Skocz do zawartości


Zdjęcie

Duch czy moze co innego

duhy strach fajer sex

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1

Błażej Międlarz 666.
  • Postów: 2
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzien dobry :) Morze i mi nie uwiezycie ale trudno. Ja swoje wiem. Kiedys jak oglodalem film w telewizji (chyba na polsacie i to byl film nie pamietam jaki) to uslyszalem jak ktos mowi takim demonicznym glosem zabije ciebie. Ja zem sie wystraszyl ale nic zem nie zrobil tylko zem dalej ogladal. Po chwili w telewizoze sie pokazal krawawy napis 666 i pentagram. Wziolem pilota i przeloczylem na inny kanal. Jak zem przelaczyl na kanal tvn to tam sie pokazalo jak pan zabija pania i powiedzial ze duchy sa wsrod nas. Potem wyszed do mnie z telewizora (nwm jak on to zrobil) i mnie ganial z siekiera po calym domu. Powiedzialem o tym mamie a ona mi opowiedziala o klontwie ciazacej nad nasza rodzina. Ze w ten sam sposub zginol moj dziadek bo go zdzisiek ganial z siekiera. Nwm czy znacie zdziska ale trudno. To tyle. Prosze sie wypowiadac co o tym sadzicie. Pozdro.

 

prowokacja2.gif

 

+ gramatyka.

 

Kronikarz


  • -1

#2

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Urzekła mnie Twoja historia. A teraz wyłącz komputer, zniszcz router, weź książeczkę i poczytaj o języku polskim. Zwłaszcza gramatykę. Masz 2 miesiące do rozpoczęcia szkoły, powinieneś nadrobić.


  • 0






Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: duhy, strach, fajer, sex

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych