Skocz do zawartości


Zdjęcie

No hej!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

Silv.
  • Postów: 14
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Miło jest się przedstawić na początek więc ja też to zrobię.

Nazywam się Gabriel, w tym momencie mieszkam w Poznaniu (Aczkolwiek moje miejsce zamieszkania często zmienia się co tydzień, ot, włóczyć się lubię więc nie wiadomo gdzie mnie aktualnie można dorwać)

Nie wyglądam na swój wiek i mierzę niewiele ponad metr sześćdziesiąt, ale jestem dobrym kompanem jeśli ktoś chciałby wybyć kiedyś ze mną na zwiedzanie/szukanie "niewyjaśnionych" rzeczy/budynków/opuszczonych miejsc/fortów.

Gram na skrzypcach i przez dziesięć lat mojego życia myślano, że jestem niemy. Niewiele mówię, chociaż jeśli już wpadnę w temat i się rozgadam to potrafię zamęczyć na śmierć - dla różnicy, bardzo dużo piszę zazwyczaj.

Nie jestem w stanie jednoznacznie powiedzieć, w co wierzę i jakiej jestem religii, skłaniałbym się na satanizm laveyański, chociaż to nie do końca pod religię podpada.

Do wszystkiego podchodzę z dużą dozą sceptyczności ale angażuję się w interesujące mnie sprawy (w ten sposób rozwiązałem Damiena T. Iodidi i FMD <Fundacja Martwych Dzieci, heh>).

Nie przepadam za ludźmi bo się zwyczajnie ich boję, za to chętnie wplątuję się w historie z niewyjaśnionymi zjawiskami + jak wyżej, mogę się przejść na zwiedzanie.

To jak coś można pytać, bo ja tam nie wiem co o sobie pisać.



#2

Ebola.

    sceptyczny sceptyk

  • Postów: 341
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Witaj serdecznie, rozgość się i czuj jak u siebie:) Nie przejmuj się także falą krytyki, która może Cię tu spotkać.

Pozdrawiam





#3 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Witamy. Dużo komentuj, oceniaj, dyskutuj, zakładaj tematy i ogólnie bądź aktywny na forum.



#4

Piotr_Dark.
  • Postów: 36
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Witaj.

Znam kilka fajnych opuszczonych miejsc w Poznaniu a szczególności  uwielbiam pochodzić po fortach ..więc jak masz jakieś pytania śmiało pisz. 8)





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych