Skocz do zawartości


Zdjęcie

Grupa pogromców potworów Wrocław


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#16

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Autor tematu zapewne jest wiedźminem, więc będzie polował na wąpierze, utopce, strzygi i południce. Ja tam jednak polecam pograć w Wiedźmina 3, w którego zresztą ja sam ostatnio chętnie gram, tam można zabijać takie potwory i ma się z tego niezłą frajdę.



#17

Wilkołak.
  • Postów: 172
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

O rewizji poglądów na świat nie wspominając

 

 

Czyli teraz ty będziesz mi dyktował jak mam myśleć?? 

 

życzę trochę więcej opamiętania i szacunku do innych ludzi, bo ignorancja to bardzo ciężka choroba.

 

 

Szacunek? na szacunek trzeba sobie zapracować, ale nie poprzez palenie "czarownic" na stosach, nie poprzez siłowe nawracanie na jedyną słuszną religię.

 

Opamiętanie? na to odpowiem ci ze świat jest taki jaki jest dzięki temu ze wielu wielkich(jak i małych) ludzi  nie opamiętywało się. :)

 

Ignorancja? ja nie ignoruje nic i nikogo, a chorobą jest bycie....na właśnie, "postępowym" ale za taki postęp ja dziękuje.

 

"Hahahaha", może nad tym, że trollujesz i obrażasz, wnosząc do rozmowy tyle co nic.

 

 

"hahahahah" nie wiedziałem ze śmiech jest trolowaniem, dzięki ze mnie ostrzegłeś. 


Użytkownik Wilkołak edytował ten post 04.07.2015 - 10:00


#18

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Poważna nadinterpretacja, ja nie mam zamiaru Ci niczego dyktować. Zasugerowałem jedynie przemyślenie tego i owego, nie ja pierwszy zresztą, a co z tym zrobisz to twoja sprawa. I na tym kończę rozmowę, bo nie taki jest temat tego wątku, choć ten wcale nie jest dużo lepszy...

 

Chętni do drużyny pogromców potworów jak widać się nie znaleźli.


Użytkownik Legend@rny edytował ten post 05.07.2015 - 03:48




#19

henryk19.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ludzie śmiejecie się z tematu a tymczasem wcale nie jest to takie nieprawdopodobne. W czasie wojny zarówno Hitler jak i Stalin prowadzili badania nad super żołnierzem. Posuwali się do tworzenia człekokrztałtnych istot itp. Na tym forum oczekiwałbym więcej wyrozumiałości dla takich poglądów.



#20

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ludzie śmiejecie się z tematu a tymczasem wcale nie jest to takie nieprawdopodobne. W czasie wojny zarówno Hitler jak i Stalin prowadzili badania nad super żołnierzem. Posuwali się do tworzenia człekokrztałtnych istot itp. Na tym forum oczekiwałbym więcej wyrozumiałości dla takich poglądów.

 

Pokaż mi jakieś źródła tych rewelacji. Tylko nie pokroju Infry i TVN24, ok?





#21

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ludzie śmiejecie się z tematu a tymczasem wcale nie jest to takie nieprawdopodobne. W czasie wojny zarówno Hitler jak i Stalin prowadzili badania nad super żołnierzem. Posuwali się do tworzenia człekokrztałtnych istot itp. Na tym forum oczekiwałbym więcej wyrozumiałości dla takich poglądów.

 

Przyłączam się do prośby Kronikarza. A poza tym nawet jeśli, to niby jak te "człekokrztałtne" istoty miałyby latać do dzisiaj po Wrocławiu?





#22

Cadavera.
  • Postów: 337
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ludzie śmiejecie się z tematu a tymczasem wcale nie jest to takie nieprawdopodobne. W czasie wojny zarówno Hitler jak i Stalin prowadzili badania nad super żołnierzem. Posuwali się do tworzenia człekokrztałtnych istot itp. Na tym forum oczekiwałbym więcej wyrozumiałości dla takich poglądów.

Tworzenie złożonych hybryd wielogatunkowych według zamysłu o ktorym mówisz  nie ma sensu i jest niemozliwe. Mozliwe jest przeszczepianie POJEDYNCZYCH genów lub małych zespolów genów stworzeniom róznych gatunków czy nawet grup ale często koduja one jedną lub kilka prostych cech np. produkcję białka. Tkanki rożnych zwierząt mają rózny materiał genetyczny i metabolizm . Z punktu widzenia mechanizmów genetycznych(jesli zakladac tworzenie takich zarodków), immunologicznych (odrzut przeszczepu jeśli pod haslem hybrydy ktoś rozumie błędnie zlepek pozszywanych elementów ciała róznych zwierzat) oraz z punktu widzenia fizjologii (funkcjonowanie obcych tkanek w innym organizmie) jest nierealne. Zwierzeta o innej ilości chromosomow i róznych mechanizmach dziedziczenia nie są w stanie stworzyc zarodka.Dodam że po stworzeniu takiego zarodka nalezaloby go gdzies wszczepić i zapewnic mu rozwój takze po narodzinach.

Wszczepienie kilku genów nie zapewni ze organizm czlowieka wyprodukuje cechę taka jak np. sierśc wilka,wydłuzony pysk, wielkie pazury, mocna muskulatura. Trzeba by było totalnego przemodelowania genetycznego co nie jest mozliwe.



#23

Ebola.

    sceptyczny sceptyk

  • Postów: 341
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Trzeba by było totalnego przemodelowania genetycznego co nie jest mozliwe.

Obecnie.


Użytkownik Ebola edytował ten post 06.07.2015 - 17:46




#24

henryk19.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cóż teraz z czapki nie przedstawię nazwy dokumentów filmowych bo nie pamiętam, ale było coś na jakimś kanale historycznym. Poza tym nie twierdzę  że im się udało ale że były podjęte takie próby. Niemcy posiadali dostęp do technologii, które do dziś są używane ot choćby plastik, komórki, noktowizja, rakiety itp. Prawda że wtedy nie dorównywały dzisiejszym modelom ale były. Pewnie o wielu technologiach do dziś nie wiemy i to czego nie znamy, nie możemy uważać za nieistniejące; dawniej o idei istnienia bakterii też nikomu się nie śniło i to wcale nie znaczyło, że dawniej bakterii nie było. Możliwość istnienia istot powołanych do życia przez człowieka, to tylko możliwa teza aczkolwiek nie jedyna. Być może zjawisko ma charakter paranormalny związany z jakąś formą duchowości czy światów równoległych, tego nie wiem, ale wydawanie sądów jedynie słusznych źle mi się kojarzy. Poza tym czyż świat nie byłby piękniejszy, gdyby potwora można było poznać po kłach i pazurach :)




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych