Skocz do zawartości


Zdjęcie

Twarz w starej półciężarówce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

#31

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Edit [24.10.2007]: Żbikuś
Regulamin pkt 3.10 Prowadzenie luźnych dyskusji, zbaczanie z tematu jest niedozwolone. Nieregulaminowe posty zostały usunięte. Przyznano ostrzeżenia i zakaz możliwości wypowiadania się na forum na okres 1 dnia.

  • 0

#32

Recluse.
  • Postów: 117
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Żbikuś
nick napisał co sądzi a ty mu od razu dopisek dajesz ;/ nie rozumiem cię.

@topic
Ja sądzę że to Lepper w swoim aucie.
  • 0

#33

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Shwizard to nie nick dostał warna, a anomaly. I ty też zaraz dostaniesz jak będziesz takie głupoty wypisywał. Proszę o powrót do tematu, każdy kolejny taki post bedę odpowiednio nagradzał.
  • 0

#34

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Macie jakiś dowó na to, że to fake?
Mnie się zdaje, że to prawdziwe.
  • 0

#35

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Halloween nie wymagaj dowodu na fake'a bo sam nie przedstawiłeś swojego dowodu potwierdzającego twoim zdaniem autentyczność zdjęcia. Może się podzielisz?


Apeluje do innych o nie pisanie postów zawierających 2-3 słowa, w stylu fake itp. Rozwijajcie wypowiedzi.
  • 0

#36

Mały..
  • Postów: 68
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm... Przeanalizowałem zdjęcie w photoshopie. Rozdzielczość pixeli na zdjęciu się zgadza ale równie dobrze mogło zostać na nowo zapisane. W każdym bądź razie wziąłem pod uwagę to, że:

1. Twarz jest po prostu skopiowana z jakiegoś zdjęcia lub narysowana. Jest bardzo wyraźna. Aż za bardzo.

2. Może to być jakaś część samochodu która akurat mogła być podświetlona.
Powiększcie. Zaznaczyłem ewentualny podświetlony element.
[attachment=744:attachment]

3. Mimo że zdjęcie jest w sepii odcienie kolorów twarzy są identyczne jak kolor ciężarówki. To wiąże sie z moim twierdzeniem w punkcie 2.

Podsumowując. Przydałoby się zdjęcie w lepszej rozdzielczości. Moim zdaniem jest to fake jakich wiele. A z tym aniołem to nie warto sobie głowy zawracać :)
  • 0

#37

Anomaly.
  • Postów: 330
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Przede wszystkim chciałem bardzo podziękować za niezwykle mądrego warna i skasowanie zdjęcia, które umieściłem w poście, przez czyjeś "widzi-mi-się". Otóż zamieszczam zdjęcie raz jeszcze, jako że uważam iż przedstawia ono twarz bardzo podobną do tej z tematu. Zresztą, jeśli zaowocuje to kolejnym warnem, to odchodzę z tego forum. Gdzie woloność słowa???
Dołączona grafika



25.10.2007 Edit: Przemo. Już w poprzednim poście robiłeś sobie żarty. Post został usunięty a Ty nagrodzony warnem. Dalej robisz sobie żarty, więc wrny będą dalej przyznawane.
  • 0

#38

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Szczerze, to ta twarz w samochodzie mi w ogóle Ryana nie przypomina...

Wg mnie jest to po prostu miejsce gdzie niegdyś znajdowała się tylna szyba.
  • 0

#39

Anomaly.
  • Postów: 330
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To nie tylko moje zdanie, no ale nie mam zdjęcia zrobionego pod odpowiednim kątem. Co do hipotezy o szybie, wątpię żeby tak dokładne odzwierciedlenie rysów ludzkiej twarzy (oczy, nawet źrenice, kształt czaszki, wargi) mogły być wynikiem zwykłego zbiegu okoliczności czy złudzenia.
  • 0

#40

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To oczywiście zbieg okoliczności. Rdza zmieniła kształt a rośliny za samochodem robią za szczegóły twarzy, która jest bardziej jajowata nić głowa Ryana, która na kształt prostokąta. Naoglądałem się go TU, więc chyba wiem co mówię xP
  • 0

#41

Anomaly.
  • Postów: 330
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To oczywiście zbieg okoliczności. Rdza zmieniła kształt a rośliny za samochodem robią za szczegóły twarzy, która jest bardziej jajowata nić głowa Ryana, która na kształt prostokąta. Naoglądałem się go TU, więc chyba wiem co mówię xP

Hehe, witam fana... Co do roślinności to tłumaczy ona domniemanego anioła (sic!) w lewej części zdjęcia - to rzeczywiście tylko rośliny. Zaś ta twarz jest wg mnie wmontowana. Choć opowieść o kimś, kto tak bardzo zżył się ze swoim starym gratem brzmi hmmm... romantycznie? I tak trudno mi w nią uwierzyć, zwłaszcza że owa twarz przypomina znane z filmów klsy B efekty specjalne. Ale z drugiej strony, kto powiedział, że duchy mają wyglądać tak, a nie inaczej? Ale jest w tym zdjęciu COŚ, co wywołuje u mnie odruch śmiechu. Nie wiem co to jest, ale coś mi mówi że to fake. To tak jak z pieniędzmi - matrycę wykonuje się ręcznie, aby czlowiek podświadomie mógł wyczuć podróbkę. Tak jest i w tym przypadku. Coś mi tu nie gra...

AHA!
I jeszcze jedno: głównym dowodem fałszerstwa niechaj będzie nie zamieszczenie na stronie źródłowej żadnego innego zdjęcia tegoż obiektu - w tym przypadku auta, ewentualnie lasu, uchwyconego pod innym kątem. Rzadko się zdarzam, że robi się tylko i wyłącznie JEDNO zdjęcie interesującego nas obiektu. Weźcie to pod uwagę.
AHA! JESZCZE JEDNO!
Jeszcze raz dzięki za genialnego wręcz warna. Biorąc pod uwagę, że nawet wyzwiska pod adresem matki na tym forum są wybaczane, mój warn jest wręcz historyczny! Gratuluję profesjonalności! Oby tak dalej! ;)
  • 0

#42

Broken.
  • Postów: 178
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ta twarz nie jest podobna do tego kolesia - juz bardziej mi przypomina Jackie Chana.
  • 0

#43

shar0nie.
  • Postów: 384
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wow, robi wrażenie. alee.. jest za wyraźne jak dla mnie, pozatym: co duch robiłby w samochodzie ? ;D słuchałby radia? xD
  • 0

#44

monikangel.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

beznadziejne

Edit [20.11.2007]: Żbikuś
Staraj się pisać coś więcej.

  • 0

#45

apslok.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja uważam że dlamnie jest to prawda , dlatego bo ciężarówka jest jusz stara i możliwe że to był duch lub zjawa ;] :gold:

Post nominowany do Złotej Maliny
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych