Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy znasz jakieś nawiedzone miejsca w płn części Polski?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

JaCoOoOoS.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak w temacie. Szykujemy z koleżkowcami wyprawę na miarę kiczowatego amerykańskiego horroru i szukamy miejscówki o opinii nawiedzonej by spędzić tam noc. Oczywiście z kultowym hasłem "rozdzielmy sie". Oczywiście musimy przygotować odpowiedni sprzęt ale to dopiero jak już wybierzemy jakąś lokacje. W grę wchodzą województwa: Lubuskie, Wielkopolskie, Pomorskie, Zachodniopomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie, ergo cała północna połowa Polski. Szukałem czegoś w Googlach ale tam pojawiają się tylko turystyczne reklamy "nawiedzonych" zamków, które są dla mnie - delikatnie mówiąc - mało wiarygodne. Zwłaszcza jeśli są opisane na portalu sfora.pl (-30 do rzetelności).

Użytkownik JaCoOoOoS edytował ten post 03.05.2015 - 10:59

  • 0

#2

Ebola.

    sceptyczny sceptyk

  • Postów: 341
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

 

 

 

Warto się zastanowić nad tymi miejscówkami.


Użytkownik Ebola edytował ten post 03.05.2015 - 15:34

  • 0



#3

maja69x.
  • Postów: 13
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

z Wielkopolski to zamek w Rydzynie i dawny zakład psychiatryczny a Garzynie - Rydzyna 10km od Leszna, Garzyn jakieś 20km - w Rydzynie moja mama widziała Białą Damę dawno temu, w Garzynie byłam ze znajomymi i nie wytrzymaliśmy 10minut


  • 0

#4

JaCoOoOoS.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

z Wielkopolski to zamek w Rydzynie i dawny zakład psychiatryczny a Garzynie - Rydzyna 10km od Leszna, Garzyn jakieś 20km - w Rydzynie moja mama widziała Białą Damę dawno temu, w Garzynie byłam ze znajomymi i nie wytrzymaliśmy 10minut


Zaciekawił mnie ten Garzyn. Mam w związku z tym kilka pytań: Jak tam trafić, może lokacja poasiada adres? Czy byłaś tam jako osoba pełnoletnia. Czy masz opinię osoby opanowanej czy raczej łatwo ulegającej emocjom? Czy wiesz w jakim okresie historycznym został wybudowany ten obiekt? Jakaś charakterystyka ogólna budynku? (Pojedynczy budynek czy kompleks, ile pięter, czy posiada piwnice, jak subiektywnie oceniasz jego wielkość: duży, mały,średni). Szukam czegoś w sieci ale coś nie wyskakuje info.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych