Skocz do zawartości


Zdjęcie

37 Vs. 13


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#31

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Eurycide nie bądź takim służbistą :P Arielowi się kojarzą 37 i 13 a innym ludziom inne liczby, to chcą o tym podyskutować, ja tak to widzę :P

btw to mnie prześladuje 5 :P mieszkałem kiedyś w bloku nr5 mieszkanie 25, teraz mieszkam w domu z numerem ulicy 5 :P przez 6 lat w podstawówce byłem 15 w dzienniku i takie różne :) a swoją drogą lubię tą liczbę, kojarzy mi się jakoś z kostką, lubię to jak są ułożone oczka na ściance 5 :D [/b]
  • 0

#32

Isentor.
  • Postów: 51
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja za to mam schizmę z liczbami 66 i 666. Gdzie nie spojrze widzę te liczby...ostatnio prześladują mnie na każdym kroku i to nawet zdarza się to kilka razy pod rząd. Np. raz po nagraniu płyty sprawdzam ile ona zajmuje bach 666 MB wchodzę na stronkę jakaś reklama i cena 66 zł. Po tym loguje się do gry via www MG patrzę na stan złota a tam 666. Było więcej występujących po sobie przypadków ale większości już nie pamiętam. :mrgreen:
  • 0

#33

Gagatek.
  • Postów: 233
  • Tematów: 17
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja zawsze widza..4,6,8,13;d urodziłęm się 06.06. numer w dzienniku zawsze 4 lub 6-ty , jeżdże autem z blachami 13HG, numer domu 313. 32-czesc kodu pocztowego :hmm:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych