Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sen, jak wizja.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1

RuinsTraveler.
  • Postów: 0
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystko się zaczęło, jak na Polskę od województwa Zachodniopomorskiego najechali Niemcy.
Mieszkam właśnie w Koszalinie, zacząłem uciekać, jak reszta mieszkańców, obok mnie świeszczały kule, budynki były niszczone i się częściowo waliły.
Uciekłem przez las, gdzie goniła mnie grupka żołnierzy Niemieckich wskoczyłem tam, do jadącego powoli pociągu towarowego, takie jak były kiedyś.
Poszedłem spać, a obudziłem już się na Węgrzech. Tam wydawało się być spokojnie, trafiłem na wieś, gdzie wszyscy mówili po Polsku.
Od mieszkającej tam rodziny dowiedziałem się, że Francja skapitulowała po miesiącu tym razem. Na Nowy York zostały zrzucone bomby atomowe.

W wyszukiwarce google, wpisałem jakie państwa są okupowane, jednym z nich była Polska, ale dziwnie wyglądały jej granice.
Prawie, jak znak X. Byliśmy w posiadaniu ziemi Litewskich, połowa Ukrainy, drugą miała Rosja, Węgry, Słowacja i Czechy też były w naszym posiadaniu, ale co najdziwniejsze kawałek Niemiec.

Wpisałem też, "przyczyny wybuchu 3 wojny światowej" i kiedy strony w google się wczytały, idealnie się wybudziłem.
Chyba chciałem za dużo wiedzieć.

Po obudzeniu się, zacząłem rozmyślać. Ten sen był tak realistyczny, że po prostu myślałem nad wydarzeniami.
Zastanawiałem się, dlaczego mamy w posiadaniu Niemcy, i czemu takie granicę?
I już wiem. Te granicę, nie były Polski tylko, Unii Krajów Słowiańskich. Tak jak przepowiedział jeden Franciszkanin, za przewodnictwem Polski, Unia Słowiańska wypędziła Turków z Europy.
Po wyjściu z Unii Europejskiej, upomnieliśmy się o reparacje wojenne, a Niemcy zamiast oddać na setki miliardów euro dali nam trochę swoich ziem.
W końcu kiedy cały plan islamizacji się nie udał, a na dodatek musieli nam oddać ziemie, wojna była ostatnią szansą.
I nasunęła się odpowiedź na pytanie, dlaczego Ameryka została zbombardowana? Bo to państwo NATO i miało zapewne nas wspierać w tej wojnie, więc zadano im cios ciężki i osłabiający.

 

Złączam jeszcze granicę tej Unii Słowiańskiej.

 

Załączone grafiki

  • Europa.jpg


#2

kwiatek.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sen ciekawy, jednak mało realny z tego względu, że jesteśmy za mało znaczącym państwem, aby cokolwiek ubiegać się od takiego mocarstwa, jakim są Niemcy.... Nawet będąc w tej unii Słowiańskiej. Druga sprawa narysowałeś granice, pod które podlegają Węgry. Węgry to nie Słowianie, więc z jakiej okazji mieliby należeć do tej Unii? Aczkolwiek jeśli był tak realny i masz wrażenie, że mógł być jakąś wizją, to coś w nim może być.. Sny bywają prorocze, ale to moja opinia.



#3

RuinsTraveler.
  • Postów: 0
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No faktycznie, masz rację. Ale to tylko, jako ciekawostka.

Zakładając, że te wydarzenia miały by miejsce, to Putinowi było by na rękę, gdybyśmy wyszli z UE i założyli Unie Krajów Słowiańskich. Na pewno by to aprobował.

Nie twierdzę, że mogła to być wizja, choć nie wykluczone, że coś z tego mogło by się sprawdzić. Ten sen był po prostu tak realny, jakby był wizją. Choćby dlatego, że pamiętam nadal, jak wyglądała ta mapa i otrzymałem dość dokładne informacje, co do udziału Ameryki w tej wojnie i Francji. O reszcie krajów nie zdążyłem się niczego dowiedzieć.

 

Na pewno jednym dziwnym faktem było to, że internet wciąż działał. I na tych Węgrzech, pozwolili mi zasiąść do komputera, i zacząłem wpisywać w google różne frazy, żeby się czegoś dowiedzieć.



#4

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Sen ciekawy, jednak mało realny z tego względu, że jesteśmy za mało znaczącym państwem, aby cokolwiek ubiegać się od takiego mocarstwa, jakim są Niemcy.... Nawet będąc w tej unii Słowiańskiej. Druga sprawa narysowałeś granice, pod które podlegają Węgry. Węgry to nie Słowianie, więc z jakiej okazji mieliby należeć do tej Unii? Aczkolwiek jeśli był tak realny i masz wrażenie, że mógł być jakąś wizją, to coś w nim może być.. Sny bywają prorocze, ale to moja opinia.

Zauważ jakie nastroje panuja na świecie. Co raz więcej prawicowych i pseudo prawicowych ruchów dochodzi do głosu i zyskuje poparcie. Nawet we wspomnianych przez Ciebie Niemczech lewicowy front A.Merkel zaczyna słabnąć. Polska zapatrzona na Węgry w całkiem niedługim czasie może stać się czarnym koniem UE ciągnąc za sobą "radykalne" myślenie ku przywództwu. Niektórzy politolodzy uważają, że obecnie wszystko idzie w tym kierunku.



#5

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

swoją drogą ostatnio bardzo często spotykam w necie ludzi, którzy twierdzą, że mieli wizje/sny. O dziwo wszystkie podobne do Twoich. Czyli, że słowianie sie lacza i Niemcy dostają od Nas bęcki.

 

kwiatek Węgrzy to mieszanka słowian i madziarów na samych Węgrzech zdanie jest podzielone. Poza tym żaden kraj nie ma hegemonii na wieczność. Wszystko zmieniają układy i wojny. Wszystko jest możliwe.


Użytkownik Vaqowsky edytował ten post 02.02.2016 - 13:04


#6

NexaT.
  • Postów: 116
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Sen ciekawy, jednak mało realny z tego względu, że jesteśmy za mało znaczącym państwem, aby cokolwiek ubiegać się od takiego mocarstwa, jakim są Niemcy.... Nawet będąc w tej unii Słowiańskiej. Druga sprawa narysowałeś granice, pod które podlegają Węgry. Węgry to nie Słowianie, więc z jakiej okazji mieliby należeć do tej Unii? Aczkolwiek jeśli był tak realny i masz wrażenie, że mógł być jakąś wizją, to coś w nim może być.. Sny bywają prorocze, ale to moja opinia.

Już bez przesady. Ani Niemcy nie są obecnie tak silni, ani my tak słabi.

Jeśli chodzi o Europe Środkową, to kto ma najwięcej do powiedzenia? Litwini, Ukraińcy, Węgrzy, Białorusini? Oczywiście, że Polska.

Osobiście w Europie widzę tylko kilka poważniejszych graczy; Niemcy, Francja, Anglia. Włochy są bardzo odizolowane od tego co się dzieje na świecie.

 

Mimo wszystko programem 500 na dziecko nie będziemy zmierzać do tego, aby umacniać swoją pozycje. Możemy skończyć jak Grecja.



#7

radeh2.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziwi mnie podzielenie Ukrainy. Jest ona podzielona idealnie w pół, czyżby Państwa słowiańskie miały jakiś haczyk na Putina? Dodajmy, że obszar Kalingradzki też jest w obrębie tego sojuszu. Może w ramach dezaktywacji tarcz rakietowych Putin oddał te ziemie? Szykuje się zataczanie koła w historii i stworzenie Państwa "od morza do morza", przecież stworzony sojusz może stać się jednym Państwem i nosić nazwę "Korona". To moja konkluzja na temat bombardowania USA ( z dezaktywacją tarcz). 



#8

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przecież on opisał tylko swój sen, a ty piszesz jakby on przedstawił jakieś plany polityczne na najbliższe czasy.





#9

radeh2.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Piszemy o śnie, plany polityczne i ogólna polityka Państwa zwanego Polską mnie nie obchodzi. 



#10

RuinsTraveler.
  • Postów: 0
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale właśnie nikt nie zwrócił uwagi, że napisałem, że na mapie te kontury były oznaczone, jako poprostu Polska. Ja to interpretuję tak, że ta cała Unia Słowiańska wyszła z naszej inicjatywy.
W snach nie zawsze wszystko jest jasne, a często dostajemy tylko wskazówki. W każdym razie nie widzę innej opcji, w jaki sposób moglibyśmy nabyć te ziemie.

Tak czy tak, ten sen ciągle mnie intryguję. Dodam też, że to był mój pierwszy sen, w którym wiedziałem co się dzieję, i tym bardziej po przebudzeniu pamiętałem co się działo. Ogółem ciekawe przeżycie.

radeh2, przytoczył tutaj kwestie haczyka na Putina. Skojarzyło mi się od razu z Smoleńskiem, aż mnie ciarki przeszły.

Użytkownik RuinsTraveler edytował ten post 07.02.2016 - 11:49


#11

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W snach nie zawsze wszystko jest jasne, a często dostajemy tylko wskazówki.

 

Od kogo dostajemy?

 

Tak czy tak, ten sen ciągle mnie intryguję

 

Ciągle mnie intryguje.

 

. Dodam też, że to był mój pierwszy sen, w którym wiedziałem co się dzieję,

 

Wiedziałem co się dzieje.





#12

RuinsTraveler.
  • Postów: 0
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No źle się określiłem. Chodzi mi o to, że w snach często jest symbolika, a nie prosto powiedziane, co jest grane.
Równie dobrze mogłem być na planie filmowym, zważywszy na pociąg, który właśnie jeździł w okresie drugiej wojny światowej, a pamiętam że żołnierze nie mieli na sobie sprzętu wojskowego, jak na dzisiejsze standardy. Mundur, hełm, plecak (nie wiem, jak się nazywa w języku wojskowym) i oczywiście broń, to wszystko. Broni nie widziałem. A równie dobrze, ten sen mógłby być tworem mojej wyobraźni, oczywiście oficjalnie innej opcji nie dopuszczam. Po prostu był ciekawy, więc się nim podzieliłem i zinterpretowałem, wydarzenia które miały w nim miejsce.

Dzięki że mnie poprawiłeś, będę o tym pamiętał.

#13

KXYZ.
  • Postów: 186
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Temat Grupy Wyszehradzkiej jest teraz dość popularny, pewnie Twój mózg wyimaginował sobie taką historyjkę. Dla mnie ten sen jest właśnie mało realistyczny - takie okrojone Niemcy miałyby dokonać udanej inwazji na dwa fronty (w czasie II WŚ to jednak wyglądało zupełnie inaczej) ?! Poza tym co ten kawał Niemiec miałby robić w jakiejś Unii Słowiańskiej (jedyne co mi przychodzi do głowy to separatyści przeciwni polityce Merkel i UE widzący w Polsce sojusznika). Podział Ukrainy na wschód i zachód też jest głośną kwestią, ale chęć zawarcia unii z Polską chyba trochę mija się z ich przekonaniami politycznymi, chyba, że sytuacja by ich zmusiła.



#14

RuinsTraveler.
  • Postów: 0
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kubala, pisałem w pierwszym poście, jak to zinterpretowałem. Reparacje wojenne. Wiem że to nie realne, no ale to widziałem. Ot ciekawostka, liczyłem na ciekawą dyskusję.

Coś tam kiedyś czytałem o Unii Słowiańskiej, ale nie wiem, czy to popularny temat.

A teraz wymyśliłem sobie, jeszcze bardziej absurdalną wersję. Skoro narysowane kontury były podpisane na mapie, jako Polska, to może my podbiliśmy te tereny i byliśmy w tym śnie, tymi złymi. 😎

Użytkownik RuinsTraveler edytował ten post 07.02.2016 - 17:34




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych