Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przyciąganie myślami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#16

Cascco.
  • Postów: 589
  • Tematów: 9
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie może istnieć coś takiego jak przyciąganie myślami czegoś lub kogoś. Jeżeli ja kocham osobę która nie odwzajemnia tych uczuć to istnieje szansa że się zakocha tylko dlatego że intensywnie o niej myślę? Jeżeli będę myślał o śmierci osoby której nie lubię i ta osoba umrze to czy jestem wtedy mordercą? Każdy myśli intensywnie o pieniądzach ale bogaczy to na świecie nie ma dużo.


Użytkownik Cascco edytował ten post 06.12.2014 - 23:45

  • 0

#17

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie może istnieć coś takiego jak przyciąganie myślami czegoś lub kogoś. Jeżeli ja kocham osobę która nie odwzajemnia tych uczuć to istnieje szansa że się zakocha tylko dlatego że intensywnie o niej myślę? Jeżeli będę myślał o śmierci osoby której nie lubię i ta osoba umrze to czy jestem wtedy mordercą? Każdy myśli intensywnie o pieniądzach ale bogaczy to na świecie nie ma dużo.

 

Przyciąganie myśli nie jest wywoływaniem u kogoś uczuć. 


  • 0



#18

Auegamma.
  • Postów: 218
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@_@

 

ludzie, jeżeli Nekonath spotka się z tym facetem za sprawą przypadku czy przyciągania myśli to co nam do tego? Zadała pytanie na które dostała odpowiedź i już w jej interesie jest by się spotkać z tym facetem, jeszcze tydzień nie minął odkąd założyła ten temat, więc jeszcze za wcześnie nad sądami czy ta technika zadziała czy też nie. Jeżeli zadziała to Nekonath będzie miała okazję do wyjaśnienia temu facetowi tego i owego, jak nie zadziała nawet w ciągu pół roku to i tak nie wpłynie to na nic, bo sceptycy od pierwszego dnia głoszą swoje zdanie. Po prostu zróbcie popcorn, weźcie trochę piwa, wygodnie usiądźcie i "enjoy the show" ludzkiego dramatu.

 

Pozdrawiam,

Auegamma


Użytkownik Auegamma edytował ten post 07.12.2014 - 10:24

  • 2

#19

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@_@

 

ludzie, jeżeli Nekonath spotka się z tym facetem za sprawą przypadku czy przyciągania myśli to co nam do tego? Zadała pytanie na które dostała odpowiedź i już w jej interesie jest by się spotkać z tym facetem, jeszcze tydzień nie minął odkąd założyła ten temat, więc jeszcze za wcześnie nad sądami czy ta technika zadziała czy też nie. Jeżeli zadziała to Nekonath będzie miała okazję do wyjaśnienia temu facetowi tego i owego, jak nie zadziała nawet w ciągu pół roku to i tak nie wpłynie to na nic, bo sceptycy od pierwszego dnia głoszą swoje zdanie. Po prostu zróbcie popcorn, weźcie trochę piwa, wygodnie usiądźcie i "enjoy the show" ludzkiego dramatu.

 

Pozdrawiam,

Auegamma

 

Jestem ciekawa jak zakończy się eksperyment. A w eksperymencie ważne jest czy jest to przypadek czy celowe działanie.  Kolejną kwestią jest czas. Tutaj jest wiele składowych. Pozostaje czekać na efekt. Jak dotąd na forum nie ma dobrych przykładów prowadzenia eksperymentów o atmosferze nie wspomnę.


  • 0



#20

Cascco.
  • Postów: 589
  • Tematów: 9
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Przyciąganie myśli nie jest wywoływaniem u kogoś uczuć.

 

A czym? Jeżeli ja nie chcę ciebie widzieć a ty mnie tak to co wtedy?


  • 0

#21

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Przyciąganie myśli nie jest wywoływaniem u kogoś uczuć.

 

A czym? Jeżeli ja nie chcę ciebie widzieć a ty mnie tak to co wtedy?

 

 

Po pierwsze myśli to nie uczucia.  Jeśli chcesz przyciągnąć za pomocą myśli jakąś osobę czy wiesz jakie powinno się wykonać czynności?

Po drugie najlepiej jest jak ćwiczą zainteresowane osoby a nie z łapanki,  a ja jak dobrze wiesz nie należę do Twojej sfery zainteresowań^^,


Użytkownik Aidil edytował ten post 08.12.2014 - 07:11

  • 0



#22

marcin999.
  • Postów: 116
  • Tematów: 26
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Z jednej strony ludzie piszą, że nie można narzucać innym swojej woli a wiec jak zechcesz przyciagnac, a ona nie chce to nic z tego, a z drugiej przecież sa tkaie zdarzenia ktos kogos nie widzi myśli o nim i nagle ta osoba pisze do niego. ale to żaden eksperyment. Nie rozumiem totalnie autora. O przyciąganiu, mocy podświadomości były tu tematu!! to temat stary jak świat, ale ciekawy i popularny...
  • 0

#23

KsiężycowyCień.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystko - nie zgadzam się z Twoją opinią. Wiele razy udało mi się przyciągnąć do swojego życia pewne osoby, czasami działy się wręcz bardzo mało możliwe rzeczy, np ta osoba nagle pojawiła się w moim otoczeniu, w miejscu gdzie było nikłe prawdopodobieństwo, że się pojawi. Oczywiście to lekka przenośnia, nie chodzi o to, że pojawiła się pod drzwiami mojego mieszkania. Modlitwa to zupełnie coś innego. Modlitwa to prośba a przy tym wręcz użalanie się, że się danej rzeczy nie ma, a więc w wielu przypadkach jest nieskuteczna (w kogoś kto miałby ją spełnić akurat nie wierzę). Prawo przyciągania to z kolei inna sprawa, trzeba uwierzyć, wręcz być pewnym, że to się stanie, po prostu na to oczekiwać tak jakby było już Twoje, nie przyjmować do wiadomości, że może się nie spełnić. 

Co do tego, co ktoś wyżej napisał "że nie można narzucać innym swojej woli" - Jesli ta osoba również stosuje prawo przyciągania, wizualizuje sobie, że np nie chce z Tobą być, chce być gdzieś zupełnie indziej z kimś innym, wówczas jeśli jej myśli są silniejsze, Twoje mogą faktycznie nie zadziałać. Ale większość ludzi takich taktyk nie stosuje, więc ta osoba jest pod tym względem "wolna", z jej strony nie działa żaden opór. 


  • 0

#24

Auegamma.
  • Postów: 218
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

 

KsiężycowyCieńj, nie jesteśmy w stanie sprawdzić czy spotkała byś się z tą osobą nawet jeżeli nie miała byś myśli o tej osobie, jesteśmy ograniczeni przez czas, nie możemy się cofnąć do przeszłości i sprawdzić co by się stało jak byś wstała lewą nogą a nie prawą, czy to miało by wpływ na wasze spotkanie czy wynik obliczeń superkomputerów, nie jesteśmy w stanie tego sprawdzić gdy już wstałaś prawą nogą. Jest też cała lista elementów które mogą wyjaśnić ten fenomen, między innymi chodzi o pamięć, jej plastyczność i selektywność, jak i dobrze znane próby sensownego wyjaśnienia irracjonalnych zachowań czy niezrozumiałych zjawisk.

 

Jakie z tego wyjście? Dowody, DOWODY, DOOOWOOODYYY!!! Które rzuciły by na kolana sceptyków i w końcu rzuciły światło na szarości i ciemnotę. Czekamy na wynik działań Nekonath...

 

Pozdrawiam,

Auegamma


Użytkownik Auegamma edytował ten post 11.12.2014 - 14:16

  • 0

#25

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nawet jeśli jest małe prawdopodobieństwo że kogoś sie spotka to zawsze jest. Po za tym jeśli się myśli o kimś dawno nie widzianym i potem sie go zobaczy to również nie jest dowód że to myślenie przyciągneło tą osobę. Bo równie dobrze ten ktoś był w naszym otoczeniu wcześniej jednak wtedy go nie wypatrzyliśmy ponieważ wcześniej nie było nastawienia "myślenia" o tym kimś.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych