Skocz do zawartości


Zdjęcie

LICZBA 23


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
91 odpowiedzi w tym temacie

#76

Ban.
  • Postów: 352
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Lol, dla mnie do bzdury, ale czytając ten temat zorientowałem się, że urodziłem się 02.03. tak jak kolega wyżej. LOL.
  • 0

#77

+ Seju -.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Lol, dla mnie do bzdury, ale czytając ten temat zorientowałem się, że urodziłem się 02.03. tak jak kolega wyżej. LOL.


Oglądaliście film "The Number 23" ? Dla mnie jeden z lepszych filmów jakie widziałem. Po nim miałem niezłe jazdy z tą numerologią. W każdym razie polecam :)
  • 0

#78

Gamebitt.

    Badacz nieznanego

  • Postów: 105
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja urodziłem się 01.11.1991r.
1+1+1+1+9+9+1=23 :D
Jak się pokombinuje to zawsze coś wyjdzie.
  • 0



#79

Prokop.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja się urodziłem 23 dnia miesiąca :)
  • 0

#80

Dedek.
  • Postów: 170
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Oglądaliście film "The Number 23" ? Dla mnie jeden z lepszych filmów jakie widziałem. Po nim miałem niezłe jazdy z tą numerologią. W każdym razie polecam


Racja. Fajny film i ryje psyche troche. ;) Podczas ogladania filmu uswiadomilem sobie, ze moja data urodzin (15.08) daje 23. A film skonczylem ogladac o... 0:23. :)

Ogolnie jest to raczej... naciagana bzdura.
  • 0

#81

Hagen.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zawsze coś znajdziecie z daną liczbą , teraz sobie dla przykładu poszukajcie z liczba 20 :) , i znowu się multum postów posypie :) , dla upartego nic trudnego :)
  • 0

#82

daf.
  • Postów: 55
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja sie urodziłem 13.07.1989

zawsze reaguję dziwnie na ten tekst, a mam do tego bardzo częste powody. Znam bowiem około 10 osób urodzonych tego dnia, w tym 5 w bliższej rodzinie. Dziwne. Ale nie traktuję tego jako nic innego, niż jako przypadek... ; )

Co do tematu - wiem, nie będę oryginalny. Bzdura. Oglądaliście zapewne film 'Pi', prawda? Tam bohater ma obsesję na punkcie liczby '216'. A jego przyjaciel Sol, tłumaczy to w sposób identyczny, jak większość z Was - jeśli weźmiemy pod lupę jakąkolwiek liczbę, będziemy ją widzieć wszędzie, czego sam osobiście obecnie doświadczam. Mam tak z liczbą 28. Od jakichś 2-3 miesięcy. Wielokrotnie patrzę zegarek akurat wtedy, gdy wyświetla godzinę xx:28. Ale nie jest to pierwszy taki przypadek. Miałem już 'godziny' 20:12 (!), którą widziałem przynajmniej z 3 razy w tygodniu, bezmyślnie spoglądając na zegarek, miałem też 13:07 (co dziwniejsze - razem z przyjacielem, który obchodzi urodziny... 13.07). Ale nie ma w tym nic paranormalnego. Taki już jest nasz umysł. Gdy się na czymś skupimy, jest na to bardzo wyczulony. Choć przyznam, że moja mina, gdy zdarza się taka sytuacja, jest zawsze zdziwiona... ; )
  • 0

#83

bianka.
  • Postów: 301
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A mi nie wychodzi 23 z dodania daty urodzenia,nie widuje tramwai 23,nie mam tyle lat,nie chodziłam do takiej podstawówki,ani nie miałam takiego numeru w dzienniku,nie ma tych cyfr w numerze mojej komórki,ani mojego męża komórki,ani w domowym. Ta liczba omija mnie szerokim łukiem,nie kojarzę nic z jej udziałem.Dziwne nie? ;)
  • 0

#84

Avro.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla mnie też wszystko to jest jakieś naciągane. Jak już kilku użytkowników pisało, z każdą liczbą da się coś ułożyć.
Swoją drogą po przeczytaniu nagłówka artykułu spojrzałem na zegar, zgadnijcie jaka godzina ukazała się moim oczom - 23:05 :o
  • 0

#85

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No z każdą się da, a 23 to kolejny pic. Chociaż kiedyś mnie ciężko to zaskoczyło. Ja i jeden z najwięcej piszących i najbardziej doświadczonych użytkowników też jesteśmy z tego samego dnia. :P
  • 0



#86

Ender.
  • Postów: 62
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wczoraj poszedłem się kimnąć po szkole, budzę się, patrzę na zegarek - 23:23. o_o
  • 0

#87

Brykus.
  • Postów: 33
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nezłeee... :surprised:
A teraz 11/9/2001
11+9+(2+0+0+1)=23 !!!!! :-D



PS. A co z pozostałymi?- 4 8 15 16 23 42 (kto ogląda LOST, wie oco chdzi)



To czemu dodajemy cale 11 a nie 1+1+ itd? Bo tak jest wygodniej? To jesli dodajemy takie liczby razem, to czemu nie dodamy calego 2001? tylko 2+0+0+1? Czaicie o co mi chodzi? ; p Albo robimy tak :

1+1+9+2++0+0+1

albo :

11+9+2001

a nie pomieszane,tylko zeby wyszlo te glupie 23
  • 0

#88

bianka.
  • Postów: 301
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To samo,było w tym głupim filmie z Jimem Carreyem. Koleś dodawał jak mu się zachciało (czyli naciągał na potęge byle mu te 23 wyszło). Pamiętam,że mieliśmy niezły ubaw z tego z moim mężem. Dla mnie to był film o obsesji.

Ojej jest 00:50 jak to piszę. Czyli 00+50=50 a 50-27=........23 :rotfl: a skąd wzięłam 27? A jimm carey też se raz w filmie liczbę z kosmosu wytrzasnął...serio!
  • 0

#89

Omar23.
  • Postów: 72
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

He ja sie urodziłem 23. Zarejetrowałem na forum 23 i na You Tube 23 także niezły zbieg okoliczności z liczbą 23.
  • 0

#90

naaataliaaa06.
  • Postów: 44
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widziałam film ,,Liczba 23" z Jimem Carrey'em

:>
Doobry film, gościa opętała liczba 23. Obejrzyj sobie go a na pewno Ci minie :P
Ale szczezre mówiąc, wszędzie można sie doszukać tej liczby, jak każdej innej
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych