Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomoże mi ktoś?

siniaki ślady zjawy pukanie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1

Atlanta.
  • Postów: 0
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

11042212_562586500511700_693181158_n.jpg

 

Witam. Od pewnego czasu (dwa miesiące) dręczą mnie dziwne rzeczy. Codziennie budzę się obolała, jednak nie ma po tym śladu. Cały dzień czuję ból, a po myciu pojawiają się siniaki, które znikają po około 5 godzinach, a następnego dnia pojawiają się w innych miejscach. Dziś miałam wielkiego sińca od kolana do końca uda i na końcówkach palców. Kąpie się w letniej wodzie, więc to nie od tego oraz zaczęłam okładać łóżko poduszkami, żeby wykluczyć uderzenia, ale siniaki i tak się pojawiają. Od pewnego czasu ponad to słyszę odgłosy kroków na strychu, który jest nad moim pokojem i niedawno miałam następującą sytuację: słyszałam trzy puknięcia w okno co 5-10 minut, ale jak wyglądałam nikogo nie było. Okno jest na podwórko i żadne drzewo czy coś w tym stylu nie mogło w nie uderzać. Sytuacja ta miała miejsce około 20 i byłam wtedy sama w domu. Zdjęcie przedstawia siniaki na opuszkach palców. Chyba nikt się nie zdziwi, że nie wstawiłam zdjęcia ud, bo nie jestem, aż tak zdesperowana aby pokazywać swoje ciało. Liczę ma mądre odpowiedzi i pomoc, bo mam stwierdzoną nyktofobię i strasznie się boję. 


  • 0

#2

Auegamma.
  • Postów: 218
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

 

z chiromancji wynika że jesteś adoptowana.

 

Pozdrawiam,

Auegamma


  • 0

#3

Atlanta.
  • Postów: 0
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

 

z chiromancji wynika że jesteś adoptowana.

 

Pozdrawiam,

Auegamma

Nie rozumiem. Na 100% nie jestem adoptowana, bo jesteśmy z matką jak dwie krople wody.


  • 0

#4

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 Zdjęcie przedstawia siniaki na opuszkach palców. Chyba nikt się nie zdziwi, że nie wstawiłam zdjęcia ud, bo nie jestem, aż tak zdesperowana aby pokazywać swoje ciało.

A ja bym chętnie obejrzał Twoje uda... hehehehe  :szczerb:  :szczerb:  :szczerb:

 

Dobra a teraz poważnie, jeśli chodzi o siniaki najlepszym rozwiązaniem byłoby udać sie do lekarza bo powodów może byc co najmniej kilka. Słaba krzepliwość krwi nie dobór pierwiastków czy coś...

co do kroków to mogą być to naturalne odgłosy pracującego budynku, a że słychać je w nocy to dlatego że w nocy jest ciszej niż w ciągu dnia.


  • 0



#5

Ebola.

    sceptyczny sceptyk

  • Postów: 341
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Auegamma a mi powróżysz? :) Pytam całkowicie poważnie.

 

Atlana, proszę zgłoś nie do lekarza, samoistnie pojawiające się siniaki nie wróżą nic dobrego, dlatego warto się tym zainteresować. 

 

Edit Sebastnian mnie lekko wyprzedził.


Użytkownik Ebola edytował ten post 02.03.2015 - 20:28

  • 0



#6

Atlanta.
  • Postów: 0
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

 Zdjęcie przedstawia siniaki na opuszkach palców. Chyba nikt się nie zdziwi, że nie wstawiłam zdjęcia ud, bo nie jestem, aż tak zdesperowana aby pokazywać swoje ciało.

A ja bym chętnie obejrzał Twoje uda... hehehehe  :szczerb:  :szczerb:  :szczerb:

 

Dobra a teraz poważnie, jeśli chodzi o siniaki najlepszym rozwiązaniem byłoby udać sie do lekarza bo powodów może byc co najmniej kilka. Słaba krzepliwość krwi nie dobór pierwiastków czy coś...

co do kroków to mogą być to naturalne odgłosy pracującego budynku, a że słychać je w nocy to dlatego że w nocy jest ciszej niż w ciągu dnia.

 

Haha xD Może i racja... Moja mama miała problemy ze skrzepami, bo jej się wiele porobiło i musiała przejść operację. Myślałam jednak, że to wszystko połączone może coś sygnalizuje. A te pukania wieczorem? Co o tym myślisz?


  • 0

#7

Ebola.

    sceptyczny sceptyk

  • Postów: 341
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Pukanie? Może wiatr, ptaszek, szczurek, kotek lub inne przemiłe zwierzątko:) A Twój lęk przed ciemnością tylko to potęgował.


Użytkownik Ebola edytował ten post 02.03.2015 - 20:31

  • 0



#8

Atlanta.
  • Postów: 0
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pukanie? Może wiatr, ptaszek, szczurek, kotek lub inne przemiłe zwierzątko:) A Twój lęk przed ciemnością tylko to potęgował.

Pisze, że tam nie ma żadnego parapetu na którym owe zwierzątko mogłoby usiąść lub cokolwiek innego. Tym bardziej, że to były idealnie trzy uderzenia co równy odstęp czasu.


  • 0

#9

Ebola.

    sceptyczny sceptyk

  • Postów: 341
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

 

Pukanie? Może wiatr, ptaszek, szczurek, kotek lub inne przemiłe zwierzątko:) A Twój lęk przed ciemnością tylko to potęgował.

Pisze, że tam nie ma żadnego parapetu na którym owe zwierzątko mogłoby usiąść lub cokolwiek innego. Tym bardziej, że to były idealnie trzy uderzenia co równy odstęp czasu.

 

Troszkę sama się nakręcasz. Nie ma powodu do obaw, więc nie szukaj na siłę paranormalnych wyjaśnień;)


  • 0



#10

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Okna masz stare drewniane czy jakieś plastikowe?


  • 0



#11

Cez77.
  • Postów: 186
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mi co jakis czas ptaki wlatuja w szybe bo obraly sobie trajektorie lotow tam gdzie stoi moj dom :D a ptaki dzialaja dziwnie, robia te same rzeczy w tych samych odstepach czasu az sie nie naucza :P moze ptak Ci rabnal :P


  • 0

#12

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Takie siniaki mogą być objawem białaczki. Piszę poważnie.
  • 2



#13

Jooe.
  • Postów: 212
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Siniaki to najprawdopodobniej niedobór czegoś lub jakaś choroba hematologiczna. To może być też jakieś zaburzenie syntezy kolagenu.

Zgłoś się do lekarza. Powinnaś zrobić badania moczu i krwi (ferratyna, morfologia, fT3 i 4, rozmaz krwii)

 

Zakładam, że Twoja dieta jest średnio bogata a rzec można bardzo uboga w żelazo i witaminę C. Więcej mięsa. Polecam wątróbki


Takie siniaki mogą być objawem białaczki. Piszę poważnie.

Możliwe, ale same siniaki na pewno nie są jej objawem. Chyba, że autorka miewa jeszcze jakieś bóle stawowe w nogach, problemy z krzepliwością krwii, częste infekcje, krwawienia z dziąseł, z nosa, jakieś kropki na skórze o zabarwieniu czerwonym.


Użytkownik Jooe edytował ten post 02.03.2015 - 21:52

  • 0

#14

Ebola.

    sceptyczny sceptyk

  • Postów: 341
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Wszystko nie strasz białaczką, bo siniaki mogą być mieć wiele innych, niekoniecznie groźnych przyczyn. Lecz zbadać się warto, żeby było wiadomo w czym tkwi problem. Pozdrawiam


  • 0



#15

Jooe.
  • Postów: 212
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Masz nyktofobię ale spojrzenie przez przez okno gdzie zwykle o tej porze roku w okolicach godziny 20 panuje już ciemność nie zrobiło dla Ciebie większego problemu?

W jakiej okolicy mieszkasz? Środek miasta, miasteczko, wieś? Na jakiej wysokości okno? 

 

Z tymi krokami na strychu nie mogę znaleźć racjonalnego wyjaśnienia, ja sam u siebie słyszę kilka razy do roku jak szczury sobie buszują (też mam strych nad pokojem). Wydają dość ciekawy dźwięk, jakby ktoś ciągnął jakieś worki po podłodze.

 

hmm... może spałaś wtedy lekko? Miałem sytuację kiedy wieczorem się położyłem na chwilę, bardzo byłem senny a miałem za chwilę jechać po kolegę którego miałem odebrać z dworca pkp. W pewnej chwili kiedy zasypiałem usłyszałem kobiecy głos w głowie mówiący moje imię i się ocknąłem. Mimo to nie szukam w tym nic paranormalnego. Spróbuj podejść od tej strony.


  • 2


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: siniaki, ślady, zjawy, pukanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych