Skocz do zawartości


Polska planuje wystrzelenie kilku własnych satelitów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

temat do usunięcia


  • 2

#2

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Obecnie korzystamy już z podobnych satelitów, ale użyczanych nam przez Włochy. Także jest to "niepełny pakiet usług", jesteśmy uzależnieni od usługodawcy, który sam również wykorzystuje satelity, nie mamy możliwości prowadzenia poufnych operacji, bo Włosi wszystko widzą. Tak więc pozyskanie własnych jest jak najbardziej pożądane, zwłaszcza jeśli chcemy budować liczący się potencjał militarny i liczyć się nie tylko w świecie, ale nawet w regionie. W okolicach Warszawy ma się niedługo rozpocząć budowa centrum kontroli dla takich satelitów, które z początku miałoby obsługiwać te satelity włoskie, a potem przejęłoby kontrolę nad polskimi, jeśli już wejdą do służby.

Użytkownik Legendarny. edytował ten post 24.01.2016 - 19:12

  • 0



#3 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Na pewno Polska stanie sie potega militarna :D. Swoja droga dziwi mnie fakt, ze polacy maja ogromny wklad w tworzenie satelitów i sami do tej pory nie ruszyli tematu

Wysłane z mojego Vertis 5010 Expi przy użyciu Tapatalka
  • 0

#4

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Na pewno Polska stanie sie potega militarna :D

 

Duże wojny zawsze zmieniały oblicze mocarstw. Dla przykładu USA przed 2 wojna miały bodajże 17 armia świata, po zakończeniu 1 :) I takich przykładow jest mnóstwo :P

Powinni zaprojektować takiego satelitę, który by strącał inne szpiegowskie  :diabel:


  • 0

#5 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Jedno nie pasuje. Polska to nie mocarstwo :)

Wysłane z mojego Vertis 5010 Expi przy użyciu Tapatalka
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych