Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kłamstwo...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1

Darax1991.
  • Postów: 22
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W poprzedni weekend odbylo sie wesele moich znajomych, oczywiscie skromne na 6 osob łącznie z parą młodą.

Bylem swiadkiem wraz z dziewczyna. Podczas spowiedzi przed sakramentem bierzmowania dopuscilem sie klamstwa wielokrotnego, mimo ze znalem grzechy, ze moglem je powiedziec to tego nie zrobilem i skonczyem ze ich nie pamietam. Ponad to, odchodzac od konfesjonalu powiedzialem kobiecie zeby nie mowila wszystkich grzechow...  Ale nic mi nie powiedziala czy sklamala czy nie.

Na slubnym ołtarzu, w czasie slów "Ja Imie Biore Cie za męża" bla bla bla.. Wybuchlem smiechem nie do opanowania a wraz ze mna panna młoda . Nie moglem tego opanowac przez conajmniej 5 minut... Sakrament został zakonczony pozytywnie.. Ksiądz dajac mi "Cialo Chrystusa" patrzył na mnie jak na tredowatego...

Po wyjsciu z Kosciola zrobilo mi sie słabo, ale jakos sie trzymalem, nastepnego dnia rano cale ciało mnie palilo, i czulem sie "skopany" i do tej pory iagle zakwasy bol gardla itp.

 

Czy az tak mocno nagrzeszyłem ??

 

Co wy na to jesli ktos klamie podczas spowiedzi ?

 

Czy moja choroba jest spowodowana Tym Grzechem ?


  • 0

#2

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Atak śmiechu zwaliłbym na stres związany z sytuacją cokolwiek emocjonującą. Podobnie z zasłabnięciem. Co do reszty objawów to albo psychosomatyczne, albo przesadziłeś z weselem.
Jeśli to objawy psychosomatyczne, to po prostu jesteś dobrze wytresowaną małpką - wmówiłeś sobie, że masz się źle czuć, bo grzeszyłeś i się nie przyznałeś. Twoje drobne grzeszki, spowiedź i te wszystkie inne rzeczy nie mają znaczenia tak naprawdę. Głównie dlatego, że to bajka do straszenia niegrzecznych dzieci, a Ty to bierzesz śmiertelnie poważnie.
  • 0



#3

Darax1991.
  • Postów: 22
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie biore nic na powaznie :) kosciol to dla mnie sekta i do niego nie chodze, gdyby nie wesele i prosba "pana mlodego" o to bym byl siwadkiem na jego imprezie to nigdy bym nie poszedl do kosciola, dla mnie to instytucja ktora nie powinna w tych czasach istniec.

Co do wesela bylem tam osoba nie pijącą alkoholu ze wzgledu na to ze moj organizm nie toleruje tego ***** ;-) 

I miedzyinnymi nic sobie nie wmawialem, bynajmniej swiadomie tego nie robie. JEst to pierwszy przypadek od czasow bierzmowania kiedy bylem ostatni raz w koscile i tak sie zle czulem.

 

wulgaryzmy2.gif

/Connor


  • -2

#4

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli chcesz sobie poprawić humor, to idź do spowiedzi i powiedz, że kłamałeś na spowiedzi i zataiłeś grzechy,


  • 0



#5

Auegamma.
  • Postów: 218
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

 

miałem podobną sytuację, z tym że druhna dopuściła się kombinacji grzechów, kłamstwo, oszustwo i obłuda, wszystko w konfesjonale i o wszystkim wiedziałem przed moim ślubem, nikt przy tym nie ucierpiał, nawet żona i rodzice żony mieli swoje za uszami i nikomu nic się nie stało, jedyne co dolegało to lekki kac.

 

Jak dla mnie powinieneś poszperać na YouTube filmik Roberta Bruce odnośnie NEW Energy Way tutorial, zrób co Bruce nakazuje w filmiku i sprawdź czy cokolwiek "poczułeś", zdaj relację jak poradziłeś sobie z ćwiczeniami i wyjaśnię po co to wszystko, nabierzesz większej pewności o to co się dzieje.

 

Pozdrawiam,

Auegamma


  • -1

#6

Universe24.
  • Postów: 831
  • Tematów: 54
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Może właśnie dlatego, że to jest śmieszne, cała religia, dlatego się śmiałeś. Cały ten sakrament to jakiś żart, z 50 % się dzisiaj rozwodzie. A pieczenie,to wstyd jakiś kod moralny wszyscy mamy, dlatego śmiech na sali pelnej ludzi, zawsze wzbudza wstyd i reakcje organizmu. 


  • 0



#7

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

AVE...

nie biore nic na powaznie :) kosciol to dla mnie sekta i do niego nie chodze, gdyby nie wesele i prosba "pana mlodego" o to bym byl siwadkiem na jego imprezie to nigdy bym nie poszedl do kosciola, dla mnie to instytucja ktora nie powinna w tych czasach istniec.

Jak na kogoś niewierzącego i niepraktykującego strasznie się przejmujesz swoimi grzechami:

Czy az tak mocno nagrzeszyłem ??
Co wy na to jesli ktos klamie podczas spowiedzi ?
Czy moja choroba jest spowodowana Tym Grzechem ?

Zatem ma to wszystko znamiona olbrzymiej lipy. W takich przypadkach zaleca się dorosnąć.

jak dla mnie powinieneś poszperać na YouTube filmik Roberta Bruce odnośnie NEW Energy Way tutorial, zrób co Bruce nakazuje w filmiku i sprawdź czy cokolwiek "poczułeś", zdaj relację jak poradziłeś sobie z ćwiczeniami i wyjaśnię po co to wszystko, nabierzesz większej pewności o to co się dzieje.

Tja, bo temu kolesiowi potrzebne są porady w rodzaju "Weźmisz czarno kure..." i inne szamaństwa New Age zastępujące szamaństwo religijne.
  • 5



#8

Darax1991.
  • Postów: 22
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rozumiem, Mysle ze temat do zamkniecia, Ogolnie to przestaleem juz kminic nad tym i dalej bede zyl w swiadomosci ze koscioly to burdele dla ksiezy i pedofili a spowiedz, jak spowiedz - tlumaczyl bede sie dla "Boga" z grzechow a nie dla batmanow. Pozdrawiam i dzieki za pomoc ';)


  • -1

#9

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ile jest głębi w tym co piszesz. Postawa gimbusiarskiego antyklerykalizmu, bardzo płytkiego.
  • 1



#10

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W poprzedni weekend odbylo sie wesele moich znajomych, oczywiscie skromne na 6 osob łącznie z parą młodą.

Bylem swiadkiem wraz z dziewczyna. Podczas spowiedzi przed sakramentem bierzmowania dopuscilem sie klamstwa wielokrotnego, mimo ze znalem grzechy, ze moglem je powiedziec to tego nie zrobilem i skonczyem ze ich nie pamietam. Ponad to, odchodzac od konfesjonalu powiedzialem kobiecie zeby nie mowila wszystkich grzechow...  Ale nic mi nie powiedziala czy sklamala czy nie.

Na slubnym ołtarzu, w czasie slów "Ja Imie Biore Cie za męża" bla bla bla.. Wybuchlem smiechem nie do opanowania a wraz ze mna panna młoda . Nie moglem tego opanowac przez conajmniej 5 minut... Sakrament został zakonczony pozytywnie.. Ksiądz dajac mi "Cialo Chrystusa" patrzył na mnie jak na tredowatego...

Po wyjsciu z Kosciola zrobilo mi sie słabo, ale jakos sie trzymalem, nastepnego dnia rano cale ciało mnie palilo, i czulem sie "skopany" i do tej pory iagle zakwasy bol gardla itp.

 

Czy az tak mocno nagrzeszyłem ??

 

Co wy na to jesli ktos klamie podczas spowiedzi ?

 

Czy moja choroba jest spowodowana Tym Grzechem ?

 

 

Klasyczne objawy kaca po weselu.


  • 0



#11

Clark Kent.
  • Postów: 33
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Beznadziejna ceremonia z beznadziejnym świadkiem.


  • 0

#12

Gamdela.
  • Postów: 217
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ale widać jak pięknie manipulatorski wymysł grzechu i spowiedzi działa


  • -1



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych