Skocz do zawartości


Nautilus, śmieszne artykuły, ANALIZA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
88 odpowiedzi w tym temacie

#31

Ania S.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

U mnie w kuchni jest firanka która opada na 3/4 długości okna, nie masz w domu takiej? Jak nie to zapytaj się żony, albo jakiejś kobiety która ogarnia te sprawy, co dzień widzę taki efekt wystarczy ją po obu stronach odsłonić żeby wyglądało identycznie, a rozśmieszyła mnie Twoja analiza, każda kobieta powie Ci że to firanka.


  • -4

#32

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

taaa... Rozumiem, że tego fragmentu z mojej wypowiedzi już nie doczytałaś?

cyt.

Istnieje jeszcze taka możliwość, że jest to kawałek tkaniny zawieszonej wprawdzie w oknie, na karniszu  ale nie sięgającej do posadzki (jak normalna firanka) - wtedy wszystko by się zgadzało (no, może poza trochę nienaturalnym ułożeniem dolnej krawędzi tej "tkaniny", bo ta powinna być raczej prosta, a nie tak pofalowana jak na prezentowanym zdjęciu).

 

Miałem pisać, że to zazdrostka? Wtedy byłoby okej?

 

edit:

I jak związek z tym stwierdzeniem na temat firanek kuchennych,ma ten fragment twojej wypowiedzi?

cyt.

pishor tak się składa że trochę fotografuję


Użytkownik pishor edytował ten post 04.08.2015 - 22:58

  • 2



#33

Ania S.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Bo to jest zwykły refleks świetlny na szybie, oprócz firanki widać tam jeszcze kilka innych refleksów, taki to ma związek, początek Twojego tekstu tak mnie poraził że nie doczytałam go do końca :) Nie wiem panie pishor, myśl sobie co chcesz, dla mnie sprawa jest wyjaśniona i jak to mówi pan Bernatowicz nie podlega żadnej dyskusji, dziękuje, dobranoc :)


  • -3

#34

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

początek Twojego tekstu tak mnie poraził że nie doczytałam go do końca

A szkoda, bo na końcu był następujący fragment

 

cyt.

Ale to tylko taka uwaga natury ogólnej, bo w to, że jest to "rodzaj energetycznego pola wychodzącego z ziemi" jakoś dużo trudniej mi uwierzyć.

Pawiowi (bo to paw jest - prawda?) chyba zresztą również - najwyraźniej wspomniane pole nieszczególnie go wzrusza.

 

Sugeruję  żebyś jednak w przyszłości, pomimo rozbawienia, starała się dokładniej czytać, to co komentujesz - łatwiej będzie się rozmawiało. Nie tylko nam.

 

Bo to jest zwykły refleks świetlny na szybie, oprócz firanki widać tam jeszcze kilka innych refleksów, taki to ma związek

 

Nadal nie rozumiem wzmianki, o twoim hobby (fotograficznym)  i związku z moją wypowiedzią.

CO jest refleksem na szybie i PO CO mi o tym piszesz? W KTÓRYM fragmencie mojej wypowiedzi negowałem istnienie jakichkolwiek refleksów i JAKIE ma znaczenie występowanie wspomnianych refleksów (o których nie pisałem)  dla stwierdzenia, czy widzimy firankę, firankę krótką albo inną tkaninę przypominająca firankę?


  • 1



#35

Ania S.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Po co się w ogóle produkujesz, widzę że się nie rozumiemy, więc skończmy tą polemizacje, czytam właśnie tematy dotyczące samolotów bo to mnie akurat interesuję najbardziej, w niektórych postach się udzielasz i moim skromnym zdaniem nie masz  w ogóle pojęcia o czym piszesz, i nie będę wskazywać palcem kto tu nie czyta postów i nie ma żadnej wiedzy z tej dziedziny, nie odpisuj już mi proszę i nie zaśmiecajmy tematu, po tym co przeczytałam w niektórych tematach ja na pewno z Tobą żadnej dyskusji prowadzić nie zamierzam.

 

 

offtop.gif

Do takich wypowiedzi służy PW

Edward Kenway


  • -4

#36

Ania S.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Najlepszy jest pijany Jackowski ;D Niezle ich w ***** robi ...

 

 

wulgaryzmy.gif

 

Zapoznaj się z Regulaminem.

 

KP


Użytkownik Kronikarz Przedwiecznych edytował ten post 06.08.2016 - 10:35

  • -4

#37

Anunnaki.
  • Postów: 540
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

 nie wieszajcie psów na nautilusie zwłaszcza że nie każdy  napisany artykuł to odrazu brednie a gdy przeczytałem cały temat to powiem szczerze że oczernianie  i mieszanie nautilusa z błotem zakrawa o zgłoszenie do prokuratury. to że piszą artykuły jakie  czytamy nie odrazu należy  robić z tego wielkiego pośmiewiska.  dosłownie zero szacunku


Użytkownik Anunnaki edytował ten post 08.08.2016 - 11:25

  • 0

#38

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przecież ten film z Jackowskim ma celowo zwolniony dźwięk, żeby to tak wyglądało. Taki efekt bełkotania to jest 5 minut roboty w Adobe Premiere. Robili już pijanego Putina, pijanego Tuska, a teraz i Jackowskiego robią? Bez przesady już, bo to przegięcie.

 

Tu jest prawdziwa wersja tego nagrania. Może i był po kilku głębszych, ale film powyżej to jest manipulacja.

 

Ja rozumiem, że FN nieraz potrafi przesadzać, ale taka manipulacja na siłę jak 2 posty powyżej to już przegięcie.


Użytkownik szczyglis edytował ten post 08.08.2016 - 07:35

  • 1



#39 Gość_Veckas

Gość_Veckas.
  • Tematów: 0

Napisano

szczyglis nie przesadzaj :) Znam oszusta, trzeźwy to on nie był, lubi sobie chlupnąć, lepiej wizje mu idą :)

 

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::;;

 

NAUKOWCY POSZUKUJĄC CIEMNEJ MATERII ZAMIAST ZJEŻDŻAĆ DO KOPALNI POWINNI UWAŻNIEJ OGLĄDAĆ… ZDJĘCIA I FILMY FN!

 

http://www.nautilus....do-kopalni.html

 

Naukowcy biją się po głowach że nie natrafili jeszcze na rewelacje Bernatowicza


  • 0

#40

Alucard.

    Unhuman


  • Postów: 260
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Znasz? Możesz dokładniej wyjaśnić? A te wszystkie rzekomo odnalezione osoby przez Jackowskiego? Czy oszust by potrafił czegoś takiego dokonać? Pytam z czystej ciekawości, w ogóle nie śledzę jego poczynań, po prostu wyczytałem to z jakiegoś artykułu.


  • 0



#41

Anunnaki.
  • Postów: 540
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jackowski raczej ma jakieś zdolności do odnajdywania zaginionych lub ich zwłok ale wiele spraw było naciąganych niemniej szacunek mu się należy. ale z tą jazdą po nautilusie radziłbym uważać,może artykuły piszą troche "smiesznie" albo wręcz grosteskowo to jednak oczernianie nautilusa  jest nie na miejscu choćby dlatego że może to podpadać pod  Art. 212. K.k  Zniesławienie.
 

temat mam na oku.


Użytkownik Anunnaki edytował ten post 01.03.2017 - 17:23

  • 0

#42 Gość_Veckas

Gość_Veckas.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie są to zdolności paranormalne, tylko takie jakie sobie wypracował, chłop bez szkoły w dodatku alkoholik, naciągnął na kasę masę biednych, naiwnych ludzi, którzy właśnie w ramach nadziei poszukiwali ostatniej deski ratunku właśnie u niego. Wiecie ile on bierze za spotkanie? 6 lat temu brał 500 zł z góry za informacje nabazgraną na kartce papieru i nieważne czy trafi czy nie, dziennie otrzymuje takich zleceń kilkanaście, przez rok trzeba to pomnożyć x365, i to jezszcze x25 lat pracy, wynik w przybliżeniu to 180 000 zleceń! .., powiedźcie mi teraz ile on nazbierał tych policyjnych karteczek? Ja naliczyłem około 50-ciu? Szkoda że nagłasnia tylko te sprawy co trafi co trafi, człowiek kieruje się instynktem i doświadczeniem na tym zbudowanym.

 

On musi się bronić i z tego życ bo inaczej będzie bankrutem, swego czasu tak się rozpędził że założył szkółkę jasnowidzenia, oczywiście za grubą opłatą, i co z tego mamy? .., a przecież w wywiadach podkreśał że to media zrobiły z niego jasnowidza, jeden jasnowidz lepszy od drugiego, wszystko się kręci wokół kasy, a Iwony wieczorek jak nie ma tak nie ma, a chciał na niej rozgłos baran zrobic, z myślą że się uda. Jej matka tez ma na jego temat negatywne zdanie, z reszta każdy kto się z nim zetknął.... kilka lat temu jakiś miliarder oferował 1000 000 dolarów za udowodnienie zdolności pozazmysłowych, jackowski oczywiście ogłosił że jedzie po ten milion, oni chcieli zrobić testy, on im pomachał swoimi karteczkami i odprawili go z kwitkiem, dziekuje, dowidzenia.

 

Zauwazcie ze jak dana sprawa byla medialnie naglosniona i wtracal sie Jackowski to nigdy nie pomogl, ale jak gdzies cos trafi to sam się wynurza dzwoni do faktu, czy Bernatowicza który go promuje i nagłaśnia...

 

Szczerze? Każdy z nas na pewno przez 25 lat nazbierałby 50 takich dokumencików, jak nie lepiej, trzeba by się było tylko w tą pracę odpowiednio zaangażować. Mówię oczywiście o przeszłych czasach, teraz policja już nie jest taka głupia jak kiedyś.


Komentarze osób, które korzystały z jego usług:
http://forum.gazeta....ego_uslug_.html


  • 0

#43

Agnieszka81.
  • Postów: 321
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Aż mi wstyd, że FN wczoraj opublikowała mój materiał, który do nich wysłałam około roku 2005-2006. Nie wiem po co oni takie archiwalia publikują???  :facepalm:


  • 0

#44

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale że już tak nie myślisz, czy tekst jest nieaktualny? Ponoć w archiwach mają mnóstwo materiałów ale dziwne podejście do publikacji powoduje, że rzadko coś się pojawia. W zasadzie co i raz ogłaszają, że właśnie rozpoczęli projekt badający X i potem ani słychu.


  • 0



#45 Gość_Veckas

Gość_Veckas.
  • Tematów: 0

Napisano

Aż mi wstyd, że FN wczoraj opublikowała mój materiał, który do nich wysłałam około roku 2005-2006. Nie wiem po co oni takie archiwalia publikują???  :facepalm:

Który materiał? Daj linka :)


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych