Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem (sprawa) imigrantów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2397 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Problem (sprawa) imigrantów (146 użytkowników oddało głos)

Czy jesteś ZA przyjęciem imigrantów do Polski?

  1. Głosowano TAK (9 głosów [6.16%])

    Procent z głosów: 6.16%

  2. Głosowano NIE (131 głosów [89.73%])

    Procent z głosów: 89.73%

  3. JEST MI OBOJĘTNE (6 głosów [4.11%])

    Procent z głosów: 4.11%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1921

Maska.

    Entuzjastyczny sceptyk i spiczastonose dulary

  • Postów: 711
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tak samo będzie u nas, gdy przybędą uchodźcy z Niemiec uciekających ze swojego kraju przed uchodźcom :).
  • 1



#1922 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Chyba nie da się już bardziej wspierać muzułmanów kosztem chrześcijan...

Użytkownik critter☆ edytował ten post 03.08.2016 - 18:36

  • 0

#1923

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Co się nie da wyjaśnić? Oni są bardziej dzicy i tyle w temacie.


  • 0

#1924 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Wikileaks szykuje się do zdemaskowania ustawki jaką był pucz Erdogana.

http:/ Portal /wolnemedia.net/czystki-w-policji-choc-stanela-po-stronie-rzadu/

Na chwilę obecną aresztowano... Policjantów, którzy walczyli po stronie rządu! Dochodzi także do zwolnień nauczycieli...

Do tego dochodzą aresztowania w armii, która przecież stała na straży ustroju Tureckiego, aresztowania i szkalowanie duchownych, opozycjonistów, przeciwników politycznych, a także jasna rzecz puczystow, którzy utrzymują, że nie mieli pojęcia, iż biorą udział w zamachu stanu. Wojskowym powiedziano, że to ćwiczenia...

To już jest kilka tysięcy osób. Kto się zajmie stanem demokracji w Turcji??
Nikt, są równi i rowniejsi.

Proszę moderacje o przeniesienie tego postu do odpowiedniego tematu, mój błąd, sorki.


Wysłane z mojego E2003 przy użyciu Tapatalka

Użytkownik critter☆ edytował ten post 20.07.2016 - 01:38

  • 0

#1925

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wikileaks już udostępniło pierwszą część paczki z emailami wyciekniętymi z AKP. Jeśli ktoś zna turecki to może mieć niezłą lekturę.

https://wikileaks.org/akp-emails/


  • 0



#1926

malina035.
  • Postów: 90
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wiem już nudne, ale ostatnio coś tu się milcząco zrobiło ;)

 

79-letnia Niemka została zgwałcona przez uchodźcę na cmentarzu w Ibbenbueren. Sprawcą napaści seksualnej było 40-letni mężczyzna pochodzący z Erytrei. Został zatrzymany przez policję. Postawiono mu zarzut gwałtu i aresztowano.

Czytaj więcej: http://www.polskatim...video,10454802/


  • 0

#1927

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Moim zdaniem europejscy i światowi przywódcy powinni brać przykład z Putina, przynajmniej jeżeli chodzi o jego podejście do tematu i walkę z terroryzmem.

Facet nie ściemnia i nie owija w bawełnę.

A oto co powiedział i sądzę, że nie ma potrzeby tłumaczyć tego na polski.

 

“I Swear if they Bomb Russia, in Half an Hour Every Muslim Will Die”

 

http://truthfeed.com...will-die/13789/

 

Pytanie czy to tylko puste deklaracje czy rzeczywiście po czymś takim co miało miejsce chociażby we Francji wyciąłby w pień cała tą muzułmańską hołotę?

Osobiście jestem prawie pewien, że skoro przysiągł to i by to zrobił.

 

Edit.

 

Już się islamskie bydło bierze za naszych rodaków.

 

Afgańscy uchodźcy napadli na polską parę. Bili także kobietę z dzieckiem

 

 

A poniżej film instruktażowy jak sobie radzić z tymi brudasami.

 

 

 

 

 


  • 5



#1928

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co do Putina to nie mam nawet cienia wątpliwości, że zrobi to co powiedział. Akurat on może zrobić co mu się żywnie podoba i nikt go nie ruszy - więc życzę muslimom, że zdecydowali się na jakiś atak na terenie Rosji.

Filmik dobry - tak się to powinno załatwiać, ale widać jak się ludzie boją, nikt nie podejdzie i nie pomoże - zaczęliby ich siatkami walić i krzyczeć w 20 osób, to by się wycofali podejrzewam. Ja tam bym pomógł - a już w ogóle nie kumam zachowania Polaka, który był z malutkim dzieckiem i żoną - ja bym lał od razu, po takiej zaczepce, element zaskoczenia i jeden leży a drugi ucieka - niestety, albo my albo oni...

Może i więcej osób by się angażowało w pomoc w takiej sytuacji, gdyby mieli ogólne poparcie władz i Policji, a jak się słyszy - umorzenie, brak zainteresowania, osłanianie wręcz tych popaprańców, to nikt nie chce pomagać - smutna prawda.


  • 0



#1929

Maska.

    Entuzjastyczny sceptyk i spiczastonose dulary

  • Postów: 711
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Hmm, ciekawe...
http://natemat.pl/15...h-to-brak-seksu
  • 0



#1930

Milosz.
  • Postów: 547
  • Tematów: 47
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Niedawno w TV jeden z reporterów będących na ŚDM rozmawiał z pielgrzymami z Syrii. Konkretnie z Aleppo.
Pytał m.in. o to jak się dostali do Krakowa. Odpowiedź mnie zaskoczyła. Kupili bilet, wsiedli do samolotu i przylecieli.
Rozumiecie? Nie przypłynęli nielegalnie łódką płacąc po 3000 dolarów od osoby. Zabrali paszport i przylecieli! Legalnie!
I to na pewno taniej niż tą łódką. Turkish Airlines pokazuje, że taki lot (do Krakowa) w obydwie strony kosztuje 800 USD!
Czyli jednak da się przylecieć. To kim wobec tego są te setki tysięcy ludzi szturmujących granice i pływających pontonami?
Ponoć wszyscy uciekają z Syrii - dziwne, że nielegalnie i nie wpadli na to, żeby polecieć samolotem.
  • 8



#1931

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pytał m.in. o to jak się dostali do Krakowa. Odpowiedź mnie zaskoczyła. Kupili bilet, wsiedli do samolotu i przylecieli.
Rozumiecie? Nie przypłynęli nielegalnie łódką płacąc po 3000 dolarów od osoby. Zabrali paszport i przylecieli! Legalnie!

To rzeczywiście jest zaskakujące, bo wygląda na to, że cała reszta (ta płynąca "nielegalnie łódką") to jacyś... masochiści.

Albo miłośnicy mocnych wrażeń. Z nadmiarem gotówki w portfelu.

No ale - kto bogatemu zabroni?

 

Tyle tylko, że jest też druga strona tego medalu.

 

Zakładając, że jedną z głównych przyczyn protestu przeciwko temu masowemu napływowi uchodźców, jest fakt, że wśród nich będą na teren Europy chcieli dostawać się bojownicy (lub potencjalni zwolennicy) ISIS, należałoby sobie postawić pytanie o następującej treści:

 

"Skoro z takiej Syrii, można przylecieć LEGALNIE (i wygodnie) samolotem, to jaki jest sens mieszać się z tłumem tych tłumoków, którzy o tym nie wiedzą i wydają ciężkie pieniądze na niebezpieczną i ryzykowną podróż wspomnianą "łódką", skoro można kupić normalnie bilet, zapakować cztery litery do jakiegoś tam samolotu i w komfortowych warunkach wylądować sobie w takim powiedzmy Krakowie, czy tam innej Warszawie udając powiedzmy "światowego młodzieńca", studenta na praktykach, wesołego glogbtrotera albo chociażby biznesmena, co to poszerza swój rynek zbytu?"

 

Bo jeśli legalnie może przylecieć do Polski jakiś tam podrzędny pielgrzym (powiedzmy, że wspomnianego Allepo), to chyba dla terrorysty to będzie tym bardziej żaden no problem?

To może zamiast nadmiernie jarać się tym, kto do nas łódkami nielegalnie przybywa, warto byłoby posprawdzać, kto przylatuje lub przyjeżdża tutaj legalnie?

Tak tylko sugeruję, bo ogólnie to nie bardzo się orientuję w zawiłościach tego tematu.


  • 0



#1932

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Uchodźcy mogą dotrzeć na lotnisko, mają pieniądze na bilet, ale nie mogą wejść do samolotu. - Dzieje się tak z powodu unijnej dyrektywy z 2001 roku, która zapobiega nielegalnej imigracji.

- Mówi ona, że jeśli w kraju docelowym okaże się, że podróżny nie ma odpowiednich dokumentów, to linia lotnicza musi ponieść koszty powrotu imigranta do ojczyzny - wyjaśnia Rosling. Ta dyrektywa wskazuje wprawdzie, że jej zapisy nie dotyczą osób, które posiadają status uchodźcy. Na to prawo europejskie nie ma jednak wpływu, a więc w praktyce nikt nie może wejść na pokład samolotu bez wizy.

http://wiadomosci.ga...e-400-euro.html

 

Równie dobrze można by pytać czemu Polacy zamiast emigrować do UK nie polecieli do USA, bo w końcu mamy dobre połączenie lotnicze z Nowym Jorkiem.


  • 0



#1933

Alucard.

    Unhuman


  • Postów: 260
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co do tego filmiku Jareckiego. Fajny, efektowny ale oczywiście ustawka.


  • 0



#1934

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

/przeklejam swojego posta z innego forum, bo uważam, że warto się zastanowić nad poniższym/

 

Zauważyłem super rzecz na tych ŚDM - tu był cały świat, chrześcijanie z całego świata, wszyscy wspólnie się bawili. Żadnych podziałów. Biali, czarni, źółci, czerwoni... I to jest właśnie multikulti i takie coś właśnie jest super! A wiecie czemu tutaj to zadziałało? Bo tutaj jest wspólna ideologia. I moim zdaniem uchodźców chrześcijan powinniśmy przyjmować, na ile tylko nas stać, ale właśnie - chrześcijan. Jak widać Syryjczycy, Libańczycy, Irakijczycy, Afrykańczycy, ale w wykonaniu chrześcijańskim byli jak sami swoi. I tak to może być! To jest działające multikulti, a nie to co wymyśliła sobie Merkelowa, czyli chrześcijaństwo i islam razem.

 

A teraz najciekawsze.

 

Zauważyłem też kolejną ciekawą rzecz, było wśród młodzieży wielu Syryjczyków i Syryjek z Aleppo. Były wywiady z nimi, telewizja chodziła i pytała każdego skąd jest, jak się czuje itd. I Ci z Syrii wniebowzięci, szczęśliwi, że są tutaj ze wszystkimi. Młodzi wykształceni ludzie, bo i o to pytano, czym się zajmują tam w Syrii. Byli ładnie ubrani, kolorowo, uśmiechnięci i padały pytania, jak tam u was w kraju, jak się tu dostaliście - padały odpowiedzi - jak to jak? no normalnie, liniami lotniczymi - samolotem, bezpośrednio do Krakowa!!!

 

Czujecie? Z Aleppo, samolotem do Krakowa i to bez problemu. Pytali się też jak ta wojna tam i odpowiadali, że no ciężko jest, ale da się żyć. To ja już zbaraniałem, to skąd są ci goście na pontonach? Kto tam walczy? Co tam się naprawdę dzieje, skoro gdzieś tam w mediach obok pokazują Syrię jako poligon wojenny, wszystko zniszczone i tłukących się po ulicach muslimów?! Ci młodzi powiedzieli tutaj zupełnie coś przeciwnego, niż się o tej sytuacji mówi. Ot taka ciekawostka.

Przecież z tego się wyłania całkowicie inny obraz od tego co serwują media i ogólne informacje.
Posłuchajcie tego co mówi ta młoda Syryjka z Aleppo.

 

Dziewczyna mówi, że wracają do Aleppo, bo tam jest ich dom. Reporter trochę zbaraniał.

Czy ktoś jeszcze może mieć w ogóle wątpliwości po jej słowach, że te byczki na pontonach to nie jest od początku do końca przygotowana inwazja militarna? Przecież ta mała właśnie nieświadomie wyjawiła całą tą mistyfikację i pewnie nawet o tym nie wie.

 

Był jeszcze wywiad z młodym Syryjczykiem, który mówił podobnie, widziałem na żywo, ale nie mogę znaleźć nigdzie nagrania.

 

//EDIT: @Alis: kurcze, rzeczywiście, nie zauważyłem, albo nie pamiętam ;)


Użytkownik szczyglis edytował ten post 31.07.2016 - 19:49

  • 0



#1935

Alis.

    "Zielony" uspokaja ;)

  • Postów: 690
  • Tematów: 171
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Miłosz nam to samo opisał trzy posty wyżej :) ale fajnie że wkleiłeś film :)


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych