Skocz do zawartości


Zdjęcie

Woodstock 2015

woodstock 2015 sierpień 2015 lato

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1

McNugget.
  • Postów: 562
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ktoś z was się wybiera? Liczycie na dostanie się jakiegoś zespołu? Ja liczę na to, że Skowyt się dostanie, na razie są w półfinale eliminacji. W końcu tylko 4 miesiące, chyba można już coś napisać :D



#2

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wybieramy się ze znajomymi tylko pierwszego dnia ze względu na Within Temptation :) I cóż mogę powiedzieć, mam nadzieję, że to będzie dobrze spędzony dzień :D Szkoda tylko, że najprawdopodobniej pan Rogucki z nimi zaśpiewa, ale co tam >_< 





#3

kmberserker.

    Papa

  • Postów: 81
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Owsiak mógłby dodać do line-up'u zespół Scream Maker. W tamtym roku mieliśmy Accept, czyli żywą legendę. Teraz będzie BLS. Cóż, fanem Woodstocku nigdy nie byłem, ale fajnie byłoby zobaczyć Hate na dużej scenie. Szczególnie teraz, po wydaniu rewelacyjnego "Crvsade: Zero". 



#4

McNugget.
  • Postów: 562
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A wiecie, kogo bym chciała zobaczyć? Powerwolfa :D Grają taki kościelny power metal, a nie wysokie piski o smokach i mieczach ze szmaragdu czy innych pierdulencjach. To chcę!



#5

Szumi1910.
  • Postów: 59
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja się wybieram na woodstock po raz pierwszy. Nie mogę się doczekać ;D między innymi ze względu na Within temptation ;) moglibyście mi doradzić co jest takim "must have" do bagażu na woodstock?



#6

McNugget.
  • Postów: 562
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja się wybieram pierwszy raz na poważnie (nie-na-poważnie = jednodniowy wypad z tatą).



#7

szatkus.
  • Postów: 258
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ja się wybieram na woodstock po raz pierwszy. Nie mogę się doczekać ;D między innymi ze względu na Within temptation ;) moglibyście mi doradzić co jest takim "must have" do bagażu na woodstock?

Komórka i kasa. Resztę zgubiłem pierwszego dnia i pomimo tego było dobrze :D



#8

McNugget.
  • Postów: 562
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja biorę "pod ręką" telefon i kasę + scyzoryk (ale w etui do paska, nie luzem) chyba wezmę, na pewno chusteczki do nosa, alergia.


Użytkownik McNugget edytował ten post 07.04.2015 - 20:34


#9

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ludziska, czy jest tu ktoś z Kostrzyna u kogo można by zostawić samochód?

Byliby chętni jechać z Krakowa ze mną 29-ego? Zrzuta po 70 zł w jedną stronę auto caddy maxi więc bagaż można wziąć duży.


Użytkownik Romczyn edytował ten post 24.07.2015 - 08:32




#10

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Słowem się nie odezwałeś, że z kraka jedziesz, tylko już jak tyłek w Kostrzyniu grzałeś to zadzwoniłeś :P








Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: woodstock, 2015, sierpień 2015, lato

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych