Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kręgi zbożowe / Piktogramy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
289 odpowiedzi w tym temacie

#91

Artur Gutowski.
  • Postów: 308
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tutaj macie kilka najokazalszych kręgów zbożowych z całego świata. Czy są prawdziwe, czy nie, nie wiem do końca, ale są tak piękne, że w tym momencie nie jest to najważniejsze :)


Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
  • 0



#92

Baal.
  • Postów: 399
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tego nie mógł zrobic człowiek...
  • 0

#93 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

sa za dokladne jak dla mnie ;)
  • 0

#94

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wylatowo lipiec 2005: była największą na świecie internetową akcją monitoringu zjawisk piktogramów i UFO. W okresie letnim na całym świecie i od pewnego czasu także w Polsce pojawiają się osobliwe znaki w zbożu. Część z nich badacze tego fenomenu kwalifikują jako efekt działania żartownisiów. Są jednak dowody na to, że niektóre agroznaki powstają w wyniku działania jakiegoś nieznanego, inteligentnego czynnika. Miejscem szczególnym na mapie świata stała się niewielka miejscowość

Wylatowo w powiecie mogileńskim. Tutaj od 2000 roku dziwne znaki w zbożu pojawiają się rokrocznie na niewielkim obszarze pól obsianych zbożem. Stwarza to niepowtarzalnę okazję do prowadzenia systematycznych obserwacji i badań tego zjawiska. Już w 2004 r. na witrynie www.raportx.pl przeprowadzono precedensowe działania transmitowane do Internetu. W lipcu 2005 roku realizowana była z tego miejsca nieporównywalna w skali świata akcja przekazu audio - wizualnego na żywo do internetu. Czas biegnie bardzo szybko już teraz wiadomo, że i w tym 2006 roku będzie podobnie, a zatem już teraz zapraszamy do WYLATOWA.
  • 0



#95

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Są nie tyle za dokładne, co człowiek raczej by się tak szybko nie uwinął ze zrobieniem takiego piktogramu który powstaje nomen omen w chwilę :)
  • 0

#96 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

ano wlasnie...i o to sie rozchodzi :)
  • 0

#97

metody11.
  • Postów: 317
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Byłem na Targach Niezwykłości we Wrocławiu, na jednym z wykładów było o UFO w Wylatowie. Pan Zagórski pokazał swoje archiwum, nie publikowane. Dużo materiału i ciekawego, nie mniej jednak mnie zaciekawił jeden fakt. Gdy ogólnie znany Bioenergoterapeuta , wszedł do piktogramu. Stwierdził że oni tu są, tylko w innym wymiarze i że w odpowiednim czasie się ujawnią. Więc skoro ja mam jakieś zdolności to zrobię to samo. Patrząc na fotografie piktogramu. Wszedłem. Do tego czasu moje wizje były wyraźne. Rano gdy się obudziłem, zobaczyłem coś jak biała mleczna kula, wyleciała mi z głowy. Zdziwiłem się bo widziałem to wyraźnie. Jestem pewien że są wśród nas, i nic nam nie da szukanie dowodów skoro je podważamy. Przeczytałem posty w tym temacie, stwierdzam że są tu ludzie, z bardzo dużą wiedzą. I umiejętnością oceny faktów. Widzę że są duże powiązania, UFO, wierzenia, rozwój cywilizacyjny.
  • 0

#98

Skaza.
  • Postów: 18
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tego nie mógł zrobic człowiek...

A może mógł?
Hehe... ładnie.. ale nie twierdze, że wszystkie są przez człowieka zrobione
  • 0

#99

ufolog2.
  • Postów: 193
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawi mnie jedna rzecz.Czy statki kosmitów lądują na polu i zostawiają takie ślady czy inaczej je tworzą?
  • 0

#100 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

pewnie i jednym sposobem jak i drugim
  • 0

#101

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ciekawi mnie jedna rzecz.Czy statki kosmitów lądują na polu i zostawiają takie ślady czy inaczej je tworzą?


Prędzej to robią te 'kule energi' , które sie widuje nad polami - stereotyp że to podlatuje spodek i robi znak jest niczym nie poparty ...

Może to robią 'sfery' ? Zapewne coś takiego ...
  • 0



#102

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

=]Prędzej to robią te 'kule energi' , które sie widuje nad polami - stereotyp że to podlatuje spodek i robi znak jest niczym nie poparty ...

Może to robią 'sfery' ? Zapewne coś takiego ...


Dokladnie, sa to kule energii, czymkolwiek tak naprawde sa... Dlaczego? Bo to jedyny racjonalny udokumentowany dowod.

Mam pytanie, jestescie za otwarciem na forum dzialu poswieconego tylko kregom? Kazdy temat moglby opisywac jeden krag, wspolnie moglibysmy zrobic analize ksztaltow.
  • 0



#103

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mam pytanie, jestescie za otwarciem na forum dzialu poswieconego tylko kregom? Kazdy temat moglby opisywac jeden krag, wspolnie moglibysmy zrobic analize ksztaltow.


Ciekawa propozycja i warta rozważenia :)

Ja jestem za :mrgreen:
  • 0



#104

ufolog2.
  • Postów: 193
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja również jestem za.Nie mam nic przeciwko. :smile:
  • 0

#105

Baal.
  • Postów: 399
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fajny pomysł :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych