Skocz do zawartości


Zdjęcie

cd moich fotek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#1

kwv.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam
Dlaczego zamkniety został poprzedni mój post?

Kolejna dawka moich fotek
Dołączona grafika
Fotografia zrobiona w sylwestra aparatem kompaktowym analogowym w 2003r.
  • 0

#2

thesroka.
  • Postów: 69
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

fajne naświetlenie kliszy, palec, paproch, sznurek , kurz , cma, inny owad , lub 100000 innych rzeczy. Napewno nie duch ani tzw. 'energia' dlaczego nie ? bo nie ma na to zadnych dowodow. Zdjecie jak milion innych takich samych z identycznym bledem fotograficznym.
  • 0

#3

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Odkąd zrobiłem kilkadziesiąt podobnych fotek (również z tzw. "orbsami") przestałem zwracać uwagę na takie zdjęcia. To nie jest nic nadzwyczajnego - thesroka is right! :agree:
  • 0

#4

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To nie sa orbsy , To jest moim zdaniem odbicie od tego korka w folii aluminiowej ze sporym czasem naswietlania
orbsy sa to pyłki kurzu ktore odbijaja swiatlo na kazdym z nich da sie dostrzec "twarz" ale to tylko zludzenie niepotrafie wytlumaczyc :)
  • 0

#5

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Także uważam, że to zwykły błąd; nic paranormalnego.
  • 0



#6

waziu.
  • Postów: 66
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wez nie rób tematów z takimi fotkami
  • 0

#7

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

fajne naświetlenie kliszy, palec, paproch, sznurek , kurz , cma, inny owad , lub 100000 innych rzeczy. Napewno nie duch ani tzw. 'energia' dlaczego nie ? bo nie ma na to zadnych dowodow.


A ja mówię, że nie istniejesz. Dlaczego ? Bo ja nie mam na to dowodów.
  • 0

#8

astezelex.
  • Postów: 56
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no wlasnie :)
  • 0

#9

thesroka.
  • Postów: 69
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

fajne naświetlenie kliszy, palec, paproch, sznurek , kurz , cma, inny owad , lub 100000 innych rzeczy. Napewno nie duch ani tzw. 'energia' dlaczego nie ? bo nie ma na to zadnych dowodow.


A ja mówię, że nie istniejesz. Dlaczego ? Bo ja nie mam na to dowodów.


nie masz dowodow bo nie chcesz ich miec- mogles sie spytac o pesel nr dowodu osobistego , umowic na spotaknie, nawet nie probowlaes. A moze ja mam udowadniac ci ze istnieje ? bleh... głupie porownanie. Macie ---orb na rękawie!!!! ---- zdjecie przedstawia bluze a wlasciwie 'orba' na rekawie :D :D :D takie 'cuda' pojawiaja sie na polowie fotek ciuchow ze starej szafy itp.
  • 0

#10

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie masz dowodow bo nie chcesz ich miec


tak samo jak ty nie chcesz mieć dowodów na istnienie duchów i subtelnych energii.
  • 0

#11

thesroka.
  • Postów: 69
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tak samo jak ty nie chcesz mieć dowodów na istnienie duchów i subtelnych energii.



mam dowody na istnienie duchow, chociazby z pisma automatycznego, ale nie tylko. Za to te zdjecia nie sa dowodem i tyle. jesli znasz sie troche na fotografii fizyce a czasem na biologii latwiej wszystko zrozumiec :) kiedys ludzie uwazali ze ziemia jest plaska bo nie mieli wystarczajacej wiedzy zeby myslec inaczej. tak jak Ty Cote-d'Or i Tobie podobni.
  • 0

#12

fifty50.
  • Postów: 25
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nieweirze w duchy...fotografia opracowana w Paint <lol2>
  • 0

#13

thesroka.
  • Postów: 69
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

aha - jesli chodzi o to pismo to opieram sie na wlasnych doswiadczeniach.
  • 0

#14

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Za to te zdjecia nie sa dowodem i tyle.


owszem duża większość z nich są marnej jakości i świadczą co najwyżej o wyobraźni autora i nie raz o tym mówiłem, a co do moich umiejętności biologiczno-fizycznych to profil mojej klasy biol-chem-fiz sugeruje bynajmniej moje zamiłowania więc nie wciskaj mi, że nie ma pojęcia o fizyce i biologi.

Denerwuje mnie jedynie podejście podobe do twojego, kiedy odrzucasz coś tylko dlatego, że nie masz dowodów.

Dalej nie udowodniłeś mi, że istniejesz !

mogles sie spytac o pesel nr dowodu osobistego


a jaką mam pewność, że to co podajesz nie jest wymysłem inteligentnego robota - żadną

umowic na spotaknie


a jaką mam pewność, że spotkam prawdziwego człowieka - żadną, może to tylko hologram

skoro tak ŻĄDASZ dowodów sam udowodnij, że istniejesz
  • 0

#15

thesroka.
  • Postów: 69
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a jaką mam pewność, że spotkam prawdziwego człowieka - żadną, może to tylko hologram

Myslalem ze (biarac pod uwage profil twojej klasy) znasz zasady funkcjonowania wszechswiata. Dla ciebie moge nie istniec , wszystko mi jedno, ale dowody na orby tez nie istnieja i tyle. Bo skoro moja osoba nie jest dowodem na istnienie mnie (ani moj...dowod nim nie jest ) to tym bardziej fotki nie sa dowodem na isntnienie orbow.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych