miłej atmosferze :smile: Pozdrawiam

#2

Kudłaty.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witaj w naszych szeregach Przemku :smile:

#3

pandemia.
  • Postów: 440
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niech moc będzie z Tobą!!!

Witaj!!!

#4

CheGitarra.
  • Postów: 112
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Howg! :-D





_________________
Jestem kosmitą, przyznaję bez bicia... :wow:
Nie jestem wariatem... najwyżej socjopatą... :wow:
IRKEN ROX! :wow:

#5

losiu99.
  • Postów: 155
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam :-D :-D :-D

#6

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Witam, witam.
Swój człowiek :mrgreen:



#7

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cześć :papapa:

#8

widow.
  • Postów: 35
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

helloŁŁ :-D

#9

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

siemano

Swój człowiek :mrgreen:

swój bo z Poznania :D

Studiuję na Politechnice Poznańskiej.

też bym chciał :D :D

#10

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cześć :dzidzia: :papapa:

#11

aśka.
  • Postów: 97
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hejo :mrgreen:
czy wy tam nie macie przypadkiem w Lesznie jakiegos fajnego parku wodnego? hehe

#12

pozz.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hejo   :mrgreen:  
czy wy tam nie macie przypadkiem w Lesznie jakiegos fajnego parku wodnego? hehe


Zgadza się :smile: Nazywa się Akwawit i wraz z hotelem i firmą produkującą biopaliwa oraz spirytus :mrgreen: tworzy jedność i należy do Aleksandra Gudzowatego (tego pana chyba nie trzeba przedstawiać). Basen (w którym niestety kąpiele odbywają się w chlorowanej wodzie, a nie spirytusie) wraz z trzema zjeżdżalniami został wybudowany w pierwszej połowie lat 90tych i stanowił swoistą nowość jeśli chodzi o Nasz kraj. Obecnie podobny park wodny znajduje się w Polkowicach (o innych tego typu akrakcjach w Polsce mi nie wiadomo). Jest to niestety dopiero trzecia atrakcja Leszna, dzięki której miasto to jest rozpoznawane w świecie po żużlu i często odbywających się na podleszczyńskim lotnisku MŚ, ME i MP w sportach szybowcowych i baloniarstwie. Wracając do Akwawitu to mój tata tam pracuje więc w dzieciństwie dosyć często korzystałem z oferowanych tam atrakcji ;-) Z Katowic masz spory kawałek ale jak będziesz miała okazję sie wybrać w te okolice to zapraszam, użyczę darmowy karnet :smile:

PS: Równie dobrze mogłem odpowiedzieć poprostu "tak" ale uważam, że jest to niegrzeczne
pozatym nic nie wnosi, a tak może dowiedzieliście się czegoś ciekawego bo wszytkie posty , które będę pisał temu właśnie będą miały służyć dlatego prosiłbym, żeby się nikt nie denerwował, że zaśmiecam forum itp bo to chyba jednak nieprawda.
PS: 2 Jeśli macie do mnie jakieś pytania, które chcielibyście zadać na gg to zapraszam wszystkich. Często jestem niewidoczny dlatego warto się odezwać w ciemno może akurat będę.
Dziękuję za wypowiedź :smile:

#13

aśka.
  • Postów: 97
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pozz- jak gralam w siatkowke, to jezdzilam ze swoja druzyna na obozy sportowe- najczęściej do Zbąszynia. I tak się jakoś skladalo, ze mielismy podczas pobytu w Zbąszyniu organizowane dwie wycieczk. Jedna wlasnie do Leszna, a druga do Polkowic, ktore juz wymieniles. Oba parki jak najbardziej super :) Ten polkowicki jednak zawsze wydawał mi się trochę za duży. Ale moze myle z tym drugim.. juz troche czasu minelo od mojego ostatniego wyjazdu na tego typu oboz. Z reszta juz nie gram w druzynie ;)
W Lesznie jest z reszta bardzo ładny ryneczek. Z resztą- każdy ładny w porownaniu z naszym :mrgreen:
Dobrze, ze nie napisałeś 'tak'. Przynajmniej troche się dowiedzialam z Twojego posta. Zadna sztuka uciac rozmowe zdawkową odpowiedzią ;)
Jak będę w okolicy to na pewno się odezwę hehe Któż by nie skorzystał z propozycji darmowego karnetu? :)

#14

makaryn.
  • Postów: 59
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam serdecznie :-)



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych