Skocz do zawartości


Zdjęcie

Makaryn wita :-)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1

makaryn.
  • Postów: 59
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na wstępie chciałem wszystkich przywitać i zachęcić do przeczytania tego "krótkiego" tekstu :-)...

Jestem na tym forum długo...Jednakże nie pisałem postów tylko czytałem...Teraz postanowiłem zacząć się udzielać i wkroczyć w życie forum...Mam nadzieję, że zostanę tutaj nie tylko miło ale i poważnie przyjęty nawet mimo mojego wieku...Ale o tym za chwilę...Dlaczego jestem na tym forum?...Ponieważ bardzo interesuje mnie tematyka zjawisk paranormalnych i nie tylko...Obecny stan rzeczy na świecie nie jest zachwycający...I mam tutaj na myśli podejście do życia ludzi. Wartości takie jak miłość czy przyjaźń stają się coraz bardziej śpiewką przeszłości...Zamiast darzyć się ogólnym szacunkiem, zamiast pomagać sobie wzajemnie to sobie przeszkadzamy, nienawidzimy się i życzymy jak najgorzej bliźniemu...Pieniądze rządzą światem...

Ale odbiegłem od tego o czym miałem pisać...Więc od początku...
Imię moje to Robert...mam 16 lat i mam nadzieję, że nikt tutaj nikogo nie dyskryminuje z powodu wieku. Nienawidzę błędów ortograficznych, chociaż i mi się nieraz takie zdarzają (nikt nie jest nieomylny.)

Potrafię patrzeć na świat innym okiem...Nieraz nachodzą mnie refleksje nad sensem istnienia (ależ to banalnie brzmi...) lub nad tym, jak każdy kogo widzę przez szybę samochodu gdy gdzieś wyjeżdżam dąży do czegoś...Czy to spieszy się do pracy, szkoły...Czy wyszedł na spacer...Każdy ma jakiś cel w życiu...Jedni malutki....Inni ogromny...

Słucham przeważnie techno...Tak wiem, wielu uważa to za bezsensowne walenie kijem w blachę...Trudno...Ale ja widzę w tej muzyce naprawdę wiele...Lekkie rytmy dla rozluźnienia jak pakito czy benny benassi, czy Kai Tracid na uspokojenie ;) (wiem, że to trance i acid...ale większość ludzi uznaje to za techno.) Zachwyca mnie w tych nagraniach geniusz doboru dźwięków...Czy samo brzmienie...

Nie chcę pisać więcej, bo wyjdzie za dużo...Mam nadzieję, że to wam trochę przybliży moją osobę, oraz nikt nie będzie na mnie patrzył przez pryzmat wieku (co już mi się zdarzyło) ale będzie zwracał uwagę na moje posty, które jak na razie nie są jakieś zachwycające...

Pozdrawiam gorąco :)

#2

CheGitarra.
  • Postów: 112
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A więc witaj po-długim-okresie-bytności-na-forum :-D

<Osobiście nie cierpię techno - fakt, coś jest w tym waleniu kijem w blachę :-D>

Tymniemniej pozdrawiam

Che, Irken z wyboru :devil:





_________________
Jestem kosmitą, przyznaję bez bicia... :wow:
Nie jestem wariatem... najwyżej socjopatą... :wow:
IRKEN ROX! :wow:

#3

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
:) i pamietaj ze Trzeba kochać rOoShh a wszystko Bedzie QL :) :papapa:


:argue:


Czegewara posluchaj tego cała noc jak ja kiedys zrobilem to bedziesz łązic jak naćpany :papapa: ale Ogolnie tez nie Lubie :) chyba ze takie techno a Ami ... To taak :argue:

#4

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Witam.



#5

losiu99.
  • Postów: 155
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

CZeść :-D :-D :-D Ja jestem młodszy i nie odczuwam żadnej dyskrminacji z tego powodu :smile: Nie martw się wiekiem :-D :-D :-D

#6

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Yo yo yo makaryn.

Nie dyskryminują, bo zawsze są tacy którzy zaczną się wykłucać i bronić się nawzajem :P Jakby coś to wal do mnie ;]



#7

maximka.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Robert chce zacząć się udzielać... :> To powodzenia ;p Ty masz talent do gadania ;p Nie to co ja ^^

#8

Gagatek.
  • Postów: 233
  • Tematów: 17
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hej :-|

#9

makaryn.
  • Postów: 59
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pixa, co taki zniesmaczony moim przywitaniem?

#10

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

yo makaryn fajny nick ;-)

#11

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zatem witaj, o sobie moglbym napisac niemalze to samo :)

czy Kai Tracid na uspokojenie ;) (wiem, że to trance i acid...ale większość ludzi uznaje to za techno.) Zachwyca mnie w tych nagraniach geniusz doboru dźwięków...Czy samo brzmienie...


Mam wszystkie plyty :) oryginaly rzecz jasna

ps. zmniejsz sygnature bo jest zbyt duza (patrz. regulamin)



#12

makaryn.
  • Postów: 59
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Miło mi Eurycide :)
Sygnatura zmieniona. Aż głupio, że nie przestrzegałem tego punktu
No ale błąd naprawiony ;)

Poza tym witam serdecznie jeszcze raz, innych którzy mnie przywitali....To jest: `Pi3gi~', Pixa, martunisia, Wiesio_PL, losiu99, ciemność, Jamochłonik i CheGitarra
Hej wam ;)



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych