Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przerażające i tajemnicze zdjęcia z Deep Webu!

Deep Web Straszne Zdjęcia Zabójca Snuff Morderstwo Zabójstwo Horror Tajemnicze

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
81 odpowiedzi w tym temacie

#61

BassKat.
  • Postów: 172
  • Tematów: 50
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Byłby ktoś miły i wytłumaczyłby co to w ogóle jest to trzecie zdjęcie??? Nie kojarze creepypasty gdzie było takie foto a znam takich historyjek wiele.
Gdybym na prawdę takie istoty spotkał to bym nie wytrzymał.

Użytkownik Snaker edytował ten post 29.12.2015 - 14:28

  • 0

#62

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Byłby ktoś miły i wytłumaczyłby co to w ogóle jest to trzecie zdjęcie??? Nie kojarze creepypasty gdzie było takie foto a znam takich historyjek wiele.
Gdybym na prawdę takie istoty spotkał to bym nie wytrzymał.

Nie sądzisz chyba, że to zdjęcie jest prawdziwe.. Jest to zapewne jakaś wariacja na temat slendermen'a (chociaż on chyba nie miał rodziny) albo coś w tym stylu. A takich zdjęć w photoshopie można stworzyć tysiące, tylko komu by się chciało w to bawić :) 


  • 0



#63

SirCool.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie trzeba wcale łazić po Deep Webie, który jest mocno podkoloryzowany przez legendy 4chanowe, w "zwykłym" necie też jest masa okropieństw, do których można dostać się z google. Kiedyś szukałem filmu, w którym kilku rosyjskich dzieciaków zabija człowieka młotkiem, nie polecam oglądania, ale bez problemu go znalazłem. W Deep Webie pełno jest narkotyków, wątpliwej jakości instrukcji jak zrobić bomby i zwykłych scamów do wyłudzania danych lub kasy.


  • 1

#64

Broox.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie trzeba wcale łazić po Deep Webie, który jest mocno podkoloryzowany przez legendy 4chanowe, w "zwykłym" necie też jest masa okropieństw, do których można dostać się z google. Kiedyś szukałem filmu, w którym kilku rosyjskich dzieciaków zabija człowieka młotkiem, nie polecam oglądania, ale bez problemu go znalazłem. W Deep Webie pełno jest narkotyków, wątpliwej jakości instrukcji jak zrobić bomby i zwykłych scamów do wyłudzania danych lub kasy.

Po instrukcję jak zrobić bombę nie musisz wcale wchodzić do Deep Webu. W zasadzie jedyne czym się różni Deep Web od tego normalnego, to to że sprzedają tam nielegalne rzeczy i gadają na temat zabronionych rzeczy ( np. jak włamać się do samochodu z elektrycznym zamkiem, co pewnie znajdziesz i w normalnym internecie, ale tam ludzie czują się bezpieczniej bo służbom nie opłaca się ich namierzać )

Użytkownik Broox edytował ten post 01.01.2016 - 12:44

  • 0

#65

ToMojKon.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sa jakies filmy o tym deep webie, lub cos w jego klimatach?

Z checia bym obejrzal.


  • 0

#66

VanPilar.
  • Postów: 114
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

W deep webie są też gry.  Tutaj macie "Sad Satan". Niektórzy twierdzą, że oryginał już nie istnieje a to jest remake. Aczkolwiek nikt nie może tego potwierdzić.

 


Użytkownik VanPilar edytował ten post 03.01.2016 - 02:55

  • 0

#67

Kazuhaki.
  • Postów: 589
  • Tematów: 176
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 6
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sa jakies filmy o tym deep webie, lub cos w jego klimatach?
Z checia bym obejrzal.


1.
2.
3.
  • 0



#68

Broox.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tylko po co oglądać jakichś gości którzy gadają od rzeczy, skoro łatwo można samemu wszystko sprawdzić. Chyba że znajdzie się ktoś, kto siedzi w tym głęboko, a nie po prostu zajrzał tam z ciekawości, opierając się na spisach linków
  • 0

#69

Pionier.
  • Postów: 52
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

Sa jakies filmy o tym deep webie, lub cos w jego klimatach?
Z checia bym obejrzal.


1.
2.
3.

 

 1 strona z 3 filmu    jest dotepna normalnie na necie  nie trzeba nic szukac :) 

 

http://www.shayesaintjohn.net/ oto link


Użytkownik Pionier edytował ten post 04.01.2016 - 18:16

  • 0

#70

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Generalnie dużą część z tego można znaleźć w normalnym internecie. Parę lat temu czytałem na zwykłej stronie internetowej jak zrobić detonator z lampy błyskowej.


  • 0



#71

AdeNyan.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Wiele osób pytało o 3 zdjęcie, już tłumaczę. Są to pomniki, jest ich kilka wersji, znajdują się w Žabalj - serbskim mieście. 
Info: https://sh.wikipedia...rg/wiki/Ĺ˝abalj 

HoleyMen.jpg

curug-spomenik.jpg

spomenik_zabalj-300x199.jpg

1323.jpg

spomenik-zrtvama-racije-curug-jpg_660x33


  • 5

#72

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dostęp do konkretnych linków w Torze jest bardzo trudny. Zwłaszcza, że wiele newralgicznych stron zmienia adresy czasem nawet raz na dobę. Należy być na bieżąco by nadążyć. Sam głęboki internet napewno istniej, ale dostęp do niego jest bardzo trudny lub włąsciwie niemożliwy bez nawiązywania kontaktu z użytkownikami.

 

Najłatwiej odnajdywalnym (nie ma takiego słowa...) "tabu" jest oczywiście pedofilia. Od rozmów, przez zdjęcia i filmy, po poradniki jak przekonać dziecko do współżycia z dokładną instrukcją penetracji itp. Ogólnie baaaardzo nie polecam. Niektórych obrazów nie da się pozbyć z pamięci, a sama instrukcja choć ohyda ma się nijak do tego jak to wygląda. Oczywiście jak w każdym innym przypadku polskie strony nie mają nawet odrobiny porównania do tego co się dzieje na obcojęzycznych serwerach.

 

Druga rzecz to markety. Kupić można właściwie wszystko. Narkotyki, broń (najtańszy AK47 jaki widziałem kosztował ledwie 2100zł), zakazane filmy, prostytucja.

Co ciekawe zakupu dokonałem tylko raz i o dziwo "towar" przyszedł na wskazany przeze mnie adres. Choć nie wyobrażam sobie przesyłki z bronia i amunicją, czy z uranem, który też gdzieś tam widniał w ofercie.

 

Dalej są nagrania ukazujące śmierć. Od przypadkowej po planowaną. Na snufy nie trafiłem, ale to co widziałem wystarczająco podburza wiarę w człowieczeństwo człowieka. równiez bardzo nie polecam.

Co do wspomnianych tu zabójstw na zlecenie. I na tego typu ogłoszenia da się trafić, ale z tych co ja widziałem dotyczyły krajów jak Brazylia czy Hiszpania.

Polska chyba nie ma tego rodzaju usługi 8D

 

Ogólnie jest tam wszystko co umysł człowieka potrafi wymyślić. 

Sesje bdsm potrafią zrobić wrażenie. Nie wiem jak co niektórzy z tych ludzi fukncjonują w społeczeństwie po pewnych praktykach.

 

Oczywiście jest tez masa dokumentów rządąwych o tajnych akcjach, ufo itp. O illuminatach nie wspomnę, oni są wszędzie 8D

 

To samo co zwykły internet tylko bez żadnych ograniczeń.

 

Przestrzegam jednak przed przeglądaniem zawartości niektórych stron już nie tyle ze względu na szkody w psychice co bezpieczeństwo.

Jest dużo stron podpuch na których można umoczyć całe życie.

A i wspomniana tu auto konfiguracja przeglądarki nie jest żadnym zabezpieczeniem. Polecam poczytać duuuuuużo o środkach ostrożności.

 

p.s. nie zachęcam, nie linkuję.

 

Pozdrawiam i miełej zabawy dla ciekawskich...

 

 

 


  • 0

#73

Dziku53.
  • Postów: 7
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z mojej perspektywy, a siedziałem na Torze swego czasu sporo, mam bardzo podobne odczucia co kolega wyżej. Z tymi narkotykami i bronią to codzienność, takich ofert jest mnóstwo. Za przystępną cenę można nabyć granaty i broń przeciwpancerną z Serbii, serio. Popularnością cieszą się Research Chemicals (czy jakoś tak), coś ala dopalacze tylko ''mniej szkodliwe''. Gdyby ktoś jak ja szukał ostrzejszych rzeczy, Deep Web jest idealnym miejscem.

 

Po pierwsze trafiłem raz, i na szczęście tylko raz na Snuff Room. Jakiś starszy facet, tak sądzę, z reklamówką na głowie przywiązany do krzesła był bity przez typa w kominiarce. Najpierw okładał go pięściami po twarzy, później podduszał. Cały live był bez dźwięku, nagrywany w jakiejś piwnicy z rozłożoną folią na podłodze. Na czacie ludzie pisali co chcą zobaczyć kolejno i licytowali ceny które przeleją. Po jakiś 15 min, wbiłem na już trwający live, jakiś użytkownik przelał bitcoina i napisał ''use hammer''. Wtedy wyłączyłem live, to już dla mnie za dużo...

 

O wynajęciu mordercy słyszałem, ale nigdy nie spotkałem się z taką ofertą. Widziałem za to oferty zrobienia komuś nieprzyjemności na zlecenie, zdemolowanie auta, popisanie domu sprejem, podpalenia itp. Było tam też otrucie psa.

 

Jeśli o zwierzętach mowa, Tor aż roi się od filmów w tematyce znęcania się nad zwierzętami. Jest nawet wytwórnia która wypuszcza całkiem profesjonalne wydania filmików o tej tematyce, sic!

 

Oczywiście cała masa zdjęć z wypadków, morderstw, egzekucji, dokonań IS (Państwo Islamskie ma tam całkiem dużo kontentu), wyuzdane fetysze i BDSM, samookaleczanie się przed kamerką czy filmiki pokazujące ''w praktyce'' jak włamać się do czyjegoś domu.

 

Osobiście nie polecam nikomu zaglądania tam, choć z drugiej strony jeśli specjalnie nie szukamy takiej tematyki, nie wyskoczy ona na nas od razu po włączeniu TORa. Z drugiej strony portale z torrentami na Deep Weeb są duuuużo lepiej zaopatrzone niż te które znamy z normalnego internetu.


  • 0

#74

szatkus.
  • Postów: 258
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oczywiście cała masa zdjęć z wypadków, morderstw, egzekucji, dokonań IS (Państwo Islamskie ma tam całkiem dużo kontentu), wyuzdane fetysze i BDSM, samookaleczanie się przed kamerką czy filmiki pokazujące ''w praktyce'' jak włamać się do czyjegoś domu.

Ale to akurat w normalnym webie też jest (może oprócz tych włamań) :)


  • 0



#75

Zakacupirzony.
  • Postów: 62
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tu link do gry Sad Satan, ktorą można było, swego czasu, odnaleźć w czeluściach Deep Webu. Czy ma jakieś przesłanki, jaki ma finał.. tego nie wiem.



A czy robi wrażenie? Pozostawiam do Waszej oceny:)

 

EDIT: Sądzę, że film MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNY DLA OSÓB CHORUJĄCYCH NA EPILEPSJĘ, więc proszę uważać ;)


Użytkownik Zakacupirzony edytował ten post 30.01.2016 - 19:29

  • 0


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: Deep, Web, Straszne, Zdjęcia, Zabójca, Snuff, Morderstwo, Zabójstwo, Horror, Tajemnicze

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych