Skocz do zawartości


Zdjęcie

Doktor Śmierć


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Chcę Wam przybliżyć sylwetkę Maksima Władymirowicza Petrowa, który zapisał się złotymi zgłoskami w historii rosyjskiej kryminologii i kryminalistyki, jako "Doktor Śmierć". Poniżej jego zdjęcie:

 

%D0%9C%D0%B0%D0%BA%D1%81%D0%B8%D0%BC_%D0

 

 

 

Urodzony w 1965 roku w Sankt Petersburgu Maksim jest z wykształcenia lekarzem. Jego "dorobek" to 12 zabójstw oraz 47 grabieży. Celem jego ataków byli zamożni, acz samotni emeryci do których udawał się z "konsultacją lekarską". Najczęściej chodziło o fluorografię. Nieszczęsnym emerytom oznajmiał, że wyniki badań nie są dobre i musi im wykonać zastrzyk. Odczekiwał chwilę, a gdy starsi ludzie zasypiali, przystępował do okradania ich mieszkań z wszystkiego, co dałoby się spieniężyć za niemałą kwotę. Czasami jednak nie wszystko szło zgodnie z planem. Dawka środka nasennego bywała za mała i emeryci budzili się przedwcześnie, na swoją zgubę. Ogarnięty paniką lekarz pogotowia ratunkowego bez skrupułów odsyłał ich na tamten świat.

To tyle, jeśli chodzi o przybliżony opis. Zainteresowani jego historią o szczegółach dowiedzą się ze słynnego kiedyś na TVN programu "Noktowizjer". Był to pierwszy i jedyny tak mocny i drastyczny program dokumentalny na TVN.

 

 

 

Źródło:

www.2hard.pl

http://www.2hard.pl


Użytkownik Crowstorm edytował ten post 26.10.2014 - 21:28

  • 4

#2

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W moich oczach nie jest on człowiekiem niezwykłym a zwykłą kreaturą, dlatego bardziej pasowałoby do ciekawostek niż Ludzi Niezwykłych


Użytkownik Padael edytował ten post 26.10.2014 - 21:49

  • 1



#3

Whiltierna.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Phi, "odsyłał ich na tamten świat". A gdzie szczegóły?  ;p


  • 0

#4

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

W moich oczach nie jest on człowiekiem niezwykłym a zwykłą kreaturą, dlatego bardziej pasowałoby do ciekawostek niż Ludzi Niezwykłych

Następne tego typu tematy mogę umieszczać tam jeśli tu będą nieodpowiednie.


  • 0

#5

Wrty.
  • Postów: 193
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No, "ludzie niezwykli" to raczej korzystnie wartościujące określenie, tutaj zupełnie nie na miejscu.


  • 1

#6

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dla mnie mozna byc niezwyklym zwyrodnialcem, wiec nie wiem skad pomysl, ze to wartosciujace okreslenie.


  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych