Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne "coś" nad Meksykiem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zdążyliśmy się już przyzwyczaić do ogromnej ilości meksykańskich doniesień o niezwykłych zdarzeniach związanych z aktywnością UFO, wśród których występuje również znaczna ilość raportów o manifestacjach latających humanoidach, także udokumentowanych fotograficznie.

Dołączona grafika


Po sławnej, ubiegłorocznej obserwacji Horatio Roqueta z Mexico City, przychodzi pora na latającą postać z Nuevo Leon, najprawdopodobniej… trzymającą w uścisku zwierzę.

17 maja 2006, znana meksykańska grupa ufologiczna Ovni Club Nuevo Leon, zorganizowała spotkanie w północnej części Cerro de las Mitras, gdzie uzyskała niespodziewaną szansę obserwacji dziwnej istoty przemierzającej niebo. Udało się ją sfotografować, ale zdjęcie są bardzo słabej jakość i w sumie nie wiele na nich widać. Dostrzec możemy jedynie jakąś zamazaną postać która, jak się zdaje nosi charakterystyczny dla niektórych latających humanoidów płaszcz z kapturem.

Fotografie wykonali Diana Perla Chapa (założycielka i kierowniczka grupy) oraz Jose Ramon Villareal (jeden z członków). Jak mówią, to „coś” przemieszczało się ze stałą prędkością na niezmiennej wysokości, nagle postać wykonała 90 – stopniowy zwrot na drodze ku Cerro de la Silla, lecąc początkowo z północy na południe a następnie z południa na wschód.

Zgodnie z raportem Diany Perla Chapa, przeglądając powiększenia zdjęć można odnieść wrażenie, iż ta dziwna istota trzyma coś w rękach. Być może jest to jakiś zwierze. Innym ciekawym faktem jest totalna cisza, która panowała w całej okolicy w trakcie tego zdarzenia.

Ovni Club Nuevo Leon oraz Diana Perla Chapa posiadają dobrą opinię w środowisku badaczy, toteż trudno posądzać ich o umyślne dokonanie oszustwa.

Co ciekawe, w stanie Nuevo Leon dochodziło już wcześniej do obserwacji latających istot, a do najbardziej znanych przypadków należy spotkanie meksykańskiego policjanta Leonardo Samaniegom. Prezentowaliśmy to zdarzenie na stronach naszego serwisu.

Meksykańskie źródła podają, iż wiele z obserwacji „latających humanoidów z tego rejonu ma racjonalne wyjaśnienie. Są to np. nietypowego kształtu balony itp.

Dołączona grafika


Na zakończenie napiszemy o jeszcze jednym, nowym zdarzeniu, którego uczestnikiem był meksykański policjant. Być może jego relacja wyda się niektórym z Was nieco ironiczna, policjantowi jednak nie było zbytnio do śmiechu. To co zobaczył przeraziło go i to nie na żarty.

Do zdarzenia doszło w Monterrey w marcu br., ale pierwsze doniesienia pojawiły się dopiero 18 września. Gerardo Garza Carbajal policjant z Santa Catarina w czasie rutynowego patrolu w pobliżu lokalnego cmentarza zobaczył dwie lecące dziwne postaci.

Gerardo Garza Carbajal tak mówi o swej obserwacji, która miała miejsce niedaleko drogi do Villa Garcia:

- Była noc, stałem na warcie i nagle ktoś zaczął okładać mnie kamieniami. Potem zobaczyłem dwie skrzydlate istoty o zmarszczonych twarzach. Byłem tak przerażony, że wsiadłem do samochodu, słysząc jak przelatując krótki odcinek śmieją się w dziwaczny sposób. Widziałem je z bliska, były przerażające.

Garza Carbajal, natychmiast poprosił o wsparcie i w ciągu kilku minut pojawiły się wozy dzielnicowej oraz ministerialnej policji. Zanim te przerażające istoty odleciały zdążyli je jeszcze zobaczyć inni policjanci. Garza Carbajal mówi, iż są oni w stanie poświadczyć, iż to zdarzenie nie było jego wymysłem.

Po tym, bardzo nieprzyjemnym spotkaniu policjant został przewieziony do centrum medycznego z powodu nagłego spadku ciśnienia. Niedługo potem otrząsnął się z przeżytego szoku.

Jak widzimy, latające humanoidy nie opuściły Meksyku. Dlaczego to akurat w tym kraju zdarzenia te mają miejsce w tak ogromnych ilościach a w innych krajach np. w Polsce należą do rzadkości? Czy kiedyś poznamy odpowiedź na to oraz inne dręczące nas pytania?

Tutaj znajdziecie więcej zdjęć zagadkowej latającej postaci: Click

Serwis NPN
Piotr Cielebiaś
Źródło: Scott Corrales – INEXPLICATA, 05/10/06 za: Ana Luisa Cid – www.analuisacid.com oraz Marco A. Reynoso: Fundacion Cosmos.

  • 0



#2

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przy okazji tej historii przypomniał mi się zwyczaj andrzejkowy kiedy to leje się wosk do wody i potem każdy mówi co w tym widzi. Tu jest podobnie - każdy widzi to co chce a to może być wszystko - np. czarny worek na śmieci. Ja w tych obrazkach na pewno nie widze humanoida.
  • 0

#3

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi to mimo wszystko wyglada na fake'a ;-)


=]17 maja 2006, znana meksykańska grupa ufologiczna Ovni Club Nuevo Leon, zorganizowała spotkanie w północnej części Cerro de las Mitras

]
A wiec mamy znana grupe poszukiwaczy ufo

=]Udało się ją sfotografować, ale zdjęcie są bardzo słabej jakość i w sumie nie wiele na nich widać.

I tu sie cos nie zgadza :-D

Jezeli bylo to spotkanie dobrze zorganizowanej grupy ufologicznej, to powinni oni miec ze soba kilka aparatow i kamer. A tu co? Jedno marniutkie zdjecie o jakosci jak z komorki za 1zl w plusie :lol : . Bez jaj, to swiadczy o tym, ze zdjecie zostalo specjalnie wykonane tak, aby bylo jak najbardziej niewyrazne- czyzby chciano cos ukryc? :mrgreen:



=]Dostrzec możemy jedynie jakąś zamazaną postać która, jak się zdaje nosi charakterystyczny dla niektórych latających humanoidów płaszcz z kapturem.

=]latającą postać z Nuevo Leon, najprawdopodobniej… trzymającą w uścisku zwierzę.

:rotfl: , jestem pewny, ze dajac samo to zdjecie z pytaniem, co na nim widzimy, zaden user tego forum nie napisal by, ze jest to latajacy humanoid.
  • 0

#4

2dor.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dlaczego te zdjęcia sa takie nie wyraźne!? - To wszystko wyjaśnia.
Może być to cokolwiek rzucone w powietrze, nie nazwałbym tego "latająca postacią" a dlaczego? Ponieważ na każdym zdjęciu, na jakim pojawia się, jest albo "górka” z której to cos mogło być rzucone albo jakiś teren.
  • 0

#5

Halley.
  • Postów: 316
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Spróbujcie czuć zdjęcie. Różni się od zwykłych fałszywek. No niewiem, ale to do mnie przemawia. Tak samo jak widziałem na niebo "coś" czułem inne energie niż jak patrzy sie na samolot, sputnik. Niewiem jak to wyjaśnić, ale zróbcie eksperyment i czujcie zdjęcie.
  • 0

#6

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak w większości takich przypadków zdjęcie beznadziejnej jakości co uniemożliwia składną dyskusję, a szkoda.
  • 0

#7

Mayo.
  • Postów: 210
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja tam nic nie "czuję" i nic nie widzę poza niewyraźną plamą. Znana grupa ufologiczna robi jedno zdjęcie, zamiast pstrykać ile wlezie. Chyba nie widziałem gorszego zdjęcia :spadaj: Kpiny sobie robią. Tu nawet nie ma czego rozpatrywać, bo nic nie widać.
Albo nie ... zaraz widać dokładnie, to coś w rękach trzyma owcę o brązowych oczach, która uśmiechnięta, macha do nas .... :wall: :lol :

a nie poprawka, widziałem gorsze zdjęcia.
----
edit:
Teraz spojrzałem, ze jest więcej zdjęć :D ale LOL hehe, ale ale ta jakość....
  • 0

#8

hopsia.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jest film na stronie fundacji nautilus w dziale multimedia (flyingentitymexicocity) ale też słabej jakości.
  • 0

#9

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

nie wim czemu ale mi to przypomina termita.
  • 0

#10

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Oto film z owym czymś + inne pokrewne obserwacje humanoidów (m.in. słynne spotkanie policjanta, które jest omawiane w innym wątku) :


  • 0



#11

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie tylko zastanawia. dlaczego to "cos" (swoja droga bardzo ciekawe wideo) jest nazywane humanoidem, bo mimo wysilenia swojej wyobrazni, humanoida ja w tym nie widze ;)
  • 0

#12

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja widzę ... jeśli dobrze rozumiem opisy + własna interpretacja filmu i zdjęć to (jak dla mnie) owa "postać" przybrała formę "skuloną". Czyli... lekko zgarbiona, z rękami między nogami (odnóża zgięte)... coś ala poza dziecka w brzuchu matki (sorry za porównanie, ale tak to wygląda).

Czymkolwiek to coś jest... dla mnie wygląda fajnie... ten tor lotu... taki ... "dziwny" a zarazem klasyczny dla niezidentyfikowanych obiektów ;) Gdybym to zobaczył LIVE... na pewno włosy stanęły by mi dęba ;)
  • 0



#13

RedHousePainters.
  • Postów: 182
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale przynajmniej w Meksyku takie rzeczy pokazują w telewizji, mniemam że w jakichś informacjach ... :D
A u nas? Ewentualnie w Nie do wiary :mrgreen:
Co do zdjeć to kiepskie i mało przekonywujące lepszy filmik ale również nie to czego oczekujemy
Pozdrawiam :)
  • 0

#14

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika
Mnie to przypomina robota a nie humanoida.
  • 0

#15

solo11.
  • Postów: 66
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

dla mnie to jakiś spadający zdechły ptak
P.S nie zauważyłem filmu. teraz to nie wiem co to może byc
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych