Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nawiedzony dom w Pilźnie

pilzno duchy dom nawiedzony

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#1

tiriri01.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, ostatnio dowiedziałam się o nawiedzonym domu w pilźnie (podkarpacie) . Mieszkało już tam kilka rodzin i nie wytrzymywali długo jedna po 2 dniach odeszła . Wcześniej zamordowano tam całą rodzine czy słyszał ktoś o tym domu ?  Podobno teraz jest do sprzedania za 30 tyś zł...


  • 0

#2

Ebola.

    sceptyczny sceptyk

  • Postów: 341
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Witam, ostatnio dowiedziałam się o nawiedzonym domu w pilźnie (podkarpacie) . Mieszkało już tam kilka rodzin i nie wytrzymywali długo jedna po 2 dniach odeszła . Wcześniej zamordowano tam całą rodzine czy słyszał ktoś o tym domu ?  Podobno teraz jest do sprzedania za 30 tyś zł...

Dom za 30tyś? Z działką? Masz dokładniejszy namiar? Może bym sobie go kupił:D Za taką kasę to i z duchem mogę się gnieździć:)


  • 0



#3

tiriri01.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

Witam, ostatnio dowiedziałam się o nawiedzonym domu w pilźnie (podkarpacie) . Mieszkało już tam kilka rodzin i nie wytrzymywali długo jedna po 2 dniach odeszła . Wcześniej zamordowano tam całą rodzine czy słyszał ktoś o tym domu ?  Podobno teraz jest do sprzedania za 30 tyś zł...

Dom za 30tyś? Z działką? Masz dokładniejszy namiar? Może bym sobie go kupił :D Za taką kasę to i z duchem mogę się gnieździć :)

 

Tak umeblowany... mieszkało tam 3 rodziny po morderstwie i żadną długo nie wytrzymała i dom stoi już z 10 lat za 30 tyś złoty ...


  • 0

#4

Ebola.

    sceptyczny sceptyk

  • Postów: 341
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No to daj namiar, chyba że sam się na niego szykujesz:P


  • 0



#5

tiriri01.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to daj namiar, chyba że sam się na niego szykujesz:P

Jestem kobietą : P . To dom koło komisariatu :D reszty nie wiem.Wie ktoś coś więcej na ten temat ?!


  • 0

#6

Ebola.

    sceptyczny sceptyk

  • Postów: 341
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Przepraszam, płci nie wpisałaś a po nicku ciężko stwierdzić. A i wyobraź sobie że nie każdy tu jest z Pilzna i takie tłumaczenie "koło pana Malinowskiego w lewo" niewiele tu powie:) Proszę o dokładniejszy namiar. Do Pilzna mam ok 60km, więc chętnie bym go sobie oblukał.


  • 0



#7

tiriri01.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przepraszam, płci nie wpisałaś a po nicku ciężko stwierdzić. A i wyobraź sobie że nie każdy tu jest z Pilzna i takie tłumaczenie "koło pana Malinowskiego w lewo" niewiele tu powie:) Proszę o dokładniejszy namiar. Do Pilzna mam ok 60km, więc chętnie bym go sobie oblukał.

Ale ja też nie wiem gdzie to dokładnie... jak bym wiedziała to bym tam pojechała ;) ps. też nie jestem z pilzna


  • 0

#8

Ebola.

    sceptyczny sceptyk

  • Postów: 341
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Aha, to chyba trochę nie ten dział:) i przepraszam za zamieszanie:)


  • 0



#9

tiriri01.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sorki 1 post i nie wiedziałam gdzie umieścić


  • 0

#10

Templário.

    Last white hope

  • Postów: 151
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Za 30 tys. umeblowany dom stałby pusty przez 10 lat? Coś mi się wierzyć w to za bardzo nie chcę.. Jakby stał już tak z 10 lat to dom raczej byłby ruiną.  A za 30 tys. to sam bym go kupił, najwyżej  bym stracił :D


  • 1

#11

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może być tak, że specjalnie ktoś "straszy", żeby właśnie właściciele spadali jak najszybciej, a biznes sie kręci...


  • 0



#12

tiriri01.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Właścicieli było bodajże 4 razem z zamordowaną rodziną więc wątpie
/Podobno było czasami tak że telewizor się włączał a nie był podpięty do prądu , wypadały naczynia z szafek , było słychać jak ktoś chodzi więc wątpię w to że ktoś robi to specjalnie


Użytkownik tiriri01 edytował ten post 13.10.2014 - 20:34

  • 0

#13

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Za 30 tys. Można co najwyżej dostać drewnianą stodołę, ale nie dom. No chyba że stoi w jakimś miejscu zalewanym w czasie powodzi.
  • 0



#14

Universe24.
  • Postów: 831
  • Tematów: 54
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

jakieś ogłoszenie online, allegro?kto jest właścicielem?


  • 0



#15

tiriri01.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Za 30 tys. Można co najwyżej dostać drewnianą stodołę, ale nie dom. No chyba że stoi w jakimś miejscu zalewanym w czasie powodzi.

To jest drewniany dom ale nie stodoła , niestety nie wiem kto jest teraz właścicielem .. Myślałam że ktoś bd coś wiedział na ten temat i sie wypowie więcej 


  • 0


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: pilzno, duchy, dom, nawiedzony

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych