Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak obrócić okaleczenie w dobry zarobek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1

Simba.

    Simbarosa

  • Postów: 441
  • Tematów: 290
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 51
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

" Po walce z rakiem stracił część twarzy i oko. Teraz robi karierę jako aktor, wcielając się w role potworów".

 

 

W życiu Billy'ego Owena wszystko układało się doskonale. Mężczyzna toczył szczęśliwe życie jako mechanik motocyklowy, a w jego dążeniach wspierała go rodzina - kochająca żona i sześciomiesięczny syn. Niestety w lutym 2009 roku sprawy zaczęły się komplikować. Z błogostanu wybijał go nasilający się, paraliżujący ból zatok.

 

91cq2x.jpg

i.huffpost.com

 

„Bolała mnie głowa i nie mogłem oddychać prawą dziurką od nosa, była całkowicie zablokowana”, opowiada w wywiadzie z The Huffington Post. „Lekarze przepisali mi środki obkurczające błonę śluzową, podejrzewając zapalenie zatok. Dopiero żona skłoniła mnie do wizyty u specjalisty”.

 

13 lutego 2009 roku Owen otrzymał przerażającą diagnozę – w jego głowie zagnieździł się niebezpieczny nowotwór. Szanse na wyleczenie nie wyglądały zbyt optymistycznie - oszacowano je zaledwie na 10%. „Większość osób, które wygrały z tą odmianą raka, przeszło operację w bardzo wczesnych fazach jego rozwoju", opowiada mężczyzna. W tym przypadku na nieinwazyjny zabieg było za późno, gdyż guz rozprzestrzenił się już na cały oczodół.

 

„Po operacji praktycznie straciłem zmysł węchu”, przyznaje Owen. „Tylko jeśli coś ma bardzo silny zapach jestem w stanie go wyłapać”. Żeby uratować życie mechanika, na stole operacyjnym usunięto mu prawie ¼ głowy, w tym oko, mięśnie, nerwy i część kości. Teraz na prawej stronie twarzy mężczyzny widnieje znaczących rozmiarów dziura.

 

2hxt8k0.png

huffingtonpost.com

 

„Wcześniej żyłem bardzo beztrosko, nonszalancko, dużo piłem. Teraz, po operacji, po doświadczeniu tego całego szpitalnego trudu, czuję, że prowadzi mnie ręka Boga. Jestem przekonany, że wszystko będzie OK”, powiedział Billy. Jak twierdzi, kiedy spojrzał na swojego syna, wiedział, że musi być dla niego silny. Dla niego i nieodstępującej im  nawet na krok małżonki.

 

Chociaż Billy wciąż pasjonuje się motocyklami, jego dni w pracy mechanika się skończyły. „To zbyt ryzykowny zawód”, zdradza mężczyzna. Z fizyczną transformacją wiąże się więc także zmiana planów na życie, pojawiają się nowe, zaskakujące perspektywy.

 

Jak obrócić okaleczenie w dobry zarobek? Owen nie wstydzi się swojego wyglądu i postanowił zrobić z konsekwencji choroby swoją zaletę. Teraz zarabia na utrzymanie rodziny udzielając się jako aktor w teledyskach i filmach o zombie, a także występując w parkach rozrywki, na przykład The Goretorium w Las Vegas.

 

 

 

29krp93.jpg

i.huffpost.com

 

 

„To, jak patrzy na mnie mój syn, nie zmieniło się”, mówi bohater historii, do którego niedawno uśmiechnęło się szczęście. Dostał bowiem rolę w popularnym reality show AMC, „Freakshow”. Todd Ray, dyrektor programu, nie może przestać zachwalać Billy'ego: „To najsilniejsza osoba, jaką znam. Stanął przed śmiercią twarzą w twarz i ją pokonał. Po tych doświadczeniach większość ludzi wpadłaby w depresję, ale nie Billy”.

 

Owen ma nadzieję, że już niedługo trafią do niego kolejne podobne propozycje rozwoju jego nowej kariery. „Jeden fan chciał zrobić specjalnie dla mnie opaskę na oko!”, wyznał podekscytowany, po czym dodał: „Tak naprawdę zależy mi przede wszystkim na tym, żeby wykarmić moją rodzinę. To jest najważniejsze”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

źródło : http://www.weekendow...tor-zombie.html


  • 2





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych