Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFO na zachód od Łodzi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mniej więcej 24 godziny temu, jak była okropna pogoda i fatalna widoczność a właściwie zerowa widoczność nieba ( burza,deszcz) wyszedłem z domu zajarać papierocha.. Stałem pod daszkiem i lać mi się zachciało, trroche padało ale stwierdziłem, że nie będę z fajką właził do domu bo bym mial "gadane" więc zaszedłem za róg i zrobiłem swoje mimo deszczu.

 

Po fakcie odwrółciłem głowę w lewą stronę ( na północne niebo, jakieś 10-15stopni nad horyzontem wisiał jaskrawo pomarańczowy obiekt. Właściwie na początku myślałem, że może to jakieś światełko na jakiejś antenie u sąsiada ( mmo że wcześniej tego nie widziałem). Ciężko mi było do czegoś to doczepić bo widoczność była kiepska. Gwiazdę i Wenus odrzuciłem z oczywistych powodów, widoczność nieba była zerowa, pzoa tym dla Wenus nie pasowało miejsce.

Przeszła mi też myśl o chińskim lampionie, lecz nie zmieniał położenia mimo sporego wiatru a intentywność blasku nie malała ani nie powiększała się. Lecz imo wszystko po 2 inutach schowałem się bo już było późno, padał deszcz a i tak w głowie miałem, że zapewne to jakiś obiekt nieba. Rano sprawdziłem w programie Stellarium, tam nic nie było... Miałem piękny i dobry widok na UFO i teraz mogę tylko żałować, że nie zrobiłem zdjęć, widział to ktoś? Okolice pomiędzy Konstantynowem a Zgierzem.


Użytkownik Vaqowsky edytował ten post 30.05.2014 - 00:18

  • 2

#2

Schwarz.
  • Postów: 60
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jednego nie rozumiem - skąd wiedziałeś, że to północne niebo? Oraz, jeżeli "robiłeś swoje" pod drzewem, czy przy krzakach, to jak widziałeś horyzont? JA Mieszkam na piętrze i wzniesieniu - mogę powiedzieć, że mam NIEZŁY widok na horyzont, ale z poziomu parterowego raczej nic nigdy nie widać. Opisz również w jakiej okolicy mieszkasz, bo nie podałeś najważniejszych informacji. 

Nad horyzontem może być WIELE przeróżnych obiektów, licząc od mocnych reflektorów aut, a jeżeli mieszkasz na obrzeżach miasta, to jest przecież mase obiektów jak budynki.

Od siebie - czemu panuje moda na BRAK aparatu. Zawsze jak jest jakieś UFO, to nikt nigdy aparatu nie ma. Ja ZAWSZE mam aparat pod ręką, czy to w telefonie, czy kompakt, a jakoś nigdy nic nie widzę na tym niebie ciekawego :D.


  • -1

#3

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Bo wiem gdzie jest północ :| To podstawowa wiedza z geografii szkoła podstawowa.

 

Mieszkam na przedmiesciach, nie ma tu wysokich zabudowań są domki gdzie niegdzie wiec mam niemal całe niebo do wglądu. Znam swoja okolice więc chyba wiem, gdzie przebiega linia horyzontu :)

 

Aparatu nie posiadam jako takiego, a że mam rezerwowy telefon gdyż moj SE sie rozkrazył to nim bym nic nie sfotografował a nawet jeśli by coś było to zdjęcie i tak byłoby nic nie warte.


  • 0

#4

Bloody Wolf.
  • Postów: 51
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O kurczę, mieszkam w Konstantynowie o.O
Może to faktycznie jakiś obiekt UFO ;)
  • 0

#5

OnlyDreams.
  • Postów: 158
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ogolnie coraz wiecej sie slyszy o dziwnych obiektach latajacych na niebie. Czy to bylo ufo - nie wiem

3 lata temu widzielismy z kumplami dziwny obiekt na niebie. W dzien.. pojawila sie na niebie biala kula - stala w miejscu przez jakis czas, pozniej zrobila kilka powolnych obrotow wrocila do miejsca wyjsciowego i sruu w gore z niewiarygodna predkoscia - w tym roku znowu cos widzielismy

Noca lowilismy na plazy i nagle nad horyzontem ukazal sie dziwny obiekt, samolotem z pewnoscia nie byl, mozliwe ze to ten balon ale ja w swojej swiadomosci mysle sobie ze to jednak UFO


  • 0

#6

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2572
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ogolnie coraz wiecej sie slyszy o dziwnych obiektach latajacych na niebie. Czy to bylo ufo - nie wiem

Ostatnio stały sie modne drony, wcale nie dziwię się większej fali obserwacji ufo.
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych