Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nocne zdarzenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

#46

Natalia_1992.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cześć wszystkim. Dosyć długo mnie tutaj nie było, wybaczcie - pracuję całymi dniami i ostatnio rzadko kiedy mam siłę,żeby usiąść przed laptopem. Niestety, ale takie akcje nie ustają. Mój chrzestny tam pojechał z żoną. Dzisiaj rano dzwonił przerażony do ojca,że zamknął drzwi na noc,a wstając rano zastał  zamki w drzwiach (sztuk 2) OTWARTE. Pewnie zaraz zaczną się dogadywania w stylu,że jego żona otworzyła drzwi w nocy, ale tak nie jest. Nie wiem co można dalej zrobić. To mnie już przerasta.


Użytkownik Natalia_1992 edytował ten post 13.09.2014 - 13:59

  • 0

#47

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pewnie zaraz zaczną się dogadywania w stylu,że jego żona otworzyła drzwi w nocy, ale tak nie jest. Nie wiem co można dalej zrobić. To mnie już przerasta.

Oho. Zastanawiam się, dlaczego niektórzy sądzą, że tu tylko o rzeczach paranormalnych się gada(no tak nazwa forum) a racjonalnych wyjaśnień nie powinno być.

Oświeć nas proszę, co to może być według Ciebie?


  • 0



#48

Natalia_1992.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sama nie wiem. Marzę o tym,żeby takie akcje się skończyły. Nie dość,że calutką noc z czwartku na piątek śniła mi się babcia, to jeszcze teraz to...

Po prostu nie wiem jak nowe, dobre antywłamaniowe zamki (górny z potężnym ryglem) mogły się same otworzyć. 


  • 0

#49

Gamebitt.

    Badacz nieznanego

  • Postów: 105
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Z tymi zamkami, to już byłoby zbyt naciągane, żeby włączać w to duchy. Mogło się tak zdarzyć, że twój chrzestny zapomniał o zamknięciu tych drzwi, a wydawało mu się, że to zrobił. Później nikt tego nie sprawdził. Taka sytuacja zdarza się dość często. Wystarczy zapytać znajomych, a podadzą ci wiele takich przypadków. Nie należy bezwzględnie ufać własnej pamięci, ponieważ wiele eksperymentów dowiodło, że ludzie nieświadomie wymyślają nieprawdziwe wydarzenia.

 

Jest jeszcze inne wytłumaczenie, ale chcąc je sprawdzić, musiałbym wiedzieć, czy coś zginęło.


  • 0



#50

Natalia_1992.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gamebitt nic nie zginęło. Całe wyposażenie domowe jak było tak jest. Chrzestny twierdzi,że sprawdzał jeszcze zamknięcie drzwi przed pójściem spać. 


  • 0

#51 Gość_Mira

Gość_Mira.
  • Tematów: 0

Napisano

Babcia śni Ci się, ponieważ łączyła Cię z nią głęboka, emocjonalna więź. Nie potrafisz pogodzić się z jej stratą, stąd biorą się Twoje sny.

Kim jest ta znajoma ojca, która ma klucze do mieszkania? 


  • 0

#52

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak Twoim zdaniem istota niematerialna mogła by przekręcić klucz w zamku? i to dwukrotnie? 


  • 0



#53

Natalia_1992.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mirabilis jest to Sołtysowa wsi, a o co kaman? Podejrzewasz ją o takie czyny?
Ja kurde nie wiem jak zamki w drzwiach mogly sie same otworzyć,bo od środka jest taki bajer,że nie ma dziurek od klucza tylko dwie zasuwki. Górna jest tak mocna,że nieraz ręka mnie boli przy jej otwieraniu.
  • 0

#54 Gość_Mira

Gość_Mira.
  • Tematów: 0

Napisano

Prędzej jej dzieci, jeśli takowe posiada. Wiadomo, w młodym wieku różne rzeczy przychodzą do głowy. Z tym, że to mocno naciągana wersja. Bardziej pasuje podana przez użytkownika Gamebitt, że Twój chrzestny zwyczajnie zapomniał ich zamknąć.

Bo jeśli odbierać to jako manifestacje ducha, to czemu miałoby to służyć? Prędzej przegonieniu ich z tamtego miejsca.


  • 0

#55

Natalia_1992.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Posiada. Ale jej dzieci - osiemnastoletnia córka i dwudziestoletni syn w tym czasie byli poza Polską - konkretniej siedzieli sobie w Czechach u ciotuni. Więc ich wykluczam.
  • 0

#56

lukigl.
  • Postów: 73
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Natalio gdzie jest ten dom? Może ktoś obiektywny z forum odważy się wybrać do niego i sprawdzić co jest na rzeczy. 


  • 0

#57

Natalia_1992.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tarnawa Mała.
  • 0

#58 Gość_Mira

Gość_Mira.
  • Tematów: 0

Napisano

Zdarzyło się coś niepokojącego w ostatnim czasie?


  • 0

#59

Natalia_1992.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na razie nic nie wiem, bo chrzestny wrocil do domu, także zero info. 

Jakby się coś działo w czasie mojej obecności tam, to poinformuję. Wybieram się do Tarnawy na Wszystkich Świętych.


  • 0

#60

Zevs.
  • Postów: 110
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Widziałem różne rzeczy w życiu i wiem tylko ze to co widzimy i myślimy nie jest tym czym w rzeczywistości jest

 

Najlepiej kolego myśleć I widzieć. Wtedy mamy najwieksza szanse odkrycia prawdy o tym całym syfie w ktorym zyjemy. Widziałem też w życiu różne rzeczy, które oczy widziały a umysł nie pojmował. Tego co opisała koleżanka również doświadczyłem, jednak to mnie juz w sumie mało zdziwiło xD. Piję alkochol i popalam trawkę, ale są inni świadkowie, którzy mogą to potwierdzić, moi rodzice... Oni "trawki nie popalają"


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych