Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ektoplazma


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#16

jaceek.
  • Postów: 24
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

IMO szok, wystrzaszyłem sie tych zdjęc, dobrze, że fake wszystko ;]
  • 0

#17

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

hehehe, jaceek - gazy się boisz? :) Owszem wygląda obleśnie ale to wszystko ściema. Zobaczcie na te foty z jakich lat one są - ludzie wtedy na byle czym robili sensacje i rozgłos. Wsadzi sobie jeden z drugim bandaż do gęby, potem sprzeda to do jakiegos brukowca i hajs był. Jakoś w dzisiejszych czasach nikt bandażami nie pluje, a tym bardziej prawdziwą ektoplazmą - to nie ghostbusters :)
  • 0

#18

eVaire.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedyś ludzie wierzyli w takie bzdury. Trochę bardziej niż teraz. Łatwo było przekonać ludzi, że to jakaś 'ektoplazma'. To po prostu tak już 'zostało' chociaż nie ma prawdziwych dowodów, a tylko idioci wierzą w to. Ktoś powinien obalić tę całą teorię o ektoplazmie, bo kiedyś sobie ludzie żarty robili, a teraz nawet tego ;]
  • 0

#19

Constantine.
  • Postów: 292
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a slyszeliscie ze ektoplazma moze przyjmowac ksztalty częsci ciala i organów wewnętrznych zmarłej osoby ?
Ostatnio obiło mi sie to o uszy a potem czytałem o tym w jakiejś książce.
Co o tym sądzicie ?!
  • 0

#20

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No jak sobie bandaż albo gazę uformujesz na mokro to może i jakas nerka z tego powstanie ;)
  • 0

#21

Constantine.
  • Postów: 292
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dobre :-) nie próbowałem jeszczę :-)
ale powaznie pytam (bez nerek z gazy :-))
  • 0

#22

mrocznisia.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pokazywali kiedyś w tv te foty i ja ama nie wiem co 0 nich myśleć :o ale mi sie wydaje ze są orawdziwe bo keidyś nie bylo photoshopow itp
  • 0

#23

Aelis.
  • Postów: 13
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Photoshopów nie było, ale ludzie zawsze znajdą jakiś spodób na przekręt. Jestem bardziej przekonana, że to jakaś wata, gaza, lignina, itp niż ektoplazma.
A z tymi organami Constantine to nigdy nie słyszałam. I brzmi nie przekonująco. Na razie ektoplazma w ogóle mnie nie przekonuje.
  • 0

#24

SoundBoy.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Lol... Te zdjęcia to jakieś kiepskie żarty... Jedno zdjęcie można łatwo zrobić we współczesnym fotoszopie (To z plazmą z ust), to z twarzą z boku głowy (Pierwsze) da się jeszcze łatwiej zfabrykować przyklejając fotkę z gazety czy cuś, a przedostatnie i ostatnie są po prostu żałosne i obrażają ludzką inteligencję.

A tekst, do tego taki krótki to żaden dowód :D
  • 0

#25

..::Marta::...
  • Postów: 151
  • Tematów: 15
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Słyszałam wcześniej o ektoplazmie, ale.. te foty :o

Zwłaszcza przedostatni jedzie znanym fetorem fake'a!!

To nie do końca prawda, że nie potrafili fotomontaże robić. Dowód ---> http://www.photograp...m/talltale.html

To, co wcześniej słyszałam to że duch im więcej ma ektoplazmy tym bardziej może się zmaterializować... Ciekawe jaka jest prawda ^^ Nie ma na tym forum osoby medium?? (dobra, sama jestem osobą medialną ale taką co ma ogromną wiedzę o duchach i tych sprawach :P )
  • 0

#26

Avion.
  • Postów: 312
  • Tematów: 18
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nawet jeśli to ściema, osobiście nie chciałabym aby jakieś obce "fluki" po mnie spływały. blee :mrgreen:
  • 0

#27

m-i-g-o-t-k-a.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to głupota :offtop:

Edit 19.05.2008: Arkadiusz
Na drugi raz staraj się bardziej rozwijać swoje wypowiedzi. Za kolejny wywód składający się z dwóch wyrazów będzie ostrzeżenie.

  • 0

#28

Constantine.
  • Postów: 292
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Racja,zdjęcia są dość groteskowo kiczowate i ja do tej pory się z nimi nie spotkałem a podobno są "słynne" jak dla mnie ten temat jest wart hmmm...zamknięcia ?
Ogólne pojęcie cytoplazmy jest ciekawe ale ta rozmowa to już makakofonia.
Peace i'm out.
  • 0

#29

m4r1u5z.
  • Postów: 178
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A moje zdanie na ten temat jest takie, ze te zdjecia sa prawdziwe. Zdjecia, nie ektoplazma. Wczoraj przeczytalem o tym, ze gdzies w Afryce 10 osob zostalo spalonych za czary. Dwa tysiace osmy rok, za czary! Na poczatku 20 wieku ludzie byli zacofani i wierzyli we wszystko, co powie im 'madrzejsza' osoba, jakis fachowiec w danej dziedzinie. W szczegolnosci ludnosc wiejska, takze sadze, ze nie trudno bylo ich nabrac na (jak juz ladnie zauwazyliscie) husteczki, czy lignine. Proste, ya? I jeszcze moje zdanie tak ogolnie na ten caly show - bujda na resorach. Dziekuje i dobranoc.
  • 0

#30

szymon021990.
  • Postów: 19
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fakt - obrzydliwe, ale niezwykłe :D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych