Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tajemnicze podobieństwa i zbiegi okoliczności. Czy to normalne?

zbieg okoliczności tajemnica dziwne podobieństwo zdarzenia często

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#31

LightWorker15.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kolego, zaktualizowałem wpis, dodając kolejne sytuacje i "zbiegi okoliczności". Było ich więcej. Poza tym, jak śni Ci się data 3 miesiące przed tym, jak widzisz, ze Twoja ukochana oszukuje, i przez przypadek w jej mailu odnajdujesz jej kalendarzyk menstruacyjny, i przy wszystkich datach widzisz 'bóle okresowe', "zły nastrój", czy "tego dnia było zbliżenie", "tamtego dnia było zbliżenie", a przy dacie ze snu widzisz "Pan X (tutaj imie, ale nie wymienie) mnie wkurwia", to nie jest to przypadek. Że jest to taka sama data. Kto mi podpowiedział, że mam dotrzeć do jej byłego Pana X 3 miesiące przed tym, jak odkryłem tę datę? I kto w tym samym śnie upchał datę wspólnego zamieszkania, czyli datę, odkąd zaczęły się problemy? Jak jej powiedziałem, że jeśli coś ukrywa to Bóg właśnie takimi podpowiedziami mi pomoże dotrzeć do prawdy, to wpadła w panikę i dziwnie się zachowywała. Przypadek?

 

Prosiłem Boga o wskazówki "jeśli zdradziła, ukaż mi to, abym mógł zdecydować czy żyć z nią dalej i wybaczyć czy wybaczyć ale poszukać innej a jeśli jest wierna - błogosław nam. W końcu mnie naprowadził. I zrobił to. 

 

Dlatego piszę o wierze, bo ma ona wiele wspólnego z "przypadkami okoliczności". Ja je zacząłem zauważać wiele wcześniej, ale nie wiedziałem kto je powoduje. W Biblii Bóg oznajmia "jeśli to czytasz i wierzysz, wiedz, że ja jestem sprawcą wszystkiego i prowadzę Cie przez życie ku Twojemu zbawieniu". 

 

Kto szuka, ten znajdzie. 

 

Apropo wiary i Biblii - nie śmiej się. Po to wiara w to, że człowiek wyewoluował od małpy, aby człowiek się nie zastanawiał co rządzi światem i nie wziął wszystkiego co w Biblii za prawdę. A prawda była taka, że zaczęło się od Adamy i Ewy.

 

Dlaczego w to wierzę? Są miliardy książek pisanych na podstawie tego, co się zdarzyło. Jednak jedynie Biblia jest książką pisaną na podstawie tego, co się wydarzy. 

 

Łap, tu masz jeden z mnóstwa przykładów jak przepowiedziała, że nauczycielom zabronią zawierać małżeństwa i kościół upadnie i stanie się wypaczeniem tego, co mówił Jezus. I to się działo. http://www.bibliames...com/1_Tm/3.html

I dzieje. Kościół zaprzecza Biblii, tak jak Jezus zapowiadał "i będą wykładać zwodnicze nauki". Typowy ksiądz powie Ci "Teoria ewolucji to prawda". A gówno prawda. :)


Użytkownik LightWorker15 edytował ten post 07.09.2016 - 12:29

  • 0


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: zbieg okoliczności, tajemnica, dziwne, podobieństwo, zdarzenia, często

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych