Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFO na fotografii z Saint-Tropez, Francja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

UFO na fotografii z Saint-Tropez, Francja

Zdjęcie zostało wykonane w Cogolon, blisko Saint-Tropez we Francji, 29 września 2005 roku, około godziny 18:00. Autorem zdjęcia jest badacz Christian Mace. Fotografował on chmury, było wietrznie i na niebie nie było żadnych samolotów, helikopterów czy ptaków. Obiekt "ukazał się" dopiero w momencie przeglądania zdjęć na komputerze.

Dołączona grafika



by Eurycide
źródło: http://www.ufocasebook.com
  • 0



#2

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Skoro na niebie nie było żadnych samolotów, helikopterów czy ptaków to można zaryzykować stwierdzenie,że jest to NOL.
Choć to zdjęcie nie daje 100 % pewności.
  • 0



#3

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ptaki sa czyms tak naturalnym, ze mozg widzac je na niebie nie przejmuje sie tym zbytnio ;-)
Jak gosciu fotografowal chmury, to byl skupiony na chmurach :-D , a ewentualne ptaki, nawet jesli sie pojawily, zostaly przez jego podswiadomosc pominiete. Stad tez nie pamieta, aby widzial ptaki w momencie robienia fotki.
  • 0

#4

Cierń.
  • Postów: 161
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo ciekawe turrkus, Zgadzam się.
  • 0

#5

Witchfinder General.
  • Postów: 425
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To zdjęcie wygląda na pradziwe, ale czy naprawdę wszystko co jest wieksze od ptaka to od razu UFO?
  • 0



#6

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

to mi nie przypomina kształtem ptaka. myśle że na 85% ta nie jest podróbka.
  • 0

#7

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

to mi nie przypomina kształtem ptaka. myśle że na 85% ta nie jest podróbka.


No podrobka (w sensie fotomontaz) to w 100 % napewno nie jest, kwestia tylko co to zdjecie przedstawia. I zgadzam sie z turrkusem, czlowiek robiac zdejcia nie pamieta takich szczegolow.
  • 0

#8

Mike.
  • Postów: 259
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Kolejne zdjęcie jakich są tysiące! Sam w swoim archiwum mam takich kilka.
O tego typu zdjęciach donoszą wszystkie serwisy, które przeglądam. Nautilus wręcz uznał takie zdjęcia za łapanie obiektów UFO! NPN również co chwila przedstawia takie rodzynki zadając pytanie czy to UFO. Zagraniczne serwisy nie są lepsze, rzadko który odrzuca takie zdjęcia. Ja osobiście uważam, że to gnioty! I jeszcze raz powtórzę gnioty! Można takich zdjęć zebrać sto, tysiąc czy nawet dziesięć tysięcy! I co to da? NIC! Takie fotki nie wnoszą nic do ufologi, nie dają żadnych odpowiedzi, nie są żadnym dowodem. Są natomiast "pokarmem" dla sceptyków i naśmiewaczy, którzy jak takie coś widzą z napisem UFO to się tarzają ze śmiechu i patrzą na strony para i badaczy para jak na para...lityków.
Szkoda miejsca na takie posty, zdjęcia i zastanawianie się co to jest! No chyba, że ktoś tu w tym miejscu powie mi co daje pokazywanie/analizowanie takich zdjęć!
  • 0

#9

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak wyzej bylo powiedziane to moze byc praktycznie wszystko ;)
Obiekt jest za maly zeby cos stwierdzic dokladniej.
  • 0



#10

Ozzie.
  • Postów: 99
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ludzie to jest śmieszne! Dajecie tutaj zdjęcia z jakąś kropką na niebie i chcecie żeby ją analizować :rotfl: Takich fotek są tysiące jak nie setki tysięcy!

Jestem za wprowadzeniem zakazu dodawania zdjęć nic nie wnoszących. Nawet jeśli ta kropka to latający spodek obcych to nie wnosi ona nic nowego do działu o UFO, ani też nic z niej nie wydedukujemy!

A jeszcze te teksty w stylu "na niebie było wietrznie, nie było żadnych ptaków, samolotów, helikopterów" :rotfl: Istna parodia :rotfl:

Tak więc proszę o zdjęcia na których widać coś więcej oprócz kropeczki :kwasny:

EDIT:
Nawet nie zauważyłem wypowiedzi Mike'a. Po przeczytaniu widzę że nie tylko ja mam taką opinię ;)
  • 0

#11

Metatron.
  • Postów: 256
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Całkowicie popieram
  • 0

#12

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ale mi się udało kiedyś zrobić jeszcze lepsze zdjęcie ptaka. :D

Dołączona grafika

Czyż to nie wygląda na pojazd kosmitów? :rotfl:
szczerze mówiąc sam już nawet nie wiem, jak ten ptak był ułożony, że tak wyszedł =P
  • 0

#13

Metatron.
  • Postów: 256
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No stu procentowe ufo ;)
  • 0

#14

Ozzie.
  • Postów: 99
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Luke dał świetny przykład jak łatwo ptaka można skojarzyć ze spodkiem latającym. Jestem pewien że gdybyśmy zobaczyli całe zdjęcie, w rozdzielczości ~640x480(myślę że to wycinek, tzw. crop) to byśmy(a przynajmniej niektórzy) uważali że to spodek latający :rotfl:

Śmieszne ;)
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych