Skocz do zawartości


Zdjęcie

Znaczenie snów o tematyce paranormalnej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

Antymateria.
  • Postów: 392
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Witam, dzisiejszej nocy miałem jeden z najgorszych koszmarów jaki mi się przyśnił.Nie będę się rozpisywał ale chodzi tu o porządne nawiedzenie mnie przez ducha, Było to bardzo realistyczne, czułem się jakbym grał w jakimś dobrym amerykańskim horrorze a mnie do teraz ściska w brzuchu bo niedawno się wybudziłem.Dość często mam takie sny związane z duchami bądź nawiedzeniami, I chce zapytać co powoduje takie sny właśnie o tej tematyce? I o ich znaczenie.


  • 0

#2

Clark Kent.
  • Postów: 33
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jest akurat banalnie proste.
Czytasz o duchach, jakieś zdjęcia i filmiki serwowane tutaj przeanalizujesz, do tego jakiś horrorek przed pójściem spać i masz.
A symbolike snów interpretuj po swojemu, bo dla mnie duch może znaczyć zupełnie coś innego niż w Twoim przypadku.


  • 0

#3

Pionier.
  • Postów: 52
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

przecież na necie jest pełno informacji o snie, jak powstaja, co oznaczaja, nawet na tym forum było nie raz tłumaczone jak powstają sny itd, itp . Więc wystarczy wpisać w google  i juz ma sie odpowiedz na  wyciągniecie dłoni. Oczywiście jeżeli wierzysz ze sny mogą być prorocze lub przepowiadają ci przyszłość  to  musisz siegnąć do tzw SENNIKA który PRAWDĘ CI powie :)

 

http://www.sennik.info/sennik-duch-widmo.html 

http://swiadomesnien...taja-nasze-sny/


  • 0

#4

Antymateria.
  • Postów: 392
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

 

Czytasz o duchach, jakieś zdjęcia i filmiki serwowane tutaj przeanalizujesz, do tego jakiś horrorek przed pójściem spać i masz.

Tylko że ja w sumie dość długi czas nie miałem kontaktu z takimi materiałami jak zdjęcia duchów czy horrory.I właśnie dlatego nie mam pojęcia co  wywołuje takie sny, zwłaszcza że to był tak rzeczywisty sen że we śnie miałem wrażenie że nie śnię.  :D


Użytkownik StoneR edytował ten post 30.06.2015 - 18:48

  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych