Skocz do zawartości


Zdjęcie

Silm4ril - witajcie, obywatele!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

Silm4ril.

    Głos rozsądku

  • Postów: 94
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jestem zarejestrowany już jakiś czas, ale że dopiero teraz zacząłem naprawdę się udzielać ma forum, uznałem, iż warto się przywitać.
Po co zarejestrowałem się na forum? Cóż, choć w stosunku do zjawisk paranormalnych jestem sceptyczny, to interesuję się nimi, oraz reakcjami, jakie wywołują. Jestem zdania, że zawsze istnieje logiczne wyjaśnienie, tylko po prostu niekiedy my jako ludzie nie potrafimy go odkryć. Pamiętajcie, to, że coś jest dla nas niezrozumiałe, nie oznacza od razu, że jest nadprzyrodzone - bądź co bądź jeszcze kilkaset lat temu uznawaliśmy pioruny za efekt działania złych mocy. Jak to mawiają, są na tym świecie rzeczy, o jakich się fizjologom nie śniło ;)

To tyle, cóż... Dzień dobry!

#2 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Witaj. Bądź aktywny na forum; komentuj, oceniaj, udzielaj się i przestrzegaj regulaminu.


Użytkownik ✪Critter edytował ten post 18.07.2015 - 22:03


#3

Macabre.

    Oczywiście to tylko teoria.

  • Postów: 83
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 7
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dobry, dobry mam nadzieję, że się zaaklimatyzujesz :D





#4

Cadavera.
  • Postów: 337
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Milo widzieć kolejnego sceptyka. Niektóre nowe osoby które ostatnio pojawiły na forum zawalily je toną dziwacznych historii.Przyda się kolejna  para dłoni stukających w klawisze aby zwalczyć plagę sezonu ogórkowego. Witaj i baw się dobrze. Na dzień dobry powiem tylko tyle że zdjęcia które chcemy umiescić na forum nalezy najpierw umiescić na stronach hostujących np imgur.com. Warto tez pamiętać aby wystrzegać sie wszelkich przekleństw i trzymać fason jesli ktoś Cie prowokuje. Dyskutowac można z każdym ale kulturalnie choć nutka ironii tu czy tam nigdy nie zaszkodzi ;)


Użytkownik Cadavera edytował ten post 18.07.2015 - 23:56


#5

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bardzo dobrze, sceptyków nigdy za wiele, wyłapują nieścisłości i wietrzą fejki - tacy FakeBusters. Czuj się jak w domu i powodzenia w sceptykowaniu ;)



#6

Silm4ril.

    Głos rozsądku

  • Postów: 94
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dziękuję za słowa powitania :)
Cóż, zawsze powtarzam (no dobra, teraz to wymyśliłem), że w starciu z niewyjaśnionym najlepszą bronią jest zdrowy rozsądek.

I fakt faktem - całkiem sporo ostatnio zabawnych tematów :D

Użytkownik Silm4ril edytował ten post 19.07.2015 - 20:37


#7

Piotr_Dark.
  • Postów: 36
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Witaj wśród nas  :beer2:





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych