Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Radio Maryja będzie zniszczone"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#1

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Według pos. Anny Sobeckiej (Ruch Ludowo- Narodowy), Roman Giertych miał powiedział jej "w prywatnej rozmowie", że "Radio Maryja będzie zniszczone".

Posłanka ujawniła to w czwartek na antenie tego radia. Giertych oświadczył, że jest to "informacja kłamliwa".

Sobecka oświadczyła, że prezes LPR "powiedział w prywatnej rozmowie, że będzie zniszczone Radio Maryja. Dosłownie - że będzie zniszczone Radio Maryja. I to jest porażająca informacja. Ja, przepraszam bardzo, nigdy się nie dzielę publicznie rozmowami prywatnymi, ale ponieważ wiele serca włożyliśmy, żeby to radio rozwijało się, to nie mogę milczeć" - mówiła posłanka.

- To jest próba odebrania dobrego imienia, skłócenia nas, a może te kłamstwa są wliczone w niszczenie Radia Maryja. Ja tylko jeszcze raz powtarzam: bardzo poważne były działania lidera, tego lidera... Bardzo poważne działania, dokumenty mam. Ja o tym milczałem, ale to jest prawda i ja będę nawoływał do opamiętania się i do działania dla ojczyzny(...). Mi słów nie staje. Takie działania były już, wiem, mam na to dokumenty - tak zareagował szef Radia Maryja, ojciec Tadeusz Rydzyk.

W reakcji na doniesienie Sobeckiej, Giertych poinformował, że jedyna z nią rozmowa w ciągu ostatniego półrocza odbyła się w "obecności pana wicemarszałka Marka Kotlinowskiego i dotyczyła spraw służbowych, w szczególności związanych z kwestią prowadzonej przez posłankę Komisji ds. Rodziny i Praw Kobiet. - W rozmowie tej temat Radia Maryja w ogóle nie został poruszony - dodał szef LPR. - W tej sytuacji - poinformował - skierowałem sprawę pomówienia do Komisji Etyki Poselskiej oraz do konsultacji prawniczych, w celu ewentualnego skierowania sprawy na drogę postępowania sądowego.
http://fakty.interia...one,806183,2943



#2

pandemia.
  • Postów: 440
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No, teraz to Romek ma już naprawdę przerąbane.... :aaa:

#3

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No! dość już pośmiewiska na całą europę!

#4

michciu.
  • Postów: 350
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ten Giertych to ma naprawde nierówno pod sufitem, najpierw jakies mundurki, durna amnestia, a teraz takie głupoty gada. Może nie słucham moherowej stacji, ale nuiech lepiej nic nie mowi, tak bedzie lepiej dla nas i niego. ;-)

#5

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No, przynajmniej raz nasz Minister się przydał. Ja za to mu bije brawo, skończyć z RM !!



#6

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

skończyć z RM !!

mwahahhaha racja!!!
trzeba je zniszczyc ]=>
oby nam forum nie zamkneli za te antychrzescijanskie antypolskie tresci ;( :wow:

#7

pandemia.
  • Postów: 440
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja za to mu bije brawo, skończyć z RM !!


Wiesiu!! No co Ty ??!!
A z czego bedziemy sie śmieli???!!! :>

#8

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A z czego bedziemy sie śmieli???!!!


Wiesz pandemia, mi bardziej chodzi o to, żeby pousuwać z Polski wszelkie objawy debilizmu, które mogą zagroźić pogorszeniu opinii o Polakach. W tym momencie wywaliłbym cały rząd, obsadził specjalistami, i zlikwidowałbym Radio Maryja i wszystkie organizacje szukające sekt tam gdzie ich nie ma.

Skoro w konstytucji jest zapisana wolność wyznania, to ja nie mam nic przeciw temu że sobie ludzie wierzą w Boga, ale jeśli narzucają już swoją wiarę innym i ich wykorzystują. Oraz uważają się za lepszych i najmądrzejszych to według mnie jest to skaza, a skazy powinno się usuwać.



#9

damczer.
  • Postów: 87
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mi bardziej chodzi o to, żeby pousuwać z Polski wszelkie objawy debilizmu, które mogą zagroźić pogorszeniu opinii o Polakach.


Dobra myśl, tyle że Polska ogółem jest pi***olnięta i musiałbyś cały kraj wybić.

ale jeśli narzucają już swoją wiarę innym i ich wykorzystują.


Hmm.. może wyjdzie na to że neguje twoją wypowiedź, ale tak samo RM nawija na różnego typu pomyleńców, tak jak pomyleńcy na chrześcijan i RM

Oraz uważają się za lepszych i najmądrzejszych to według mnie jest to skaza, a skazy powinno się usuwać.


Sam powiedziałeś że jest to wolny kraj i każdy może nazywać się najmądrzejszym i każdy nawet ze "skazą" ma prawo żyć w tym kraju.

#10

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dobra myśl, tyle że Polska ogółem jest pi***olnięta i musiałbyś cały kraj wybić.


Nie tylko cały kraj - chyba co najmniej 50% ludzkości :-D
-To nic by nie dało, lepiej ludzi edukować - wysłać ROMKA na jakiś dobry europejski uniwersytet - może oni mu wybiją głupotę z głowy przy pomocy oświaty.

#11

Kacpero.
  • Postów: 35
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

(Wyobraża sobie Romka uśmiechającego się od ucha do ucha, na Oksfordzie odbierającego właśnie dyplom w śmiesznej profesorskiej czapeczce )
emmm może jednak nie :hmm:
Co do RM ,póki Rydz ma swoich licznych i wiernych wyznawców póty będzie RM.
Chyba że ktoś znajdzie wreszcie na niego jakiś haczyk :-|

Czyżby to był Romek? Czy Roman nas uratuje?! :jump:


PS.Upadek RM? czy ten temat przypadkiem nie pasowałby bardziej do „proroctwa i wizje? „ :lol :

#12

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wyobraża sobie Romka uśmiechającego się od ucha do ucha, na Oksfordzie odbierającego właśnie dyplom w śmiesznej profesorskiej czapeczce )


Ja też go sobie wyobraziłem - wygląda jak kompletny debil :mrgreen:

Dołączona grafika

#13

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Hmm.. może wyjdzie na to że neguje twoją wypowiedź, ale tak samo RM nawija na różnego typu pomyleńców, tak jak pomyleńcy na chrześcijan i RM


Dobrze, ale mi chodzi o takich ludzi, którzy siłą nażucają swoje przekonania i wykorzystują innych. Jak narazie poza RM i chrześcijanami nie widziałem nikogo kto by wykorzystywał i nażucał wiare siłą. Może się myle, to mnie popraw.

Sam powiedziałeś że jest to wolny kraj i każdy może nazywać się najmądrzejszym i każdy nawet ze "skazą" ma prawo żyć w tym kraju.


Chodzi mi po prostu o to, że tacy ludzie są w większości głupimi debilami, którzy wywyższają się ponad innych i swoim zachowaniem psują ludzi, tzn. ludzie uważają że to co mówią to prawda i przez to tracą wiarę we własne możliwości, bo nie chcą nawet próbować.



#14

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To dobitnie pokazyje jak nie rozumiecie polityki i jak łatwo wami maniupulować :D
Podzielcie się teraz na zwolenników Romka i zwolenników Sobeckiej i będzie git dziewczynki...

#15

Kori.
  • Postów: 217
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A znacie prostu sposób, żeby wykończyć Radio Maryja?

Służę pomocą:

1. W urzędach pocztowych znajdują się specjalne druki o następującej treści: "Cel Radio Maryja Dar dla Radia Maryja w Toruniu Bank Pocztowy SA pierwszy oddział w Toruniu 131263-61580-27006-100-0/0".

2. Wypełniamy druk i wysyłamy na rzecz Radia Maryja 1 grosz. W urzędzie mogą nie chcieć przyjąć jednego grosza, ale wtedy trzeba się kłócić, bo pocztowcy nie mają prawa odmówić przyjęcia naszego wsparcia na rzecz naszej "ulubionej" stacji.

3. Za nami staje nasz kolega i tez wpłaca 1 grosz. Uwaga: nie płacimy nic za przekaz, ponieważ płaci za niego odbiorca - taka jest umowa radia z pocztą.

4. Za nim staje nasz trzeci kolega i również wpłaca grosz.

5. Następnie znowu my wpłacamy 1 grosz i tak w kółko.

6. Wysyłamy w sumie 120 groszy, trzy razy (w sumie 360 groszy, czyli 3,6 PLN).

7. Operacja ma sens. Za każdy z przekazów Radio Maryja płaci poczcie opłatę pocztową (ok. 3,6 zł). 3,6 x 360 to 1296 zł opłaty pocztowej zapłaconej przez radio.

8. 1296 zł odjąć wpłacone przez nas 3,6 zł daje 1292,4 zł ujemnego wsparcia dla rozgłośni.

9. Wpłacać pieniądze na rzecz radia mogą również niewierzący.



Powodzenia :D


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych