Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne przeczucia wypadku bliskich

dziwne przeczucia

  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1

gziziu.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam takie pytanie moja żona dwa razy odczuła wypadek bliskich osób raz 25.12.2012 kiedy to jej teściowie a moi rodzice wracali z świat do domu, żona w pewnym momencie upuściła kieliszek wina, mówi że poczuła taki bezwład w rękach, nagłą pustke w głowie, i przez chwile widziała wszystko przez mgłę. Po kilku minutach był telefon o wypadku.

Drugi raz 26.10.2014 kiedy odkładała telefon na połkę upuściła go na podłogę i rozsypał sie cały, poczuła to samo bezwład w rękach, nagłą pustke w głowie i przez chwile widziała wszystko przez mgłę. Chwile później czytaliśmy o wypadku w którym jak się później okazało zginął jej kuzyn...

Z początku po pierwszej sytuacji myśleliśmy że to zbieg okoliczności ale dwa razy taki sam dziwny zbieg okoliczności to już trochę dziwne...

 

Macie może pomysły dlaczego tak się dzieje?


Użytkownik gziziu edytował ten post 29.10.2014 - 22:25

  • 0

#2

Churchille.

    Trochę sceptyk

  • Postów: 27
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem prawie pewna, że da się to logicznie wytłumaczyć. Były tylko dwa takie przypadki? Parę opcji jest.
1. Przypadek
2. (To nie jest logiczne, ale trudno) To prawda i ona ma jakieś moce paranormalne
3. Kłamiesz, żeby zaimponować.
  • 0

#3

­­ ­­ ­­ ­­ ­­.
  • Postów: 487
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Przypomniał mi się film "Idealna fala" w filmie przedstawiona matka Iana McCormack'a pewnego czasu wyczuła, że stała mu się krzywda. Miała w ręku talerze, które przez jej stan w pewnym momencie wypadły z rąk. W sumie to oglądnąłem ten film z nudów i jakoś nie specjalnie przypadł mi do gustu. Historia tego pana jest o wiele ciekawsza i moim zdaniem mogłaby powstać z niej o wiele lepsza ekranizacja... 

 

Wracając do tematu - to co powyżej +

 

4. Kobieca intuicja. 


  • 0

#4

Mika’el.
  • Postów: 810
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Mam takie pytanie moja żona dwa razy odczuła wypadek bliskich osób raz 25.12.2012 kiedy to jej teściowie a moi rodzice wracali z świat do domu, żona w pewnym momencie upuściła kieliszek wina, mówi że poczuła taki bezwład w rękach, nagłą pustke w głowie, i przez chwile widziała wszystko przez mgłę. Po kilku minutach był telefon o wypadku.

Drugi raz 26.10.2014 kiedy odkładała telefon na połkę upuściła go na podłogę i rozsypał sie cały, poczuła to samo bezwład w rękach, nagłą pustke w głowie i przez chwile widziała wszystko przez mgłę. Chwile później czytaliśmy o wypadku w którym jak się później okazało zginął jej kuzyn...

Z początku po pierwszej sytuacji myśleliśmy że to zbieg okoliczności ale dwa razy taki sam dziwny zbieg okoliczności to już trochę dziwne...

 

Macie może pomysły dlaczego tak się dzieje?

 

Pomysł, to coś mogącego cokolwiek załatwić, zmienić, lub wytłumaczyć. Ja mogę jedynie się domyślać i tak właśnie jest, mogę coś więcej próbować "poszukać" i tak jest, lecz nie mogę niczego takiego napisać co miało by cokolwiek was przekonać do mego na ten temat.

Dziwi mnie twoja naiwność w dobre intencje osób, organizacji całych tobie i tak obcych, co by mieli mieć dobre intencje w twa stronę czytając co tu (i nie tylko tu) piszesz.

Zadziwia mnie przekonanie twe, że taką prywatnością nie możemy sobie zaszkodzić, bo możemy i jeśli masz wyobraźnie, a ją masz, to...

 

Jeśli gdziekolwiek powinna twa żona szukać wsparcia, odpowiedzi, to na pewno nie pośród miejsc, gdzie każda "mucha" może dolecieć i się załatwić (.....ć,

więc pozostaje nieskończoność wyłącznie, jako jedyna logiczna wiedza.

 

Piszesz jakbyś się obawiał, a powinieneś radować, że ktoś tak bliski jest tak blisko jako wyjątkowość z powodów które znasz, a których się mogę domyślać i tu me gratulacje z trafnych decyzji.

 

Od serca, to ona to dlaczego tak ma wie, lub w odpowiednim czasie się dowie i tylko od nie zależy w co uwierzy i z tym zrobi. Ja był bym ostrożny i tak cierpliwy, jak ona teraz.

 

p.s.Wiesz co powinieneś, to i bądź jak skała.

Powodzenia


  • 1

#5

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@Mika'el

Ty osiągnąłeś nirwanę czy wagarowałeś w czasie języka polskiego?

Odstaw może sterydy bo ktoś się gotów targnąć po Twoich poradach.

 

+ za poprawę nastroju


  • 0

#6

Mika’el.
  • Postów: 810
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

@Mika'el

Ty osiągnąłeś nirwanę czy wagarowałeś w czasie języka polskiego?

Odstaw może sterydy bo ktoś się gotów targnąć po Twoich poradach.

 

+ za poprawę nastroju

 

Nie wiem czym to badziewie o którym piszesz, lecz zakładam, że gdyby temat - http://www.paranorma...ic/39003-demon/

pozostawał otwartym, to z duma byś przyznał się do brania jak większość z faktu owego dumna.

 

Jeśli logujesz się, by nastrój poprawić, znaczy żeś martwy za życia?

A jeśli ktokolwiek zakłada, że suma plusików cokolwiek weń wnosi, no cóż...


  • 0

#7

gziziu.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem prawie pewna, że da się to logicznie wytłumaczyć. Były tylko dwa takie przypadki? Parę opcji jest.
1. Przypadek
2. (To nie jest logiczne, ale trudno) To prawda i ona ma jakieś moce paranormalne
3. Kłamiesz, żeby zaimponować.

1. Jeśli ma taką zdolność do przypadków to musze żonie podsunąć kupon lotka tam łatwiej trafić niż mieć dwa razy taki przypadek kiedy ktoś bliski ma wypadek

2. No może faktycznie ma i z czasem się jakoś bardziej jasno rozwinie

3. Niemam 12 lat żeby imponować na forum pozatym nieżartuje sobie z nieszczęścia bliskich

 

dziękuje wszystkim za odpowiedzi :)


  • 0

#8

Churchille.

    Trochę sceptyk

  • Postów: 27
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli uznajesz najmniej prawdopodobną z opcji jako możliwą, a wszystkie mi innymi gardzisz, to teraz sobie wmówiłeś. Każdy chce doświadczyć czegoś paranormalnego i większość to wyobrażenia i kłamstwa. Nie obraź się, ale na tym forum mało kto uwierzy w to. Po prostu szansa, że coś takiego się zdarzy jest jak jeden na sto albo tysiąc i każdy chce być tą jedynką. Tylko ty, albo twoja żona możecie wiedzieć jak jest naprawdę. Nikt inny, więc nikt inny ci tego nie wytłumaczy.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych