Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy to możliwe,że mam supermoc/e/zdolność paranormalną?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1

Alex888.
  • Postów: 14
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Właściwie nie wiem jak to opisac po prostu czuje i zarazem nic,można powiedziec,że wyłączam umysł i szybkośc fizyczna mi wzrasta,mam szybsze ruchy w każdej części ciała po prostu.Już raz pisałem na tej stronie o podobnym zjawisku i ono dotyczyło tego samego.(z początku myślałem,że to po medytacji).Nie nie jestem szleńcem(przynajmniej wiem to).Czytałem o medytacji i znalazłem coś co się nazywa siddhi czyli takie zdolnośći dodatkowe które uaktywniają się podczas pewnego stopnia medytacji.Czy to możłiwe,że takie zdolności istnieją? Zacząłęm medytowac,żeby uspokoic umysł i poczuc się lepiej i to naturalne ale takie coś po prostu przez chwilę czuje się jakbym był superbohaterem czy postacią komiksową(interesuje się komiksami).Ja już nie wiem co myślec o świecie.Proszę was o opinie,tylko proszę osoby które w miarę będą się wypowiadac wyrozumiale.Co do tej zdolnośći będę ją rozwijac na tyle ile się da i zobaczę co z tego wyniknie.


  • 0

#2

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wyjdź przed dom, podejdź do śmieciarki i przewróć ją na bok rękoma. I nagraj to, wtedy pogadamy. Albo nagraj z jaką prędkością biegasz i jak wysoko skaczesz i wrzuć filmy na forum. Na razie to bajdurzenie znudzonego dzieciaka. Ile masz lat?


  • 0



#3

Alex888.
  • Postów: 14
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wyjdź przed dom, podejdź do śmieciarki i przewróć ją na bok rękoma. I nagraj to, wtedy pogadamy. Albo nagraj z jaką prędkością biegasz i jak wysoko skaczesz i wrzuć filmy na forum. Na razie to bajdurzenie znudzonego dzieciaka. Ile masz lat?

Mam 20 lat.Jak będzie coś wartościowego to to nagram. Sorry stary ale jak ty się spodziewasz biegania 300 km/h to nie oto mi chodziło aczkolwiek jak coś z tego wyniknie podobnej wartości to owszem dodam.


  • 0

#4

Silm4ril.

    Głos rozsądku

  • Postów: 94
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To najpierw prosimy o dokładną listę zażywanych środków odurzających, wtedy możemy rozmawiać.


  • 0

#5

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Szybsze ruchy czego konkretnie? Że machniesz szybciej ręką?
  • 0



#6

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W XXI wieku już nic mnie nie zdziwi. Nawet to, że ktoś myśli, że jest superhero. I tak lepsze to niż ten cały gender...

Ćwicz dalej kolego, niech moc będzie z Tobą. 


yoda.jpg


  • 1



#7

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Proszę was o opinie,tylko proszę osoby które w miarę będą się wypowiadac wyrozumiale.Co do tej zdolnośći będę ją rozwijac na tyle ile się da i zobaczę co z tego wyniknie.

 

Podoba mi się kierunek z tymi super mocami, i z filtrem komiksowym. Tak trzymaj, a przy okazji możesz rozwinąć ten wątek? 


Użytkownik Aidil edytował ten post 20.09.2015 - 15:11

  • 0



#8

Alex888.
  • Postów: 14
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

Proszę was o opinie,tylko proszę osoby które w miarę będą się wypowiadac wyrozumiale.Co do tej zdolnośći będę ją rozwijac na tyle ile sjak najszybię da i zobaczę co z tego wyniknie.

 

Podoba mi się kierunek z tymi super mocami, i z filtrem komiksowym. Tak trzymaj, a przy okazji możesz rozwinąć ten wątek? 

 

no dobra ale jak rozwinąc ja po prostu jak np. ide powoli to zwiększam szybkość tego chodzenia tak,że moge szybko chodzic jak inni lekko truchtają, biegają i nawet się nie staram jak najszybciej chodzic tylko powoli jak normalnie się chodzi tylko,że szybciej (prócz tego moge jeszcze mogę starac się jak najszybciej chodzic i wtedy to przy samym chodzeniu mam prawie taką szybkość jak inni truchtem biegną)


  • 0

#9

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

:facepalm: nawet mi się nie chce tego komentować. Grow up.


  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych