Skocz do zawartości


- - - - -

Intruzi (1992) [NAPISY PL][480P]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Tytuł filmu: Intruzi
Czas trwania: 02:42:19
Polska lokalizacja: TAK
Tagi: Intruzi, Intruders, UFO, uprowadzenia
Krótka recenzja: Otwórz swój umysł. Ale najpierw zamknij drzwi! Oto thriller science-fiction oparty na ponad 600 autentycznych przypadkach spotkań z Obcymi oraz bestsellerowej powieści znawcy tematyki UFO Budda Hopkinsa, opisującej ten mroczny świat. Gdy znany psychiatra dr Neil Chase (Richard Crenna – „Zakład”, „Dzień, kiedy strzelano do Reagana”) rozpoczyna terapię Lesley Hahn (Daphne Ashbrook – serial „Perry Manson”) cierpiącej na powracające koszmary, zaniki pamięci i paranoję maniakalną, nie znajduje racjonalnego wyjaśnienia jej stanu. W tym samym czasie mieszkająca w Nebrasce Mary Wilkes (Mare Winningham – „Kim jest Julia?”) objawia takie same symptomy. A kiedy dr Chase spotyka ją i porównuje oba przypadki, niezwykłe podobieństwo ich koszmarów nasuwa do niedawna sceptycznemu lekarzowi myśl o możliwości obcowania jego pacjentek z UFO. Czy rzeczywiście mamy do czynienia z Obcymi, a jeśli tak, to czy ich obecność świadczy o chęci ratowania starego świata czy też pragnieniu zniszczenia go? „Intruzi” z udziałem Bena Vereena i Susan Blakely sprawią, że zaczniesz wierzyć w UFO.

 

 


  • 1

#2

Gamebitt.

    Badacz nieznanego

  • Postów: 105
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

 

Oto thriller science-fiction oparty na ponad 600 autentycznych przypadkach spotkań z Obcymi oraz bestsellerowej powieści znawcy tematyki UFO Budda Hopkinsa, opisującej ten mroczny świat.

Ciekawi mnie, jak sprawdzono ich autentyczność. Wydaje mi się jednak, że nie zawracano sobie tym głowy i po prostu wybrano najciekawsze historie.


  • 0



#3 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

 

 

Oto thriller science-fiction oparty na ponad 600 autentycznych przypadkach spotkań z Obcymi oraz bestsellerowej powieści znawcy tematyki UFO Budda Hopkinsa, opisującej ten mroczny świat.

Ciekawi mnie, jak sprawdzono ich autentyczność. Wydaje mi się jednak, że nie zawracano sobie tym głowy i po prostu wybrano najciekawsze historie.

 

Ujęto te historie, które były wnikliwie badane. Takich też jest co nie miara. Są organizacje, które stale się tym zajmują jak chociażby MUFON, o miłośnikach oraz fanatykach, gotowych dać się aresztować żeby coś zbadać czy potwierdzić, nie wspominając. Oczywiście pewien dystans trzeba zachować, ale skreślać od razu nie wolno. Przecież nie zaszkodzi obejrzeć ;)


  • 2



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych