Skocz do zawartości


Zdjęcie

Twarz w starej półciężarówce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

#1

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Twarz w starej półciężarówce


Opis autora zdjęcia: "Pracuję jako urzędnik prawny, ale jestem również fotografem - amatorem, z uwagi na moje hobby. Zrobiłem zdjęcie starej półciężarówki na poboczu drogi Honey Run w Chico, w Kalifornii. Przysięgam, że nie widziałem nikogo wewnątrz pojazdu, kiedy wykonywałem to zdjęcie. Podchodziłem też do samochodu. Później kiedy ściągałem zdjęcie na komputer, przyjrzałem się bliżej, czemuś, co wydawało mi się być częścią tylnej szyby - i widać tam wyraźnie twarz. Wygląda jakgdyby patrzyła się prosto na mnie podczas gdy wykonywałem to zdjęcie. Ta fotografia mnie powaliła."

by Roy.



Dołączona grafika
Dołączona grafika

czy to "coś" zaznaczone okręgiem to anioł?
Dołączona grafika



Fotografie pochodzą ze strony http://www.ghoststudy.com
Publikacja: marzec 2005
  • 1



#2

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Anioł ? Jakiś zamazany obraz, może podasz jakies zdjęcia w wyższej rozdzielczości, bo narazie to chyba jest fake :D Jakiś japoniec z ciężarówki. Twarz mu tak świeci jasno to i tułów by można zobaczyć tego "ducha" ale nie widać... fake według mnie.
  • 0



#3

Frost.
  • Postów: 104
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ta ciezarowka mi wyglada na jakis model 3D
  • 0

#4

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"fake Fake i Fake" to juz sie staje nudne :) Czy kiedys ktos moze pomyslec racjonalnie o jakiejs fotografii ? kazdemu o kazdej wydaje sie ze to Fake :lol : Jakby To duchy musialy byc wyeksponowane w calosci czy miec widoczne wszystkie czesci ciala ... Nikt duchów niezna , co mozna o nich wiec powiedziec ? :P
  • 0

#5

bloodprincess.
  • Postów: 166
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

az mnie przerazila ta fotografia :surprised: co do twarzy to bardzo ciekawa ale bardziej przykulo moj wzrok to co znajduje sie za ciezarowka a tlo jakby namalowane :-|
  • 0

#6

Deathcore.
  • Postów: 34
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No no, zdjęcie niezłe. Przekonuje mnie ta twarz. Moim zdaniem to NIE JEST fake.
Tyle, że ja nic tam z tyłu, w tym miejscu zaznaczonym okręgiem nie widzę. ;) .
  • 0

#7

Indigo.
  • Postów: 89
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmm, bardzo ciekawa fotografia , jeżeli naprawdę nie jest ona podrobiona to gość musiał mieć wielkie szczęście że uchwycił dwa duchy na jednym zdjęciu , a tak na marginesie , ciekawe że widać to dokładnie na fotce w kolorze brązu ;) , zresztą , nie jestem znawcą więc nie mogę sądzić i dociekać czy to fake :) , ale twierdzę , że to zdjęcie jest raczej prawdziwe :) podoba mi się
  • 0

#8

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zbyt małe zdjęcia, abym mógł się ustosunkować do tego.
  • 0

#9

Korhil.
  • Postów: 106
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Brak jakiejkolwiek opinii specjalisty na temat możliwych manipulacji przy nim. A zdjęcie ciekawe.
  • 0

#10

Arkadiusz.

    Pilot in command

  • Postów: 757
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zdjęcie faktycznie ciekawe, jednak na drugi rzut oka przypomina raczej obraz wykonany programem graficznym, bądź przynajmniej potraktowany jakimiś filtrami. Wypada się więc zastanowić - po co na zdjęcie rzekomego ducha nakładać filtry i udziwniać i tak tajemniczą fotkę ? Jeżeli bowiem przy obrazie "grzebano" poprzez obróbkę, to pewnie po to, żeby upewnić widza w myśleniu, że jest prawdziwy. Jeżeli jednak nie grzebano...
  • 0



#11

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Autor mógłby pokazać oryginał, a nie zdjęcie po obróbce... Twarz to pewnie to co jest za samochodem, a w miejscu zaznaczonym okręgiem nic ciekawego nie widzę.
  • 0

#12

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Popracowałam trochę nad rzekomym aniołem, niestety dla mnie to są te krzaki i drzewa w oddali, nic po za nimi tam nie ma.

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafikaDołączona grafika

Nad duchem ciężko będzie bo zdjęcie małe ale myślę, że to raczej nie duch tylko może czyjaś fantazja. Zdjęcie bardzo poprzerabiane więc z gry światła, mógł pojawić się na nim duch. Wszak krzaki z oddali wyglądają jak głowa.
Jednak to tylko gra światła i cienia.
  • 0



#13

illogical.
  • Postów: 23
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Naprawde niesamowite zdjęcie. Rzeczywiście widać tam jakby dwie twarze. Jakoś nie wydaje mi się, żeby to był fake.
  • 0

#14

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Teraz już nawet dwie twarze... To co tam widać to tylne okno samochodu...
  • 0

#15

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jeżeli miało by być to prawdziwie zdjęcie to po co ktoś by się bawił żeby sprawić wrażenie grafiki komputerowej??
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych