Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zjawisko "widzenia przyszłości"?

czyżbym potrafił odczytać przyszłość?

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

sc4rface.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam serdecznie, jestem tutaj nowy (aczkolwiek wbijam często i za każdym razem niestety muszę zakładać nowe konto, bo o danych poprzedniego zapominam). Czytam sporo tutejszych tematów i w związku z tym zacząłem interesować się pewnym zjawiskiem w moim mózgu. Mianowicie - raz na jakiś czas, podczas zupełnie neutralnych czynności życiowych, gdzieś w głebi psychiki zauważam jakiś znak (nawet nie wiem jak to określić), zazwyczaj jest to taka migawka pokazująca co się stanie w danej sytuacji i nie mowa tutaj o 5, czy 10 minutowych odstępach czasu (chociaż takie też się zdarzały), ale np. przychodzi ten moment i widzę, że w tym dniu pewna osoba powie to i to i dziwnym trafem na drugi dzień to się dzieje. Czasem są to nieco zmienione słowa, sytuacje ale kontekst i zarys są takie same. Najczęściej jednak wszystko wygląda tak jak to sobie nie wiem "wyobraziłem"? Naprawdę, nie żartuję - nie wiem jak to określić, z jednej strony jest to coś fajnego, a z drugiej ciekawi mnie czy jest ze mną coś nie tak?

 

Zapewne zobaczę pod moim postem zgraję tutejszych śmieszków, jednak mówię całkiem poważnie. Często próbuję na siłę wyobrazić sobie jakąś sytuację w głowie i sprawić tak, by stała się ona prawdziwa. Jak jednak możecie przypuszczać to nie działa. Uczucie, gdy ten "znak", czy co to takiego jest przychodzi samo i w najmniej oczekiwanym momencie.

 

Czytałem wiele o autosugestii, aczkolwiek to wydaje się nie być to. W końcu jak autosugestia może wpływać na inne osoby, zmuszając je do powiedzenia, albo zrobienia tego czego ja akurat chcę? A może to najzwyklejsze deja vu?

 

Czy ktoś jest w stanie wyjaśnić mi, co się ze mną dzieje? Czy to jakiś "dar", zakrzywienie kory mózgowej, czy po prostu jestem hipohondrycznym idiotą i wkręcam sobie lewe prawdy? Z góry dzięki za konstruktywne odpowiedzi, pozdrawiam.


Użytkownik sc4rface edytował ten post 23.12.2015 - 22:29

  • 0

#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak takie wizje dotyczą osób z twojego otoczenia, to nie ma w tym nic niezwykłego. Spróbuj przewidzieć co zrobi ktoś obcy, najlepiej znany z tv, żeby potem można było sprawdzić.
  • 0



#3

sc4rface.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak takie wizje dotyczą osób z twojego otoczenia, to nie ma w tym nic niezwykłego. Spróbuj przewidzieć co zrobi ktoś obcy, najlepiej znany z tv, żeby potem można było sprawdzić.

 

Masz rację, w większości przypadków dotyczy to osób z mojego otoczenia, aczkolwiek zdarzały się sytuacje, że przewidziałem coś, co zrobi osoba, której nie znałem. Takie "próbowanie" na siłę w moim przypadku na wiele się nie zda, bowiem tak jak napisałem wyżej to przychodzi samo i nie jestem w stanie tego kontrolować.


  • 0

#4

Shinda.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam podobnie. 


  • 0

#5 Gość_.Uzurpator.

Gość_.Uzurpator..
  • Tematów: 0

Napisano

Podświadomość wyszukuje konkretne możliwości i podsuwa Ci pod świadomość tą najbardziej prawdopodobną. Nie dostrzegasz momentów kiedy nie trafiasz tylko widzisz sukcesy w wizjach. Ot cała tajemnica. Ja akurat też przewiduje wiele zdarzeń - zachowań u ludzi, ale tylko w konkretnych sytuacjach. To nie jest żaden talent a zwykła współpraca instynktów żebyś nie chodził wystraszony, że każdy człowiek może Cię ew. zabić. I w ten sposób podpowiada Ci możliwe zachowania.


  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych