Skocz do zawartości


Zdjęcie

Słyszenie myśli innych ludzi.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1

Jover.
  • Postów: 21
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Często gdzy cos robie ale o niczym nie mysle bo ogladam TV, w mojej glowie pojawiaja się krotkie slowa np. zaraz spadam itp. no i tez ełne zdania. Czy to mozliwe ze slysze kogos mysli oprocz swoich :D czy jestem chory psychicznie? :jump: :jump:
  • 0

#2

Afganka.
  • Postów: 102
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak byłam mała, to miałam to bardzo często i było to dla mnie bardzo denerwujące. Skarżyłam się mamie, ale jakoś bagatelizowała sprawę... Teraz zdarza mi się to tylko jak wieczorem odpoczywam po wyjątkowo ciężkim dniu, i myślę że jest to właśnie ze zmęczeniem związane...
  • 0

#3

Jover.
  • Postów: 21
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesz ja mam to nawet gdy nie jestem zmeczony, po prostu wkurza mnie to.

Kiedys gralismy z bratem w kosci i odgadlem 90% rzutów, zamknąłem oczy i starałem się zobaczyć kostke do gry. Udawalo się.
  • 0

#4

Paranoja.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja też tak miałem, ale to było po seansie czegoś cięższego ;-) . Jeśli tak macie na codzień, to powinniście się leczyć...
  • 0

#5

Afganka.
  • Postów: 102
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wcale nie, ja uważam to za naturalne zjawisko :smile: Myślę że nie ma się czym martwić.
  • 0

#6

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja teraz tak mam :smile:
  • 0



#7

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czemu od razu leczyć , to chyba nie jest żadna choroba psychiczna :P
a co z tą kostką do gry;P
wątpie żeby wynik rzutu podpowiadał Ci TWój 6zmysł :P
miałeś dużo szczęścia

a jeśli rzeczywiście masz takie zdolności to powiedz mi wyniki meczów które będą jutro(żart xD )

ja nigdy tak nie miałem ale nei chciałbym czytać w ludzkich myślach(są też zalety ale wiecej wad)
ale dziwne to musi być uczucie słyszec kogoś mysli i nie wiedzieć kogo :]
  • 0

#8

Afganka.
  • Postów: 102
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prawie jak w filmie "Czego pragną kobiety" :mrgreen:
  • 0

#9

Sebastos.
  • Postów: 55
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam podobnie, ale to zapewne wyczulona empatia. Czytałem o moim znaku zodiaku, podobno mam intuicje graniczącą z jasnowidztwem :smile: Zdarza mi się przewidywać różne rzeczy, związane z moimi znajomymi i takie tam.
  • 0

#10

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak macie takie zdolności, to próbujcie je rozwijać...
  • 0



#11

Paranoja.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czemu od razu leczyć , to chyba nie jest żadna choroba psychiczna :P

Słyszenie czegoś, czego nie ma, nie jest chyba dowodem pełnego zdrowia psychicznego?
  • 0

#12

johnson.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też tak mam tuż przed snem i jak odpoczywam na ciężkim kacu:-D
  • 0

#13

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Paranoja, a skąd ty możesz być pewien tego co jest a czego nie ma?? Myślisz, ze żyjesz na tym świecie na tyle długo aby wiedzieć takie rzeczy??
  • 0

#14

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Paranoja, widać mimo swojego wieku masz małe pojęcie o świecie. A czy dzieci mające 1 czy 2 lata i patrzące się na jakiś punkt na suficie czy na ściane i pokazujące, mimo że tam nic nie ma też są chore psychicznie ?? Nie wydaje mi się.
Albo jak np. pies patrzy się na jakiś punkt, co chwile spogląda na mnie i zaczyna szczekać na ten punkt.

Słyszenie głosów nie zawsze oznacza chorobe psychiczną, ja słyszałem w życiu głosy tylko raz, może dwa i jakoś nikt nie stwierdził że jestem chory, mimo tego że gadam o równie dziwnych rzeczach to nikt mi nie wmawia że mam iść do psychiatry, bo wszyscy widzą że nic mi nie jest i rozwijam się bardzo szybko.
  • 0



#15

McCzarny.
  • Postów: 22
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak ja bylem mały to wiele rzeczy widziałem co oczywiście było wytworem wyobraźni tak na pewno jest również w przypadku niemowląt. Psa szczekającego nie wiadomo gdzie nie widziałem ale należy pamiętać że psy mają lepszy słuch i mogą słyszeć szczekanie innego psa i akurat patrzą w ten punkt bo z tamtej strony dobiega szczek.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych