Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brak władzy w śnie świadomym +Mój dzisiejszy sen


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1

Wyxud.
  • Postów: 111
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Witam, dawno nie zaglądałem na to forum, ale treści które zawierał mój sen były na tyle dziwne, że postanowiłem zapytać was o zdanie.

Już od dawna nie mam władzy w świadomych snach, ale to zobaczycie w opisie mojego dzisiejszego snu:

 

 Proszę jednak o poważne odpowiedzi.

Spałem od 2:00 do 13:30
Przepisuje prosto z zeszytu w którym zapisuje sny, nie spodziewajcie sie niczego artystycznego

+Nie śmiać się, że śnią mi się dziewczyny z bajek xD

"""""""""""""""""""""""""""""""""

 

Razem z Dziewczyną (i tu sie nie śmiać bo to była ta :
Rias-Gremory-image-rias-gremory-36570694

 

Siedziałem z nią w parku. Wtedy obraz przeszedł na telewizor w którym było nadane, że ktoś zabił Billa Gatesa. Nie wiem skąd ale wiedziałem, że było to samobójstwo, z powodu uprowadzenia jakiejś dziewczyny (Chaotycznie ale chodzi o to, że sądziłem, że popełnił samobójstwo z powodu, że ktoś uprowadził tą dziewczynę z która siedziałem.) Postanowiłem uratować tą dziewczynę. (Teraz uwaga)

Okazało się, że uprowadził je hitler razem z jakimś starym dziadkiem. Od razu dowiedziałem się także, że zostały uwięzione w twardym dysku (oj za duzo komputera ojoj) w jakiejś starej ruderze. Wyruszyłem na ulicę kanałową w moim mieście gdzie okazało się, że ten dziadzia razem z hitlerem zastawili na mnie pułapki. WTEDY zdałem sobię sprawę, że śnię i postanowiłem, że od teraz gdy uderze tego dziadka, z moich pięsci poleci strzał o sile wystrzału z broni. Niestety, uderzyłem go a nic się nie stało. Podłożył mi bombę pod nogi, a mi ledwo udało się odskoczyć, i odleciałem w bok na kilka metrów. Okazało się, że jestem obok domu w którym jest ten twardy dysk. Wszedłem po schodach na górne piętro wyglądające na mocno zniszczone i pomyślałem, że skoro to mój sen, to chcę, żeby uwolnili tą dziewczyne, ale znowu się nic nie stało, przybiegł do mnie ten dziadek co zastawiał na mnie pułapki a ja go sru ze schodów. Poszedłem do pokoju gdzie była ukryta ta dziewczyna. Okazało się, że dysku pilnował mój szwagier w pozycji embrionalnej jak jakis gollum z WP odebrałem mu ją i wyszedłem przez okno w strachu, że dopadnie mnie ten dziadek. Hitler uciekał gdy wychodzilem z okna.  URYWKA (urwanie obrazu w śnie) Nie ma ze mną tej dziewczyny. URYWKA. Zalewa mnie fala rozpaczy (tak jest napisane). Wtedy nagle przytula mnie ona mówiąc, że już jest w pożądku. Powiedziałem jej, że nie panuje nad własnymi snami, a ona tylko odpowiedziała, że tak już jest.

"""""""""""""""""""""""""""""""""""""

 

Dziwny troche sen, ale wracając do tematu:

Dlaczego nie mam władzy w moich snach nawet kiedy wiem, że śnie?

Dlaczego wielokrotnie tej nocy śnił mi sie hitler?

I Dlaczego akurat Bill Gates umarł w moim śnie, jakże skąd wiedziałem, że to samobójstwo?


Użytkownik Wyxud edytował ten post 09.07.2014 - 21:08

  • 0

#2

Wrty.
  • Postów: 193
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie zawsze masz kontrolę w świadomych snach, na początku często się to zdarza.


  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych