Skocz do zawartości


Poleć w kosmos wraz z tym fantastycznym interaktywnym filmem!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Wcale nie musicie być astronautami, ani posiadać własnego statku kosmicznego (przynajmniej na razie) aby móc udać się w przestrzeń kosmiczną. Dzięki wspaniałej animacji Scotta Manleya (którego animacje już mieliście wcześniej okazję na tej stronie sprawdzić) możecie obejrzeć na ekranie swoich komputerów jak mogłoby wyglądać eksplorowanie przestrzeni.

 

Za pomocą myszki możecie manewrować kamerą podczas oglądania by dokładniej przyjrzeć się otaczającej nas przestrzeni :)

 

A tak trochę bardziej serio zapraszam do przetestowania bardzo ciekawej animacji, trwa ona nieco ponad 4 minuty a jest bardzo ciekawa i warta uwagi. Zapraszam.

 

 

 

 

Tłumaczenie własne.

 

Źródło:

 

[ulr=http://www.iflscienc...eractive-video]IFL[/url]


  • 3

#2

Twoja stara.
  • Postów: 53
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie na temat ale zaintrygował mnie jeden fakt :D

 

Mam Firefoxa i tutaj mogę oglądać film i sobie go obracać a jak wejdę na youtube to mam informację

 

Aby oglądać filmy sferyczne 360°, musisz mieć najnowszą wersję przeglądarki Chrome na komputery lub aplikacji YouTube na Androida lub iOS.

 

 

:D


  • 0

#3 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie na temat ale zaintrygował mnie jeden fakt :D

 

Mam Firefoxa i tutaj mogę oglądać film i sobie go obracać a jak wejdę na youtube to mam informację

 

Aby oglądać filmy sferyczne 360°, musisz mieć najnowszą wersję przeglądarki Chrome na komputery lub aplikacji YouTube na Androida lub iOS.

 

 

:D

Bo jak ja coś tu zapodaje to musi działać, nie ma bata :D


  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych