Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam mentora

Mentor Szukam Uczeń Energia PSI Pomoc

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
136 odpowiedzi w tym temacie

#16

Arthur777.
  • Postów: 22
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,
 
samoocenę? Sprawdzić swoje umiejętności? Człowieku, czytasz to co piszesz?
 
Na marginesie, na dzień dzisiejszy jestem tutaj chyba jedynym Psionikiem i jak na razie nie przekonałeś mnie bym chciał z Tobą współpracować.
 
Pozdrawiam,
Auegamma
 
P.S. ten kulturysta co ma nick Arthur777 to Ty?

Nie wiem co mogę komuś dać z tą samooceną wymyśliłem na poczekanie. To wcale nie głupie, niektórzy gdy kogoś uczą czuja się lepsi bo to oni są tymi którzy potrafią i wiedza więcej. Nie bulwersuj się od razu. Spróbuj zrozumieć czyjąś myśl to nie boli. Chciałem ci napisać ze naprawdę cię szanuje bo potrafisz wyrazić swoje zdanie nie narzucając go i jesteś kulturalny ale tekst człowieku czytasz co piszesz? Nie jest najmilszy ale chyba nie chciałeś nikogo urazić wiec rozumiem
Jaki kulturysta?
  • 0

#17

Auegamma.
  • Postów: 218
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

 

ok, czas wrócić do podstaw, kto może być mentorem? Osoba która ogarnia temat na tyle by być w stanie uczyć innych, czyli osiągnęła pewien poziom profesjonalizmu w swojej dziedzinie, prosząc o pomoc "mentora" z "energii PSI" prosisz o pomoc osobę która jest bardziej profesjonalistą niż nowicjuszem, a przez tyle lat ile siedzę w OEC nie widziałem jednej osoby która była by profesjonalistą w swojej dziedzinie i potrzebowała dowartościowania ucząc innych, to jest po prostu inny poziom ludzi, gdzie profesjonalista działa jak CEO a nie jak zwykły zjadacz chleba który potrzebuje się dowartościować. W pewnym sensie potrzeba zewnętrznego dowartościowania jest oznaką braku profesjonalizmu z któregokolwiek z działów Psioniki. Można w ten sposób bardzo szybko rozpoznać kto jest prawdziwym specjalistą w swojej dziedzinie a kto jeszcze potrzebuje kilku lat na zrozumienie czym ten profesjonalizm jest i czym się to przejawia. Podobnie sprawa się ma z profesjonalistami i ich przynależności do OEC ale to już zaczyna powoli bardzo odbiegać od oryginalnego tematu.

 

Mam nadzieję że pewne sprawy się już wyjaśniły.

 

Co do kulturysty, kiedy wpisałem Twój nick name w wyszukiwarkę wyskoczył jakiś blog czy coś podobnego jakiegoś kulturysty, zaciekawiło mnie to czy jesteś tą osobą.

 

Pozdrawiam,

Auegamma

 

P.S. nie masz co lukrować -_-


Użytkownik Auegamma edytował ten post 28.12.2014 - 01:01

  • 0

#18

Sony.
  • Postów: 131
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z ciekawości aż poświęciłem parę chwil na odnalezienie jakiegoś filmu na youtube, przedstawiającego jakieś zdolności psioniczne i nic ciekawego nie znalazłem. Czy w ogóle jest w internecie ktoś, kto udowodnił swoje zdolności psioniczne ? Bo brzmi to niestety, jak straszna bzdura...


  • 0

#19

Arthur777.
  • Postów: 22
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,
 
ok, czas wrócić do podstaw, kto może być mentorem? Osoba która ogarnia temat na tyle by być w stanie uczyć innych, czyli osiągnęła pewien poziom profesjonalizmu w swojej dziedzinie, prosząc o pomoc "mentora" z "energii PSI" prosisz o pomoc osobę która jest bardziej profesjonalistą niż nowicjuszem, a przez tyle lat ile siedzę w OEC nie widziałem jednej osoby która była by profesjonalistą w swojej dziedzinie i potrzebowała dowartościowania ucząc innych, to jest po prostu inny poziom ludzi, gdzie profesjonalista działa jak CEO a nie jak zwykły zjadacz chleba który potrzebuje się dowartościować. W pewnym sensie potrzeba zewnętrznego dowartościowania jest oznaką braku profesjonalizmu z któregokolwiek z działów Psioniki. Można w ten sposób bardzo szybko rozpoznać kto jest prawdziwym specjalistą w swojej dziedzinie a kto jeszcze potrzebuje kilku lat na zrozumienie czym ten profesjonalizm jest i czym się to przejawia. Podobnie sprawa się ma z profesjonalistami i ich przynależności do OEC ale to już zaczyna powoli bardzo odbiegać od oryginalnego tematu.
 
Mam nadzieję że pewne sprawy się już wyjaśniły.
 
Co do kulturysty, kiedy wpisałem Twój nick name w wyszukiwarkę wyskoczył jakiś blog czy coś podobnego jakiegoś kulturysty, zaciekawiło mnie to czy jesteś tą osobą.
 
Pozdrawiam,
Auegamma
 
P.S. nie masz co lukrować -_-

Nie kulturystyka raczej mnie nie kręci.
Z tym podwyższeniem samooceny przesadziłem, ale uważam ze to czy coś podwyższy twoja samoocenę czy nie, nie zależy od tego w czym jesteś specjalistą tylko od charakteru.
  • 0

#20

Auegamma.
  • Postów: 218
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

 

Sony, sam to sobie sprawdź, bo nawet jak trafi się jakiś autentyczny filmik to znajdzie się 10 sceptyków którzy są w stanie "wyjaśnić" jakich sztuczek się użyło bo zrobić ten filmik. Każde wyniki badań można sfabrykować a za odpowiednią opłatą można też znaleźć ludzi którzy będą potakiwali i przysięgali na imię matki że ich słowa są prawdą, całą prawdą i nic poza prawdą... Dlatego, zamiast wierzyć słowom ludzi takich jak Uri Geller, Dean Radin czy Robert Bruce sam czegoś popróbuj i postaraj się to jakoś naukowo wyjaśnić, bo kto jak kto ale jeżeli sam czegoś doświadczysz to chyba szybciej uwierzysz w możliwość istnienia ziarna prawdy w Psionice :P

 

Pozdrawiam,

Auegamma

 

Edit: Arthur777, to jest bardzo subtelne, w Psionice nie można osiągnąć poziomu specjalisty jeżeli ma się tak poważną rysę na charakterze jak brak asertywności, którzy przejawia się potrzebą podwyższenia sobie samooceny przez nauczanie innych. To tak jak z egzorcystami, jeżeli któryś z nich jest pedofilem to z automatu przestaje być egzorcystą nie z powodów legalno-prawnych, ale dlatego że ma rysę na charakterze i jest niezdolny do poprawnego wykonywania swojego zawodu, pokręcone ale prawdziwe...


Użytkownik Auegamma edytował ten post 28.12.2014 - 01:13

  • 0

#21

Arthur777.
  • Postów: 22
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,
 
ok, czas wrócić do podstaw, kto może być mentorem? Osoba która ogarnia temat na tyle by być w stanie uczyć innych, czyli osiągnęła pewien poziom profesjonalizmu w swojej dziedzinie, prosząc o pomoc "mentora" z "energii PSI" prosisz o pomoc osobę która jest bardziej profesjonalistą niż nowicjuszem, a przez tyle lat ile siedzę w OEC nie widziałem jednej osoby która była by profesjonalistą w swojej dziedzinie i potrzebowała dowartościowania ucząc innych, to jest po prostu inny poziom ludzi, gdzie profesjonalista działa jak CEO a nie jak zwykły zjadacz chleba który potrzebuje się dowartościować. W pewnym sensie potrzeba zewnętrznego dowartościowania jest oznaką braku profesjonalizmu z któregokolwiek z działów Psioniki. Można w ten sposób bardzo szybko rozpoznać kto jest prawdziwym specjalistą w swojej dziedzinie a kto jeszcze potrzebuje kilku lat na zrozumienie czym ten profesjonalizm jest i czym się to przejawia. Podobnie sprawa się ma z profesjonalistami i ich przynależności do OEC ale to już zaczyna powoli bardzo odbiegać od oryginalnego tematu.
 
Mam nadzieję że pewne sprawy się już wyjaśniły.
 
Co do kulturysty, kiedy wpisałem Twój nick name w wyszukiwarkę wyskoczył jakiś blog czy coś podobnego jakiegoś kulturysty, zaciekawiło mnie to czy jesteś tą osobą.
 
Pozdrawiam,
Auegamma
 
P.S. nie masz co lukrować -_-


Ale zgodzę się ze raczej "normalnym" ze tak powiem dorosłym by to samooceny nie podwyższyło.

Witam,
 
Sony, sam to sobie sprawdź, bo nawet jak trafi się jakiś autentyczny filmik to znajdzie się 10 sceptyków którzy są w stanie "wyjaśnić" jakich sztuczek się użyło bo zrobić ten filmik. Każde wyniki badań można sfabrykować a za odpowiednią opłatą można też znaleźć ludzi którzy będą potakiwali i przysięgali na imię matki że ich słowa są prawdą, całą prawdą i nic poza prawdą... Dlatego, zamiast wierzyć słowom ludzi takich jak Uri Geller, Dean Radin czy Robert Bruce sam czegoś popróbuj i postaraj się to jakoś naukowo wyjaśnić, bo kto jak kto ale jeżeli sam czegoś doświadczysz to chyba szybciej uwierzysz w możliwość istnienia ziarna prawdy w Psionice :P
 
Pozdrawiam,
Auegamma
 
Edit: Arthur777, to jest bardzo subtelne, w Psionice nie można osiągnąć poziomu specjalisty jeżeli ma się tak poważną rysę na charakterze jak brak asertywności, którzy przejawia się potrzebą podwyższenia sobie samooceny przez nauczanie innych. To tak jak z egzorcystami, jeżeli któryś z nich jest pedofilem to z automatu przestaje być egzorcystą nie z powodów legalno-prawnych, ale dlatego że ma rysę na charakterze i jest niezdolny do poprawnego wykonywania swojego zawodu, pokręcone ale prawdziwe...

Przyznałem ci już racje ze raczej nikomu by to samooceny nie podwyższyło i ze wymyśliłem to na poczekaniu wiec skończmy już ten temat.
  • 0

#22

Auegamma.
  • Postów: 218
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Więc co teraz? :P


  • 0

#23

Arthur777.
  • Postów: 22
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Więc co teraz? :P


Zawsze jest jakiś temat do dyskusji :) ale narazie muszę się wyspać bo za długo wczoraj nie spałem... Dobranoc
  • 0

#24

Auegamma.
  • Postów: 218
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prawdziwy członek OEC dopiero o tak późnej godzinie zaczyna być aktywny xD


  • 0

#25

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Do wierzących w psi: nie dziwi was to że podobno tę energię psionicy potrafią poczuć, zobaczyć, a nawet uformować w kulkę, a mimo to nie da się jej wykryć metodami pomiarowymi.
Po drugie, youtube to nie jest miejsce na prowadzenie doświadczeń naukowych. Można sobie nagrać co się chce.
  • 1



#26

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z ciekawości aż poświęciłem parę chwil na odnalezienie jakiegoś filmu na youtube, przedstawiającego jakieś zdolności psioniczne i nic ciekawego nie znalazłem. Czy w ogóle jest w internecie ktoś, kto udowodnił swoje zdolności psioniczne ? Bo brzmi to niestety, jak straszna bzdura...

 

Przedstaw mi kogoś kto nauczył się pilotować statki między gwiezdne lub dyrygentury  z książki.  


Do wierzących w psi: nie dziwi was to że podobno tę energię psionicy potrafią poczuć, zobaczyć, a nawet uformować w kulkę, a mimo to nie da się jej wykryć metodami pomiarowymi.
Po drugie, youtube to nie jest miejsce na prowadzenie doświadczeń naukowych. Można sobie nagrać co się chce.

 

Wierzących znajdziesz w kościołach a praktykujących psi na pewno nie tutaj. 


Użytkownik Aidil edytował ten post 28.12.2014 - 09:06

  • 1



#27

Auegamma.
  • Postów: 218
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

Wierzących znajdziesz w kościołach a praktykujących psi na pewno nie tutaj. 

 

a ja to co? Stojak? :P


  • 0

#28

Arthur777.
  • Postów: 22
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prawdziwy członek OEC dopiero o tak późnej godzinie zaczyna być aktywny xD


Mam dość czasu w dzień. Po za tym mogę chodzić spać o której chce
  • 0

#29

Auegamma.
  • Postów: 218
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesz co to OEC i CEO, prawda? :P


  • 0

#30

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wierzących w psi znajdę na tym forum i na wielu innych. Wiara to wiara obojętnie czy to będzie bzdura typu telekineza czy chodzenie po wodzie albo przemiana wody w wino.


  • 1




 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: Mentor, Szukam, Uczeń, Energia, PSI, Pomoc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych